Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Gość rinoxi
dzieki:) u nas nocka tak sobie,mala sie krecila przez pol nocy,wiec spala ze mna.ale za to ostatnio wstaje po 7:)teraz ma drzemke ale ciekawe na jak dlugo. ja mam potop stulecia a jeszcze na dostawe ide:(chyba mnie zaleje...:( schudlam 3kg:)od razu lepiej sie czuje,choc jeszcze dluga droga przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się właśnie kończy, ale potopu nie miałam. Mam drugi miesiąc przerwy od hormonów i te miesiączki są mniej obfite-to mi się podoba :) A może masz taki potop przez tę dietę? Może ona Ci nie służy? Mąż od poniedziałku do piątku wyjeżdza na kurs-mam dosyć tej cholernej straży pożarnej :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,a ja dziś na "rzęsach" Mały od 22.30 do 00;30 nie płakał, tylko wrzeszczał. Masakra. Coś mu dolegało. Albo brzuszek albo ząbki. Potem przebudził się o 5tej, a ostatecznie wstał o 6.30. Czyli bardzo wczesnie jak na niego, bo zwykle wstaje o 8mej. Pierwszy raz tak potwornie płakał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie wczoraj na wieczor przez poltorej godziny nie bylo pradu tzn cale miasto nie mialo a byla godzina kapania i karmienia malego. Oczywiscie go nie wykapalam bo brak cieplej wody ale i musialam nakarmic pozniej bo nie mialam jak zagotowac wody. Masakra a na dodatek bylam sama. I chyba maly sie wystraszyl tego mroku (siedzielismy przy latarkach) w mieszkaniu bo strasznie plakal i nie chcial sie uspokoic. Naszczescie juz pozniej wlaczyli i maly zasnal. Nocka ok obudzil sie tylko na karmienie o polnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
od porodu mam taki okres,niestety. u nas tez czasem mala tak wrzeszczy ale to od zebow bo idzie kilka na raz.przy pierwszych zebach tak wrzeszczala bite 2 tyg..czasem sie zdarzalo ze przez 4 godz w nocy tak krzyczala i wstawala o 6.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi, a tez mam takie potopy od porodu, wcześniej nie miałam, teraz się tak porobiło. My dzisiaj pobudka po 6, aż się zastanawiałam co jest zgrane, nie mogłam spać, bo zawsze po piątej młody wstaje. Kalamburka, teraz masz przegwizdane, ze męża nie masz w domku ale za parę lat, na emeryturce, zobaczysz, będzie Ci obiadki gotował, sprzątał itd, hi hi , bo strażacy dużo wcześniej idą no ale za to niebezpieczna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas zmieniło się trochę na lepsze,Dominik już nie budzi się co godzinę tylko rzadziej i śpi dziennie do 9.00/10.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u Nas dzisiaj marudny dzien od rana Ksawer marudzi nie chcial w dzien wogole spac przespal sie tylko 40 minut. Nad ranem tez musialam go wziasc do naszego lozka bo wariowal ale zasnal i przed 7 sie obudzil. Takze taka mamy sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
u nas tez marudny dzien.mala juz padla:)teraz czekam az sie obudzi na mleko bo nie wypila przed spaniem. dobija mnie ta pogoda,i zaluje ze nie moge z nia wyjsc na spacer,bo dalej ma katar i stan podgoraczkowy.w pon idziemy na kontrole i moze sie zaszczepimy.choc watpie w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlamama, no to działaj, działaj :) My dzisiaj z dzieciakami u teścia na imieninach, bo Andrzej, no ale już po imprezce, Mlody śpi a Starszak jeszcze bajkę ogląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlamama, działaj, działaj... ;) U nas podobnie, z tym że ja winko, Mąż piwko :) A od jutra abstynencja aż do Świąt... :) Malakaka, z moim Mężem to nie przejdzie-nie wierzę, że na emeryturze będzie częściej w domu. On ma 100 różnych zajęć-straż, konie, transport... Ech. O obiadkach mogę pomarzyć. U nas dziś nawet ok. Miałam ostatni zastrzyk-potem wpadłam z Mamą i Ciocią do OBI i Tesco, a