Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

zakątek offtopowy do historycznego :)

Polecane posty

BSA jest ogolony na łyso i napakowany (jeśli dobrze go kojarzę ,a myślę że dobrze)tyle z niego KOJAKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A na cholerę mi książę? Aby siedział cały dzień i nic nie robił przed TV ( w końcu książę to książę:P ) Wolę parobka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA to Twój ideał. Z wyglądu i z charakteru. Twardy gość, pracuje fizycznie i mieszka w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser Pozwolisz, że sama będę sobie wybierała mężczyznę? :P Kolejny Minty, się będzie bawił w swatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym chłopakiem, to tylko się tak na niego patrzyłas? Powiedzialas czesc czy cos zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdaje się ,że przyjemność zrobiłem wygrzebując Dajerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looser: no proszę Cie ja miałam 14 lat a on 20. Może i się zauroczyłam, ale nie byłam głupia, oczywistym było, że mogę sobie tylko powzdychać do poduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, to nie jest taka wielka różnica. Wtedy to jeszcze mogło byc koleżeństwo, ale za 2-3 lata już mogłoby coś być z tego normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ramsteinach mówiłem oczywista bo Dajery są poza konkurencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looser: Ja wtedy łaziłam z chłopakami po drzewach i na ryby, lub wyścigi kto dalej splunie :P Nie w głowie mi było podrywanie kogokolwiek, to były trochę inne czasy, niż teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tym pluciem, bo to jest coś zwiazanego z ta małolatą. Jej kolezanka juz ma chlopaka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no whisky jest okiej ,a i wychylić szklanicę lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chyba śmiał jakbym taką małolatę widział ciągle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No on pewnie też się śmiał :) Zresztą ja dziś tez się z tego śmieję :D Co do włażenia na drzewa, to pamiętam, że zawsze chciałam wejść wyżej niż chłopcy, a że miałam lęk wysokości, to bałam się zejść, średnio co drugi dzień tato musiał mnie ściągać z jakiegoś wierzchołka sosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie łikend pora zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż z żoną w ZOO. Przechodząc obok klatki z gorylem wiatr podniósł spódniczkę żonie. Na niespodziewany widok goryl oszalał. Mąż na to do żony: -Proszę cię podnieć go jeszcze bardziej! Żona zaczęła "pozować" a goryl coraz mocniej szalał aż dostał białej gorączki. Wtedy mąż otworzył klatkę, wepchnął do niej żonę, zamknął drzwi i mówi: -Spróbuj teraz jemu powiedzieć, że Cię głowa boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej jestem życzliwym człekiem niż zazdrośnikiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×