Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Gość Mega grubcia
Ja też już jestem po kolacji:-) dwie kromki chleba z wędliną drobiową i pomidorem. Też pychota:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
pychaaa.. lepsze jajeczko niż tłusta kiełbacha ;) SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
wędlinka drobiowa w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Jajko zaliczyłam rano, a drobiowa wędlina nie miała tłuszczu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny!!!! trzymam za was kciuki ooo JAGODZIANKA :) witaj....pytalas o ZUMBE..ona naprawde robi cuda z cialem :) chodzilam kiedys przez 3 miesiace..rewelacja!!!! ja tez na diecie od 1 stycznia na dzien dzisiejszy jest -5 kg :) ale zaznaczam ze od 10 dni wogole nie cwicze,bo bylby spadek duzo wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestka 3 jak tylko zdam prawko to zaraz ide na siłke i zumbe :P jestem teraz ograniczona bo męża w domu nie ma :( jestem sama i tak jestem uwiązana że szok:( teraz starsza chora to nawet nie mam jak wyjśc na zakupy:( naszczescie lodówka pełna tylko niestety wróciłam do diety i nic tam prawie dla mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
U mnie wirus dołapał młodszego syna, ma okropny katar. Na oczy nie może patrzeć. Jutro muszę uzupełnić zapasy jarzyn, jogurtów i kurczaka. Tego nigdy za wiele:-) Rano jadę na basen:-) poćwiczę z radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega grubcia zazdroszcze:) ja muszę siedzieć w domu niestety jak małe chore :( wiec robię powoli siłownie w domu:D mąż mnie udusi:P bo i tak mało miejsca jest hihi:) W lodówce mam 2 białe sery, kefiry chyba ze 3:) jajka, maślankę, kurczaka, mieszanke chinską więc cos tam dla mnie jest :) polece na białku:) reszty musze się wystrzegac bo to sery, smarowidła, dzemy, pyszniutka słodziutka marmoladka buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Witajcie, zaczynamy nowy dzień:-) Moje chłopaki zostaną dziś w domu, wirus ich dopadł. Mam prawie szesnastoletniego syna i bardzo fajnie opiekuje się młodszym dziesięcioletnim bratem:-) A nad nimi czuwa mój tata. Nie mam problemu teraz z wyjściem z domu:-) pamietam jednak czasy, kiedy byłam uwiązana. Jadę dziś na basen ćwiczyć, muszę porobić też zakupy, aptekę odwiedzić. W nocy przyjedzie mój mąż. Na całe półtorej dnia:-) myślałam, że zabierzemy gdzieś dzieci, ale taki pech muszą siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie:) za mną ciężka noc:( młoda gorączkę miała prawie 40 stop:( teraz leży w łóżku. Tak jak mówiłam dziś jadę na białku:) pije właśnie maślankę:) w sumie już wypiłam:P Muszę się przyznać że 2 dni jadę na tabletkach na przeczyszczenie aby się wyzbyć tego wszystkiego:( ilość tego co ze mnie zeszło aż mnie przeraziła:( no ale czego się spodziewać po takim obżarstwie. Teraz czuje się rewelacyjnie, nie jestem taka ciężka, brzuch mi tak nie wystaje czuje się dużo lepiej:) teraz już normalnie jem więc nie będzie z tym problemu:). Plan na dziś dużo ruchu i oczywiście rower, jestem taka szczęśliwa że znowu mi się udało zmotywować, wiem że jak wtedy zgubiłam 22 kg to teraz tez to zrobię. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Jestem już Jagodzianko:-) wracam z aqua aerobiku. Dziś jakoś słabo się czuję, mam nadzieję, że nie złapię czegoś od moich małych. Współczuję CI chorób w domu i łączę się w bólu. Dzisiaj Kasia dała nam wycisk, co raz to trudniejsze ćwiczenia, a ja też mniej boję się wody i staram się powtarzać, jak najdokładniej. Wszystko mnie boli, wszystko;-) W poniedziałek będziemy ćwiczyć z Justyną podobno z nią jest łatwiej. Zobaczymy. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
cześć laski , współczuję wam tego choróbska i wirósków , my właśnie powoli wychodzimy z przeziębień , wię c coraz lepiej .. gratuluję samozaparcia :) ja dziś na śniadanko standardowo sok pomidorowy , teraz wsuwam jogurt naturalny z płatkami owsianymi i mlekiem 0.3 tłuszczu ... niedlugo obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
jakich wiróskow eeeej ,, JASNE ZE WIRUSOW .. EEEH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała non stop chora :( pochodzi tydzień do przedszkola i ponownie tydzień lub dwa w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
moja to samo , w przedszkolu chorowala praktycznie co poltora tygodnia , teraz zaczela zerowke jest podobnie , ale nie moze opuszczac za bardzo bo szkola w tej kwestii jest bardzo zasadnicza :/ wiec chodzi taka biedna ... ostatnio nasiedziala sie w domu bo i goraczka i wysypka .. takze wiem Jagodzianko o czym mowisz , przekichane jak dzieciaczek choruje co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
nie właśnie , nie znam tej diety od kuchni , czytałam tylko , żedziewczyny piją kilka dni kefir bądż maślenkę... ale jak długo należy ją pic to nie mam pojęcia.. ja czekam na książkę jakiejś pani dr .. dieta warzywno owocowa .. ciekawa jestem co to za nowy wynalazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, chętnie się dołączę. Założyłam tu topik, ale przepadł. Ja ćwiczę zumbę codziennie - mam grę Zumba Rush na konsolę Xbox. W tamtym roku ćwiczyłam cały miesiąc na wiosnę i naprawdę zaczęłam odczuwać luzy w ciuchach. Potem jakoś zarzuciłam ćwiczenia. Teraz zaczęłam znowu. Ważę 77 kg. Dieta 1400 kal. Tak około, staram się tej liczby kal. nie przekraczać :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
cześć Ewelka 13 :) zapraszamy i odchudzamy ..... się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Witam Cię Ewelinko. Oczywiście, że zapraszamy. Coś mnie boli dziś głowa. Młodszy ma katar i pokasłuje. Starszy kaszle. Jak byli mniejsi to bardzo często chorowali. Makabrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
mnie idzie w miare , obiadu tak sie najadlam , ze hej , ale wlasnie na obiady stawiam dosc konkretne , sniadania i posilki poobiednie sa juz bardzo niskokaloryczne.. jutro wskakuje na wage ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee... wczoraj cos za dobrze wchodzilo nam z Malzonem wino przy ogladaniu walentynkowych filmow (mamy ostatnio faze na Alana Rickmana - wiec bylo Pachnidlo, Szklana pulapka i obowiazkowo Harry Potter, coby nie bylo za powaznie :) ). Dieta dzisiaj wybitnie "kacowa" - ciezko mi wmusic w siebie cos konkretniejszego niz jogurty i wafle ryzowe. I hektolitry herbatek owocowych (przy podraznionym zoladku woda za bardzo mi nie idzie). Dorosly czlowiek, a glupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
Esh ... ja mam zupelnie na odwrot , w te dni to jestem studnia jak studnia bez dna..... ;) ps.pachnidlo dobry film i ksiazka rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie! 174 cm i 77 kg, musi byc 70 do lata!!! Dalsze wpisy wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
@ Jagodzianko , pisalas cos o poprawieniu swojego biusty.. mozesz zdradzic nam swoja tajemnice , jak jaki sposob tego dokonalas ?? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×