Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna1991

Ile waży wasze 3 miesięczne dziecko i ile pije mleka

Polecane posty

Gość alexia456
Nasz synek skończył 23.12.2015 3 miesiące,jest sporym malcem, bo waży 8100kg i ma 70cm. Powiedzcie i doradzcie, jak mamy go dalej karmić? Najpierw zjadal do 3 miesiąca 150ml średnio co 3h mleka (Bebilon 1), a teraz na dniach zauważyliśmy,ze odczuwa potrzebę zjadania wiekszej ilosci mleka. Sprobowalismy mu dać 180ml mleka, ale ma takie momenty, że dalej płacze, że chce jeszcze, nawet smoczek nie pomaga i domaga się jedzenia nadal co 3h. Chcemy podać kleik, ale nie wiemy czy dobrze zrobimy, czy nie za wcześnie??.. Noce są w miarę spokojne,bo przesypia nam już do 7h, ale czasem ma 'loty', że i w nocy obudzi się co 3-4h,podajemy mu 150ml i jest po jedzeniu niesamowity płacz, że chce jeszcze mleka. Co wy na to? Doradzcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podawaj wodę z glukoza jedna łyżeczka na 100ml i herbatki w międzyczasie zresztą nie patrz na opakowanie ile mleka tzn ile powinno dziecko pić w danym miesiącu tylko według wagi.kleik można już dac,zagęścić.moją córką waży 6,4 i ma 4miesiące pije po 120ml lub mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstretnamrowa
Moja córeczka za tydzień skończy 3 miesiące i waży 5.4 kg.Karmię ją tylko piersią i dostaje jeść kiedy chce i ile chce.Ostatnio w sklepie kobieta na moją odpowiedź ile mała ma miesięcy stwierdziła,że jest ogromna(była w wózku przykryta śpiworkiem więc wystawała sama głowa).Każdy ma inny pogląd na dziecko a lekarz,który sugeruje odchudzanie niemowlęcia jest śmieszny,bo jak to zrobić?Głodzić dziecko i pozwalać mu godzinami płakać z powodu burczenia w brzuszku?Irracjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że ten lekarz jest nie poważny. Z moja córcia od samego urodzenia przeszłam batalię dotycząca jej jedzenia. Łącznie z tym że już robili ze mnie wyrosną matkę. Jest to pierwsze moje dziecko więc jak słuchałam rad "dobrych cioc" zawsze źle się to kończyło a poszkodowana było moje maleństwo. Teraz nikogo już nie słucham robie tak jak uważam za stosowne i moje maleństwo jest uśmiechnięta i bardzo *****iwa zadowolona :) 3 dni temu skończyła 3 miesiace je po ok. 130 ml 6 razy dziennie i wazyla tydzień temu 5500gram. Należy do szczupłych dzieciaczkow ale ja jestem bardzo szczupla. Pediatra mojej córci potwierdzila ze matka wie najlepiej co jest najlepsze dla jej dziecka i mam korzystać z intuicji. Wy też tak zróbcie a wasze dzidzucie będą szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raany, moj dyn dzisiaj skonczyl 3 miesiace. Wazy dokladnie 5300g. Widze ze jest malenki na tle wasztch pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 3 miesiace i 4 dni, urodzila sie 4130 miesiac temu ja wazylam bylo 5520. je 200 ml co 4 godziny nie jest gruba, nie ulewa, zaraz za 2 tyg zaczynam jej wprowadzac marchewke itd. starsza corka ma 7 lat i jest szczupla a tez byla pulchnym dzieckiem, duzo jadla i ur sie 4080. spali kalorie jak zacznie biegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 3 miesiace i tydzień. Waży 9220g. Pije tylko z piersi mleko. Urodził się z waga 5050g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dxdx
Moja córka ma 3 miesiące i waży 5850.Waga urodzeniowa 2900.Karmie piersią + mm. Mm 3-4 razy dziennie po 130-140 + 1xherbATA lub woda+ cyc na pragnienie w ciagu dnia i karmienie nocne.Wstaje tylko raz w nocy na cyca lub przesypia całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Witam, moj syn ma teraz 14 tyg. Wazy 5,24 kg, 63 cm. Waga urodzeniowa 3,14 kg i 51 cm. Karmie go butelka na tzw zadanie. Na dobe zjada ok 750 ml. Samopoczucie ma dobre, nie ma problemow z wyproznianiem. Ale martwi mnie jednak jego niska waga. Co sadzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×