Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porodówka jak marzenie

Poród w Myszkowie

Polecane posty

Gość gość
Witam dziwczyny mam do Was pytanie otóż,czy Dr Typel przyjmuje tylko prywatnie czy gdzies też na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina145
Lewatywa przed cięciem cesarskim jest obowiązkowa. Ale uwierz jak będziesz szła rodzić, będzie Ci wszystko jedno:) Dr. Typel przyjmuje prywatnie, koszt wizyty to 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny :-) wątek ucichł... Czy któraś z Was ma termin na koniec listopada/początek grudnia i planuje poród w Myszkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest na forum jakaś mamusią rodząca na dniach? Ja mam termin cc na 27.05. Już raz rodziłam w Myszkowie i jestem mega zadowolona. Prowadzi mnie dr Dewor i on przeprowadzi cięcie. Miała któraś w was z nim styczność podczas cesarki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja mam termin na połowę /koniec grudnia i nie wiem co robić. Czy rodzić w Myszkowie (póki co chodzę do doktora Kobosa) czy szukać lekarza w Częstochowie i tam rodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam SN w szpitalu w Myszkowie i jestem bardzo zadowolona. Jak wiadomo poród przynajmniej SN nie należy do przyjemności i boleć musi. Ogólnie położne były OK pomagały pytały czy czegoś potrzebuje odpowiadały na pytania itd. Opieka nad dzieckiem też OK panie w nocy zaglądały do matek około 4 razy służyły pomocą i radą dziecko kąpały w wanience z dodatkiem emolium nie pod kranem tłumaczyły jak trzymać dziecko jak dbać o higienę intymną dzieci. Ja nie narzekam mam porównanie bo pierwsze dziecko rodziłam w Częstochowie i wspominam to bardzo źle. Dodam że do porodu dostałam koszulkę szpitalną dziecko zaraz po porodzie też ubrali mi w rzeczy szpitalne również becik tak naprawdę potrzebowałabym ubrań na wyjście ze szpitala, ale i tak potem ubierałam w swoje. Jedzenie było dobre obiady dwudaniowe jak to w szpitalu. Według mnie porodówka w Myszkowie jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z 22 czerwca - rodziłam w Myszkowie dwukrotnie. Obie ciąże prowadził dr Kobos i on wykonywał oba cesarskie cięcia. Lekarza i szpitala nie zamieniłabym nawet za dopłatą. Mam porównanie z lekarzami i szpitalami na Śląsku i w Częstochowie ponieważ leczyłam się długo ginekologicznie, a poźniej prawie 3 lata starałam zajść pierwszą w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za odpowiedź! :) to samo mówiły dziewczyny, z którymi spotkałam się w poczekalni do doktora Kobosa. Chwaliły zarówno lekarza, jak i porodówkę i opiekę po porodzie. Takie opinie bardzo mi pomogły, wiem już, że nie ma czego szukać z dala od miejsca zamieszkania.. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5kaffka
Cześć Dziewczyny odświeżam temat :-) Czy któraś z Was rodziła teraz w szpitalu w Myszkowie? Faktycznie jest tam możliwość rodzenia w wannie? Jak oceniacie warunki tam panujące oraz pomoc personelu? Czy którąś z Was prowadził dr.Sosnowski? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam i gratulacje mamusiom :-) Ps. Tatusiom rzecz jasna też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wannie możesz się pomoczyc ale nie urodzisz, położne rewelacyjne, zespół od noworodków również. Nie wyobrażam sobie innego szpitala na poród. Wypowiedź świeża - niedawno rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak warunki sanitarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu osobowe sa sale poporodowe? Czy sa z łazienkami czy łazienki sa ogólnodostępne na korytarzu? Czy szpital oferuje ubranka ręczniki piżamy do porodu czy trzeba miec wszystko swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zwrócić uwagę że nie każdy ma szanse by w spokoju doczekać tej chwili. warto podreślić że w myszkowie moim zdaniem osoby z rodzin z marginesu społecznego, przekraczają dozwolone prawem bezkarnie granice zachowania, mając np. zeza, czy zjechaną twarz, matkę pijaczkę lub kaleke , w myszkowie takie osoby napadają na ciebie na terenie twojej własnej posesji a następnie za forse zarobioną na terenie twojej posesji kupują auto w kolorze wyposażenia twojego wnętrza domu. warto zadać sobie odpowiedź dlaczego? odpowiedź jest prosta w/w nawet czystych toalet w domu nie mieli, kuchni nie mieli, nie wspomnę o eksluzywnych płytkach łazienkowych. myślę że nie warto mieć kontaktu z osobami z rodzin alkoholików, czy rodzin patologicznych jak i kalekich. a naruszanie praw jednostki przez takie osoby powinno być upubliczniane celem ochrony praw jednostki przed patologią społeczną, alkoholizmem nieuczciwych najemców oraz ich kuriozalnym wyglądem czy zezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Czy możecie mi powiedziec jak wygląda oddział patologii ciąży? Tez sale 2osobowe? Jakie stosuja metody wywołania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście dziewczyny...ponawiam pytanie o oddział patologii i wywołan ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gość z dn. 22 06 2016 KONIECZNIE JEDŻ RODZIĆ DO CZĘSTOCHOWY jak ci życie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gość z dn. 22 06 2016 KONIECZNIE JEDŻ RODZIĆ DO CZĘSTOCHOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia ciąży to odział jeszcze stary. Sale sa czteroosobowe, toalety ogólnodostępne na korytarzu. Pielęgniarki miłe i pomocne . Co do wywoływania porodu to oksytocyna i rozszerzanie szyjki macicy za pomocą balonika a dokładniej jest to chyba cewnik folleya...