Mały został z Mężem-dawno się to nie zdarzyło :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja właśnie wróciłam z zajęć i padm z nóg, aa jeszcze muszę powtórzyć materiał na jutrzejsze zaliczenie, Grześkowi idą kolejne zęby, bo popłakuje w nocy, nie chce smoka, nawet do spania- tak, jakby bolały go mocno dziąsełka i tak naprawdę bez Nurofenu Forte ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) U nas pobudka po 8:00 rano. Przyjechał mój brat mała była nim zachwycona krok w krok chodziła za nim:) czworakowała. A dzis była u nas rodzinka z 2 letnim chłopczykiem. Zuzia ciagle za nim chodziła i chciała dac mu buzi:) Nie wiedziałam ze moje dziecko jest takie całusne:)Ciekawe po kim;) Chyba ida kolejne zeby bo strasznie wkłada sobie raczki do buzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martajagoda
Mam pytanie do doświadczonych ;) Miałam cukrzycę ciążową, tylko dieta Jak wygląda sytuacja, gdy jestem 6 tygodni po porodzie? Wiem, że powinnam znów zrobić test obciążenia glukoza... ale jak to będzie jeśli karmie piersią? Co będzie się działo z moim mlekiem? Jak z karmieniem w tym dniu? Będę wdzięczna za podpowiedzi, do gina chcę już iść z kompletem badań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martajagoda, ja Ci niestety nie pomogę, bo karmiłam piersią tylko 2 tygodnie... Ale 6 tygodni po porodzie, to chyba za wczesnie na powtórzenie testu-mnie gin kazała zrobić pół roku po porodzie, ale niektóre Dziewczyny robiły chyba po 3 miesiącach. Pomidorek, trzymaj się! A ile trwa ten Twój kurs/studia? Biedny Grześ... Alinka, prawdziwa kobieta z tej Twojej Zuzki :) A ja zostałam sama na 5 dni-Łukasz wyjechał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
marta 2 mies od porodu zrob krzywa cukrowa.o szczegoly dopytaj lekarza bo byc moze bedziesz musiala dzien wczesniej odciagnac mleko dla dzidzi.nie wiem wiec sie nie wypowiem,tez szybko przestalam karmic. moja waga sie chyba zepsula:(((stoi na tych 3 kg mniej i koniec:(jestem zalamana.a wczoraj to juz chcialam rzucić ta diete w chol.....moj wcinal slodkie i robil mmmm a mala zjadla batonika i tez mmmmm.myslalam ze oszaleje,jeszcze do tego zle sie czulam,ale poszlam z mala na krotki spacer i wypilam mocniejsza kawe i przeszlo.dziisiaj prawie nie jem,nie moge juz patrzec na jajka i jak mam je znowu jesc to wogole juz wogole nie jesc.myslalam ze po tyg bedzie ok 5kg mniej i tu lipa...:( bylismy u lekarza na kontroli i zaszczepilismy na odre itd.pneumokoki dopiero w marcu.mala zaplakala tylko przy wkluciu i potem juz nie.bylismy jeszcze w sklepie i padla o 17.mam nadzieje ze do rana bedzie spala.gorzej bedzie jak wstanie po np.19 i bedzie buszowac.juz prawie widac jedna 3 gorna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi, na pewno jeszcze waga ruszy, nie poddawaj się, tyle wytrzymałaś na diecie cukrzycowej, to i teraz dasz radę. Pamiętaj, że robisz to dla swojego dobrego samopoczucia, a zobaczysz, ze jak wytrzymasz i schudniesz to i mąż na Ciebie popatrzy inaczej :) Mój mąż przy tej diecie z 97 kg startował, i szwagier też z podobnej więc może dlatego tak im to poszło w dół, bo mieli sporo tłuszczyku do zbicia. Trzymam kciuki za Ciebie!!! Martajagoda, ja robiłam krzywa po trzech miesiącach wg zaleceń diabetologa i w sumie cały czas karmiłam, w tym dniu tez, nie zastanawiałam się nad tym, bo skoro w ciąży to nie zaszkodziło maluchowi, to czemu teraz miało by, to przecież tylko glukoza z woda...no ale możne lepie zapytać lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
