Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozstania i powroty:):)

Gwałt. Czy zawsze z winy faceta?

Polecane posty

Gość Rozstania i powroty:):)

Wydaje mi się, że w dużym stopniu to z winy dziewczyn istnieje gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahahal
haha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna jest silniejszy fizycznie. Jeśli panuje nad sobą, to nie ma prawa być gwałtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio we Włoszech był jeden ksiądz, który wydał podobną opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozstania i powroty:):)
Moim zdaniem sprawa jest oczywista. To jest moje zadanie domowe które olałam, a teraz muszę odrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozstania i powroty:):)
Nei tak masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie koniecznie
kobiety same uwodzą a póxniej no ej dlaczego mnie zgwałciłeś ?! brutalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kobieta prowokuje faceta to znaczy że chce być wydymana. Tak ja to widzę. Ale prawdziwy gwałt to jednak coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwałt jest wtedy kiedy kobieta wyraźnie mówi "stop", a facet nie przestaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekator
dla niektorych prowokacyjne jest samo to ze kobieta jest kobieta. autor watku nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie właśnie chodzi mi o prowokacje. Nie mam za bardzo teraz czasu pisać, ale byłam kiedyś świadkiem jjak laska wyszłą ź pijanym w Sztok facetem a potem wróciła ża dwie godziny z rykiem, bo ja zgwałcił :D tylko 15 osób widziało jak mu wcześniej ręce w rozporek pchala. A facet się obudził we własnym łóżku i nadet jej nie pamiętał h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINKA76
androgen i brahim ostatnie wasze wypowiedzi oddają sedno.100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P-A-B-L-O
Zawsze jest wina tego co gwałci czyli faceta. jednak wiele kobiet robi mało żeby sie przed nim ustrzec a czasem nawet same "nakręcają" gwałcicieli. Najgorzej gdy jakaś kobiet podnieci takiego gwałciciela a inną zgwałci bo tamtej nie miał okazji (okoliczności, miejsce). Jedno jest pewne jakby ktoś zgwałcił moją kobietę to bym dopadł sk***** i nieważne czy byłaby prowokacyjnie ubrana( bądź tez sie tak zachowywała) czy też nie. Nieważne czy byłby "niepoczytalny", pijany itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINKA76
prowokacja to jedno i zgadza się niektóre laski przeginają,ale stop oznacza stop i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINKA76
pablo -brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozstania i powroty:):)
Wieczorna pora. Samotna kobieta w mini, szpilkach i w bluzeczce z dekoldem. Facet napala się i atakuje ją. Kogo jest wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że stop powtórzone kilka razy powinno zadziałac w dowolnym momencie akcji. Jesli nie zadziała, to jest gwałt. Czasem "przestan" facet odbiera jako droczenie sie, ale jak kobieta prosi i płacze, to juz raczej sie nie droczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale "zabieraj te łapy" z szyderczym uśmieszkiem to już nie jest stanowcza odmowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozstania i powroty:):)
Wiem, że temat jest chory, ale potrzebuje waszej opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINKA76
do ROZSTANIA I POWROTY-jak się facet napala,to niech sobie da na wstrzymanie,nie ma mózgu ,czy może chcesz powiedzieć ,że fiut nim rządzi ?bo ja jednak uważam że facet to istota myśląca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DekolTem. A na plazy, gdzie nie da sie byc bardziej obnazonym publicznie bez groźby mandatu, to juz chyba wszystkie kobiety błagają wszystkich przechodzących o seks? W dodatku czasem w bardzo erotyczny sposób wypinnaja tyłki, smarując swoje cnogi oliwką, czasem zejmuja nawet biustonosz i wystawiaja na widok publiczny nagie piersi. Nic, tylko brac i rżnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być pojebanym, żeby w gwałcie doszukiwać się winy kobiety... Jeżeli ktoś zostawi otwartego lexusa na ulicy i mu go ukradną, można powiedzieć, że jest głupi, bezmózgi, nieostrożny, le nie można powiedzieć, że jest WINNY kradzieży.... Tak samo o dziewczynie, która zachowuje się prowokacyjnie można powiedzieć, że jest lekkomyślna, nieodpowiedzialna czy wręcz głupia, ale nie można powiedzieć, że jest winna... To jest ściąganie moralnej winy ze zbrodniarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej. Kobiety powinny sobie zdawać sprawę z ryzyka jakie niosą pewne zachowania. Nie twierdzę, ze KAŻDA kobieta jest sobie winna, ale kobieta, która prowokuje pijanego faceta powinna zdawać sobie sprawę czym ryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINKA76
brahim,już cię lubię chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×