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rodzę w grudniu. czy moge prosić o informacje co trzeba zabrać do szpitala dla siebie do porodu i po porodzie oraz dla maluszka . ilu osobowe są sale i jak jest z łazienkami. Czy oprócz karty ciąży grupy krwi trzeba coś zabrać z badań do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz rodzić w Myszkowie spakuj dla siebie : -koszulę nocną 2szt, -długi podkoszulek do porodu, -opakowanie podpasek po porodowych, -polecam zabrac majtki jednorazowe (5szt-7szt), -maść na poranione sutki, -wkładki laktacyjne, -3szt biustonoszy do karmienia, -ubrania na wyjście niech przywiezie Ci partner lub ktos z rodziny, -5szt podkładów na łóżko tych większych 90tek -ręczniki, podstawowe kosmetyki, szczoteczka - wiadomo -wodę z dziobkiem 0,5l a niech pozniej ci dowiozą wiecej Dla maluszka : - pieluchy -chusteczki -tetry -pieluszki flanelowe (warto mieć) -maść do pupy Ubranka są szpitalne, ale mozesz zabrac swoje jesli masz taka ochotę - w takim wypadku pilnuj ich, bo gdy zabierają dzieci na kąpiel to czesto wrzucają do koszy na pranie szpitalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazienki różnie, zależy ile na sali. Warunki sanitarne na porodówce były bardzo dobre. Trzeba pamiętać zeby zabrac papier toaletowy i ręcznik papierowy. Same sale sa 2 -4 osobowe - zależy.ja leżałam sama w 2osobowej :) Do porodu zabierasz tylko kartę ciazy, gr krwi, dowód osobisty i kartę NFZ. Nie wymagali ode mnie innych badań. Chyba ze masz cukrzyce, wzw itd to zabierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rodzilam rok temu w czerwcu porodowka w wysokim standardzie panie położne super złote kobiety trafiłam na najlepszą zmianę. Lekarz prowadzący Sosnowski mimo że byłam jego pacjentka to kawał chama z niego!!! Teksty nie na miejscu myśli że pozjadal wszystkie rozumy i można mu wszystko. Sale dwu osobowe w każdej sali łazienka z prysznicem i toaleta. Jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem to personel ok służą pomocą jedynie to ton pani Głąb nie na miejscu i jeśli o coś poprosisz to z fochem odpowiada. Te dwie osoby chyba wypalily się zawodowo. Reszta super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Witam. Odświeżam temat :) mam termin na maj , czy są mamusie które zamierzają rodzic w Myszkowie ? Powiedzcie mi co spakować do szpitala ? Wiem , że każdy szpital ma inne wymogi , a co do tego nie mogę znaleźć żadnych informacji ... czy ubranka dla dziecka są szpitalne czy muszę zabrać swoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj kilka odpowiedzi powyżej. Tam dziewczyna pisała. Nic się od tego czasu nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj kilka odpowiedzi powyżej. Tam dziewczyna pisała. Nic się od tego czasu nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie panie od noworodków to porażka nic nie pokażą nic nie wytłumaczą radź sobie sama wiecznie nadęte.... Jedynie najmłodsza z pan byla pomocna reszta kryzys ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pomyliłeś szpitale! Ja rodzilam 2 razy. Opieka super a panie z noworodków fantastyczne. Pomagają,odp na pytania w nocy zaglądają pytają czy ok. Zabierają dzieci na noc. A czasem każdy może mieć zły dzień jesteśmy tylko ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzzilam w Myszkowie i jest super a pielęgniarki od noworodków bardzo mile i zawsze służą pomocą są na każde wezwanie i chętnie wszystko tlumavza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .rodzilam w Myszkowie drugie dziecko 11.03.17r. Ciaze prowadzil dr.Dewor i jak dla mnie najlepszy ,cala ciaze robil badania usg,informowal o wszystkim,i podejscie do mnie naprawde suuper... porod SN wspominam b.dobrze wiadomo,musi bolec,ale polozne bardzo pomocne,przy mnie byla P.Ela Michalik ,pierwsze dziecko rodzilam przy niej i baaardzomi pomogla i teraz tez mi sie udalo ,jak dla mnie bardzo dobra ,rodzilam doslownie 40 min od podpiecia kroplowki... polecam z czystym symieniem Szpital w Myszkowie,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie o pozycje wertykalne, polozne sa skore czy nalegaja na polozenie sie na lozku porodowym? Czy ktoras z Was wie moze czy mozna wykupic indywidualna opieke danej poloznej? Czy macie polozna godna polecenia? Bede rodzila w wakacje, bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×