Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna1991

Ile waży wasze 3 miesięczne dziecko i ile pije mleka

Polecane posty

Witam mam pytanie do mam które mają 3 miesięczne bobaski ile wasze maluszki ważą i ile piją mleka modyfikowanego.Ja mam 3 miesięcznego synka i mój mały waży 7kilo i wypija 170ml mleka co 3 godziny i dziś pediatra Mi powiedział,że jak go teraz utucze to potem będzie gruby bo tkanki tuszczowej nie spali.Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie ma jeszcze 3 a waży 5300. Mój pierwszy syn w 3 miesiący ważył 6700 i był dosyć pulchny ale schudł jak zaczął raczkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo lekarz mnie nastraszył,że mły już tego nie zgubi ale jak chce mleka to co mam mu odmówić i co synuś nie pij tyle bo bedziesz grubiutki.Wydaje Mi się,że lekarze przesadzają bo mój mały wypije mleka tyle ile potrzebuje raz 110ml raz 170ml a nie raz tylko 80ml są dzieci chudsze i grubsze ale wydaje mi się,że potem to zgubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma 2,5 miesiaca I tydzien temu wazyl 6600kg. Ma spory apetyt, ale nie zamierzam go ograniczac. Zreszta nie bardzo sobie wyobrazam jakbym miala to zrobic. Nie da sie oszukac herbatka. Mimo tej wagi wcale nie jest jakis gruby, jest wysoki I sie to gubi. Widocznie potrzebuje wiecej jesc. Zaden lekarz nam nie powiedziial ze mamy odchudzac syna, wrecz przeciwnie mowia ze super ze tak rosnie ;) zacznie raczkowac, chodzic to zrzuci nadmiar tluszczyku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kooniczynkaaa widzę,że tez rodziłaś w listopadzie;)Ja małeg rodziłam 5 listopada 2012 r i ważył 3550 a mierzył 52cm i nam lekarz powiedział,że mam już teraz ograniczać mleko małemu a jak mi płacze smoczka mu dać lub wody!!!i już sama nie wiem co robić.Teraz mi pije różnie tego mleka ale lekarz kazał mu najwięcej dawać po 100ml 7 razy na dobe a mój pije więcej ml ale 7 razy a herbatkę mu podaję jak mu się chce pić bo wody mi pić nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga koko
6200 gr 180 mi / 4 razy dziennie / co 4 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga koko
3 mce skończyła 3 dni temu :) trzymam się tabeli z puszki MM...w drugim miesiącu podawałam 150 , 5 razy dziennie, teraz 180 / 4 albo 5 razy dziennie.... ale dajemy radę 4 razy dziennie co 4 h (w nocy śpi cały czas bez jedzenia już, więc zaczynamy o 9 a kończymy o 21)..kolejny miesiąc życia zwiększę dawkę do 210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga koko
to znaczy w trakcie 3 mca zycia dawalam 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem i jakie mleko małemu dajesz?My jesteśmy na nutramigenie 1 i tera na każdej puszce od mleka pisze inaczej co do karmienia dziecka.Sama już nie wiem jak mam karmić małego.4 godzin raczej Mi nie wytrzyma żebym mu tak dawała Mi mały usypia o 23,30 a wstaje o 6 rano na mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muj synek ma 3 miesiace i wazy 8,250 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Mój ma 3 miesiące i tydzień i waży 6050g - jest w sam raz, lekarz mówi że wszystko w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza corka ma 2,5 miesiaca wazy 5500 je od 50 do 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddytkka
Witam, mój synek ma 3 miesiące waży teraz 7200g ( ur 58cm i 3720g) wypija 5x 150ml mleka Bebilon 1 + 150-300ml herbatki koprowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek urodził się 5 tygodni przed terminem i ważył 2880 a teraz ma 3 miesiące i waży 7 kg a jest tylko na piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja też mam synka 3-miesięcznego ,waży 7 kg.,zjada 6razy po 150 ml. I lekarz mówi,że wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze watrace slowko, do tej pani co niby dziecko juz nie zgubi, moja corka urodzila sie z waga prawie 4900, kiedy miala 3 miesiace wazyla 8 kg, i nosila rozmia 6-9 m. Teraz ma 3,5 i jest chuda;-) aa i pamietam ze moja jadla 150 co 3 gdz. Bebilon comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,5 roku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma cztery miesiące ale od czasu jak zaczął trzeci miesiąc wypija 150 ml,czasem mniej czasem więcej 6 razy na dobę,nie martw się,dziecko na pewno to zgubi jak zacznie się więcej ruszać.Moja pierwsza córka też była utuczonym bobaskiem,teraz ma trzy lata i jest bardzo szczuplutka.Najważniejsze to nie wciskać na siłe ale jeśli ma apetyt to niech pije na zdrowie,widocznie tyle potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia evans
