Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natalinka_nie_chudzinka

czy to guz

Polecane posty

hej pisze o tym tutaj bo wiem ze jest tu duzo kobiet moze ktoras mi pomoze. 2 tyg temu wyladawalam w szpitalu z powodu strasznego bolu brzucha po prawej stronie (podejrzewali wyrostek) mialam zrobione 2 usg i okazalo sie ze to nie wyrostek, odkryli jednak ze w macicy mam jakas wode na 3mm i potwierdzili infekcje. Wypuscili mnie dod domu lecz we wtorek mam ponowne usg. Od ok 4 dni przy zalatwianiu sie i napinaniu brzucha czulam lekkie szczypanie po lewej stronie brzucha na wysokosci pepka , wczoraj wypilam cappucino orzechowe i niestety strasznie mi sie niedobrze zrobilo i zwrocilam i sie zaczelo tak mnie czypalo zaczelam macac co to jest wyczulam guzka zaczelam tam naciskac bo nie wierzylam przy napinaniu czuc go bardziej i od tego sprawdzania chyba to cos pobudzilam teraz mnie strasznie piecze jak by sie palilo przy kaszlu lub obkrecaniu sie nie mam pojecia co to jest guz miesniak tluszczak ? Usg mam we wtorek powiem jej zeby to sprawdzila ale mimo wszystko moze ktos z was tez tak mial i moze mi napisac co to moze byc? dodam ze lecze sie w UK. dziekuje. (przepraszam za byki ale pisze na szybko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×