malakaka moze tak slabo mi idzie bo nie jem regularnie i czasem nie calkiem jej to co powinnam.tzn np.wczoraj dodalam sobie troche sosu i mieska do salatki warzywnej,ale naprawde ciezko jesc w kolko te jajka.chyba jak skoncze ta diete to zrobie kapusciana,tam byla zupa w dowolnych ilosciach i porach i potem dodatki kazdego dnia inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi, tylko uważaj z tym efektem jo-jo... Mówiłam Mężowi, że może też przeszłąbym na tę dietę, a On mi na to, że ją stosował i owszem, schudł 7 kg, ale przytył 8-9. Wrócił do normalnego jedzenia i niestety. Lepiej chudnąć powoli, a systematycznie, takie jest moje zdanie :) Od wczoraj nie jem słodyczy, zaczęłam trochę ćwiczyć i zobaczymy jak mi to pójdzie. Byle schudnąć do wiosny. :) Kupowałyście zabezpieczenia do szafek w internecie? Coś polecacie?Młody robi coraz większą demolkę i muszę zabezpieczyć szafki choćby z butami i dokumentami, bo będzie katastrofa ;) Ciuchy może rozwalać, ale gorzej z "papierami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
ja kupilam w biedronce zabezpieczenia.firma sie nazywa Safety.sa solidne i przerozne. po diecie kapuscianej nie mialam efektu jo-jo.a twoj maz stosowal sie scisle do tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martajagoda
Może komuś się przyda... jestem już po. Pytałam, bo jutro idę do gina i chciałam już te wyniki mieć, a nie dopiero go pytać, robić i znów do niego wracać Najważniejsze że nie mam cukrzycy :) A robi się już od 6 tygodni po porodzie i można normalnie karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martajagoda
A jak chcecie dietę to mogę wysłać na @ Przed ciążą byłam u dietetyczki i schudłam 10kg w 1,5 miesiąca, a co najważniejsze - zdrowo ;) żadne wydziwiaste diety, tylko prawidłowo zbilansowane wszystkie wartości odżywcze, dieta 1000kcal Bez efektu jojo, bo tycie w ciazy7 się chyba nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martajagoda to super ze nie masz cukrzycy. Jesli mozesz to przeslij mi na meila ta super diete bo mnie by sie wlasnie 10 kg mniej przydalo. Zamierzam sie tak na dobre odchudzac pp jowym roku takie moje postanowienie noworoczne bo chcialabym na wakacje swoetnie wygladac zeby synek sie matki nie wstydzil :-) Bede wdzieczna jak mi podeslesz. Moj meil to kamilakurowska@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi, dzięki za odpowiedź-ja wczoraj zamówiłam na allegro. Zobaczymy :) Martajagoda, ja też proszę o tę dietę-oto mój adres: nelaa84@gmail.com Super, że nie masz cukrzycy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilam synkowi przez c&a fajny zestaw na swieta a sklada sie sie z czerwonych sztruksow, bialej koszuli na dlugi rekaw i czerwonej kamizelki w romby taki zestawik 80 zlotych wiec nie tak drogo a i jeszcze w ciucholqndzie kupilam mu pajacyk bialo czerwony z napisem my first christmas ..slodkie:-) super sa te ubranka swiateczne dla dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
ja tez poprosze o ta diete:) moj meil: rinoxi@tlen.pl ja na tej norweskiej schudlam jak narazie 4kg,ale nie stosuje sie calkowicie do wytycznych.czasem poprostu sie nie da ciagle jajka i jajka.skuteczna jest ale ciezko wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja bym poprosiła, nie dla siebie, a dla męża, on jest wprawdzie na diecie 1600 no ale coś tam można dodać, zwiększyć i będzie, a pomysłów co do jedzenia nam brakuje. Wracam do pracy, postanowiłam. Musze tylko z pracodawca uzgodnić co i jak i od lutego...No i jeszcze teściowa lub teścia do Antosia załatwić ale myślę ze z tym mi mąż pomorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka, ja też poważnie zaczynam myśleć nad pracą... Zobaczymy. :) Fajnie, że masz z kim Małego zostawić. Ja nie mam i dlatego, nie wiem, co robić :( Muszę się porządnie nad tym wszystkim zastanowić. Rinoxi-nie wiem, czy Mąż stosował się ścisle do tej diety, mówił, że tak, ale różnie mogło być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×