Moj maly urodzil sie z waga 4650kg. w 8smym tygodniu mial juz 6900 kg. Na mieszanke zmienilam dopiero dwa tygodnie temu ze wzgledu na niska tolerancje laktozy i straszne kolki - wiec pije mleko komfort. Wypija 150 ml co 3 godziny w nocy tez. Czyli okolo 1l w przeciagu 24 godzin. mieszkamy w Anglii i tutaj na ich doradztwo to on niewypija wystarczajaco do swojej wagi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka na 3 miesiące ważyła 5300g, piła pierś na żądanie, zazwyczaj co ok 2h po 10 minut, nie mam pojęcia, ile wypijała jutro kończy 9 miesięcy i waży 7200g, cały czas jest na piersi plus 3 posiłki stałe w ciągu dnia (w nocy budzi się nawet co 2h do picia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivierek
moj 3 miesieczny bobas wazy 6,5 kg staramy sie karmic go wg schematu czyli 150ml co 4 godziny plus herbatka miedzy posilkami w zaleznosci od pragnienia malego liczy sie w granicach 200-450 ml, zdarza sie ze ma ochote na mleczko czesciej ale min wypija 750ml a max 900 ml w ciagu doby, wydaje mi sie ze waga jest ok, lekarz nic nie mowila o jego tluszczyku a gdy sie urodzil( o czasie) wazyl 3550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 4 msc chyba ponad 6 kg bo nie ważyliśmy ostatnio 125ml co 2 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synuś waży około 8 kilo i ma 3 miesiące. jest tylko na mleku z piersi.nie daje herbatek ani wody.urodził sie to ważył 3,6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się. moja przybierała w zastraszającym tępie 1,5kg/miesiac, ale jest wcześniakiem urodziła się z wagą 2200 i 47cm. gdy miała 4 miesiące to potrafiła wypić nawet 240ml mm :/ - takie miała potrzeby. teraz ma 10 mieś, i od 2,5 mieś nie przytyła ani grama, 9kg waga stoi, był czas, że nawet waga spadła do 8,7. wyraźnie schudła bo się rusza i w miejscu nie usiedzi przez chwilę, przepełznie sobie z pokoju do pokoju gdy chce albo się buja na kolankach, turla itp. do tego odmawia jedzenia przez zęby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martwi mnie to bo mój synuś rośnie też szybko :) ma juz około 65 cm lub wiecej.ciesze się że je dużo i że jest zdrowy.to jest dla mnie najważniejsze :) mimo że ma prawie 8 kilo to nie widać po nim.ma gdzie niegdzie słodkie fałdki ale pozatym jest cudny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek jak sie urodzil wazyl 4,7 kg, teraz ma 3 miesiace i wypija 180ml mleka dla glodniejszych dzieci(zageszczone kleikiem), zwykle mleko to dla niego za malo i sie nie najada. Wazy prawie 8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 3,5 miesiąca wazy 7200 wcale nie wygląda grubiutko i karmiony jest bebiko. Urodzil sie tydzien po terminie i ważył 2870. Nie słuchaj nikogo karm tak by sie najadał. Zgubi w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlydreams
matko, to moja mala przy waszych pociechach to chudzinka ;) Wazy hmm 5,300 moze ( w niedziele miala 5,155 ) Ma prawie 2,5 miesiaca. Jest na piersi w ciagu dnia, raz daje jej butle ale odciagam jej wlasne mleko, zje na noc ok 180-220 ml ( zalezy od dnia ) i przesypia cala noc ( 7-10godzin bez pobudki potrafi przespac ) W ciagu dnia je praktycznie co 3 godziny - czyli mamy 5-6 karmien na dobe ( staram sie by jadla te 6 razy, bo wydaje mi sie, ze 5 to bardzo malo. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mając równe 3 miesiące ważył 6,3-6,4kg, nie wiem, jak dokładnie z jego długością, ale nosi głównie ubranka 68. Urodził się z wagą 3,8kg i 54cm. Jest tylko na piersi. Nie mam pojęcia, ile wypija. Sam sobie reguluje ile i jak często je. Jest raczej szczupły, nie ma oponek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×