Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rjeujhu

czy bardzo chora i zle rokujaca dziewczyna powinna zawracac glowe fajnemu chlopa

Polecane posty

Gość suniassusuniasssssussuniasunia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia 123
zmień dilera please;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csfvwf
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knhjiohjoih
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ajzis
jest wlascicielka firmy w, ktorej zatrudnia specjalistow najwyzszej klasy wobec czego nie musi wcale pracowac a zarzadzanie w jej wykonaniu polega na siedzeniu na babskim forum...dobre sobie, autentyczni wlasciciele firm bardzo pilnuja swojego interesu a pracy i spraw na glowie maja na ogol sporo, ty zapewne sama jestes po prostu bezrobotnym nieudacznikiem od co a co sie tyczy autorki -zycie pisze rozne scenariusze bywa, ze piekna zdolna zdrowa dziewczyna nie jest w stanie ulozyc sobie zycia prywatnego a jej niepelnosprawna kolezanka czy chora np na luszczyce/ lysienie plackowate (zdawaloby sie nie majaca zadnych szans na znalezienie partnera) zyje w szczesliwym malzenstwie z oddanym ukochanym u boku, DAJ SOBIE SZANSE NIE ODRZUCAJ WSZYSTKIEGO CO BYC MOZE LOS CHCE CI ZAOFEROWAC (oczywiscie chlopca o chorobie trzeba pinformowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ajzis
dorabianie poroża to moje hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym sobie dała
Ale ja jestem ładna i mega zdolna , "tylko" mam wadę serca. Kto powiedział , że jak chora to od razu brzydka i opóźniona w rozwoju?;-) Mam wysokie IP;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×