Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

zakątek offtopowy do historycznego :)

Polecane posty

Słuchałem trochę Grzesiuka kiedyś. Mnie chyba niedługo zadzwonią, wykończą mnie baby psychicznie, chociaż jestem prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Też czytałam, ogólnie go lubię jak i jego kawałki. Stare, ale maja taki klimat szczególny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie fajnie tak looser być zauroczonym, mi się to zdarzyło raz jak miałam lat 14, chłopak miał wtedy 20 :) Pamiętam, że ciągle chodziłam po jego ulicy i znałam na pamięć cały rozkład jego dnia. Byłam szczęśliwa, że mogłam sobie na niego popatrzeć :P Haha aż mnie nostalgia wzięła na nastoletnie czasy, wtedy człowiek był takim idealistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś byłem idealistą ale dorosłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałem kilka razy. Dla mnie to normalne. :) Ale czy to takie fajne, jak raczej z tym kimś nie będziesz/ ma innego itp.? ­ Fiku jest menatlnym prawiczkiem. Należy do nas, dlatego tak nas atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta młoda tak się we mnie zauroczy, myślę że to możliwe i kiedyś było tego blisko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam mniej świadomy, czepiasz się :) Ale to było fajne jak się w kimś zakochałeś i wydawało Ci się, że to do końca życia będzie :D Loooser, ten kto nie kochał nieszczęśliwie nie potrafi kochać całym sobą szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takiego wówczas zakochania nie zaliczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodą rozkocham.:classic_cool: Ale za wskazówki na temat rozkochania małolaty płacę tylko 150 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog To ja mój ideał mężczyzny wrzucę. Tego pana uważam, za najprzystojniejszego mężczyznę wszech czasów Ale dopiero jak ogolił się na łyso,to był strzał w dziesiątkę ;) Osobiście nie żywię do niego jakiś głębszych uczuć brrrrrrr :O Ale jako Kojak był dobry,to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Kojak też coś pomrukiwał :p No ale jak na kobietę to masz gust nietypowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, sam może to zrobię. ;) BSA jest podobny do Kojaka. :D Rzeczywiscie, kobiety mają czasem dziwny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty Man 41 To prawda, człowiek tak sobie wspomina jak ja teraz, aż się uśmiecham sama do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser Tego nie wiedziałam, że BSA jest podobny do Kojaka, i nie wiem czemu o nim wspomniałeś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę już nad tym. Image na romantycznego buntownika to jest to co lubią małolaty. Lubisz to mała. Bohun powrócił.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz wolność w wyborze :D a książe na białym koniu Ci nie zagrozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×