Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Gość Mega grubcia
Hej, posiedziały moje dziewczyny wczoraj. Ja witałam męża:-) Co do biustu zamierzam też dla niego coś zrobić. W tamtym tygodniu zamówiłam sobie staniki, właśnie takie bezszwowe:-) to będę w nich chodzić. Wczoraj widziałam podobne na placu targowym, mam nadzieję co im do tamtych:-) Smaruję się tym palącym, bo jak nie czuję pieczenia to wydaje mi się, że nie działa;-) fajnie działa, jak mam @ (bo wtedy umieram ) rozgrzewa i brzuch mniej boli. Powiem Wam w tajemnicy, że trzeba ćwiczyć...już jestem bardziej rozciągnięta a co będzie za jakiś czas...życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ... kolejny dzień zmagań przed nami .. tak , ja również postanowiłam zakupić ten stanik bezszwowy właśnie i zamierzam stosować sie do zaleceń Jagodzianki , być może i na mój fatalny biust coś niecoś pomoże , mam taką nadzieję .. :) to co panienki , ja standardowo zaczynam dzień od szklanki pomidorowego , na obiadek planuje lekką i bardziej zupową fasolkę po bretńsku , w sumie będzie to cos pomiędzy .. ale lekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ten stanik co reklamują w mango i w tesco tez był, taki niby top wiecie o co mi chodzi? Kupiłam go na rynku:P na biust F pasowała mi Mka:P ale szybko się rozciąga w trakcie chodzenie, po praniu jest ok później już biust w nim opada dlatego ja chodze w staniku sztywnym z drutami 24h na dobę :P na śniadanko zjadłam serek wiejski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianko , a długo tak katujesz się w tym staniku ?? miesiąc , dwa , trzy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Ja też zamówiłam w TOPschopie.pl zwiedziona reklamą. Jak mówiłam widziałam w piątek podobne na placu. Myślę, że kurier dowiezie w poniedziałek, dam Wam znać, czy się opłaca. Ja zjadłam już dwie kanapeczki, pięć paluszków i 2 mandarynki. Zastanawiam się nad obiadem, bo tego niestety pysznego sosu, który ugotowałam na obiad dla rodzinki nie ruszę. Niedługo jadę odwiedzić moją chrześnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega Grubcia - sosik możesz robic na bazie odtluszczonego lnu np -- tak dla siebie ... ja lubie sosik zageszczony rozgotowana cebula .. tez wtedy jest przyjemnie gestawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz znow przytyłam to w cycki poszo to jeszcze lepiej wygladaja bo jak schidłam to niestety :( teraz mam jabuszka wtedy były flaki:P ale te masaże, serum natryski bardzo dużo dały:) boje sie co będzie jak strace dajmy to 25kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super , ja o jabuszkach moge tylko pomarzyc .. fajnie ze sobie pomoglas Jagodzianko .. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie mieszkam za granicą... a Ty jagodzianko ?? sorki , ze tak z doskoku jestem , ale sprzatalam i zagladam co chwilke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak ja :) mam włączoną kafe i co jakis czas cos piszę a w trakcie juz obiad sobie i dziewczyną ugotowałam, pranie zrobiłam i td:) ja dzis na obiad warzywa, ryż pełnoziarnista i pierś :) zjadłam 200g więcej nie dałam rady :) Dzis juz zjadłam serek wiejski, troszke kiszonej kapusty i teraz ten obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz tez po obiedzie , zle sie czuje ogolnie , leb mnie boli , gardlo drapie , oslabienie generalnie maksymalne , a dopiero pol mieszkania wysprzatalam :/ gdzie tu jeszcze .. strasznie zolwie tempo dzis mam .. ale musze zrobic , bo niedziele chce miec leniwa :) dzis chyba sie skusze na same miecho z fast fooda :/ musze sie podreperowac .. samopoczucie fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisska ej ej !!! Jakie mięcho z fast fooda :>? Żadnego mięcha !!!!!! Później będziesz mieć wyrzuty sumienia, zjedz coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam ryż pełnoziarnisty noooooo pyyyyycha jest :D chyba zrobie sobie jeden dzień z tym ryżem:P aż dziwne że ziemniaków niby niemożna jeśc a na tej diecie ziemniaczanej jednodniowej traci sie około 650g :D to jak to jest z tymi ziemniakami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzyk , ziemniaczek , kaszka , ja wszytkiego po trochu .. kilogramy powoli leca , wiec nie ma sie czego obawiac , ale... wszystko w granicy rozsadku oczywiscie , nie to ze cala fura na talerzu :) ... a z tym miechem Jagodzianko to juz od wczoraj tak ... chodzi za mna ta mysl i chodzi ... nie moge sie uwolnic ... samo miecho i warzywka ... to chyba legalne co ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięcho zrobione samemu owszem mięcho z fast foodu NIE!!! Ocieka tłuszczem :P pomysl ile tam kalorii:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak !! 🌼 masz rację!! .. ale ... to , które ja wybrałam , to chude kawałki w dodatku grillowane ;) hehe więc ... jak myślisz.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisska a czemu TyFast food to fastwood :P kalorii fura a zblizasz sie do 9tki z przodu więc pomyśl czy warto narzrec sie tego mięska czy nie lepiej samemu zrobic?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zrobi DLA SIEBIE zakupy na tydzień czasu , podpowiedzcie mi co kupić abym nic nie zapomniała :( plose baldzo ładnie :D jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja glownie zaopatruje sie w warzywka , warzywka na patelnie , serki , twarogi , chuda wedlina , makrela wedzona , losos , kasze roznego typu , chude mleko , babany do koktajli , ciemne pieczywko , ser piorko - to taki specjalny dietetyczny -dobry do pizzy zapiekanek , rolmopsiki , jogurty naturalne , activia czesto u mnie gosci , co tam jeszcze ... z owocow jeszcze mandarynki , oczywiscie jajak , u mnie to posatawa , aha i kielbaska z fileta kurczaka 0 jest bardzo chuda ... serki filadelfia badz almette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidory, ogórki, maślanka, kefir, jogurt naturalny, serek wiejski jajka, wędlina drobiowa pieczywo chrupkie mam... ooo szpinak, rukola ( mix sałat), mleko faktycznie otreby bo zostały mi tylko płatki górskie:P tak dawno sie nie odchudzałam że zapomniałam co sie je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisska mam nadzieje że się nie gniewasz o to mięsko na mnie :( że nie sprawiłam ci przykrości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee no coś Ty !!!! :) nie gniewam się .. jeszcze nie zjadłam , ale myślę intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostala mi kuchnia do posprzatania , pot po dupie leci , juz mi sie nie cche ... NIC .. !!! mało bialka dzis zjadlam , malo wody wypilam :( musze to nadrobic .. dopowiedz do Twojego pytanka - JESZCZE RYBKA OCZYWISCIE MILE WIDZIANA NA TALERZU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi makrwiec starczy :P nie przepadam za rybami:( krewetki jeszcze :D nie lubie owoców morza ale krewetki lubie i paluszki surimii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×