Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

cissska używam 2x dziennie serum do biustu Eveline, ciepły/zimny bądź sam zimny ( długi) natrysk, masaże, pilingi do tego maseczka własnej roboty:P powiem Wam że efekty booooskie:) muszę jeszcze wprowadzić ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
no to jeszcze jedno pytanko , zniszczony mialas bardzo biust , cy tylko chcialas go podrasowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
zaczerniłam się czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Też się zaczernię, jak dopadnę komputer, teraz piszę z telefonu. Jakiś czas temu smarowałam biust tym serum i rzeczywiście były efekty. Teraz katuję brzuch i pośladki tym palącym bordowym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisska mam duży biust aż "F":( opadł mi dość sporo:( ale teraz powiem szczerze że widze duże efekty:) jest jernieszy, gładszy, bardziej pełny i uniesiony:) może to moje fanabarie ale tak czuje i tak go widze :) ja chodze i spie w staniku:) Wyczytałam że jeśli chodzisz non stop w staniku to wiązadła (mimo że pisze że nic sie nie da z nimi zrobić) to wracają do formy, jak sciągasz stanik to cholernie boli, ojjjjj bardzo boli:) ale to własnie są dowody na to że wiązadła się regenerują:) spie w staniku, chodze w staniku, ściągam tylko do kąpieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 3 dni zaczełam smarować sie na cellulit.. sceptycznie podchodzę , no ale spróbować nie zaszkodzi.. ....-- chce mi sie fast fooda - choćby same mięsko z warzywkami :( a ptasie mleczko to juz od wczoraj za mna chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow coś Ty Jagodzianka ... kurczę , bo ja zupełnie sie odzwyczaiłam od stanika , jak musze wyjść to oczywiście zakladam , bo bez masakra... ale jeśli mówisz że działa to może spróbuję , ale ..... spać -- chyba nie usnę :/ .. tych kremów chętnie spróbuje ... ale ja to mam taki słomiany zapał , tylko na chwilę , brakuje mi systematyczności i konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja celulit też pogoniłam i mam ładne gładkie uda :D tak się zabrałam że dość dużo go sobie poszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisska ja teraz przez jakies 2tyg. odpuściłam systematyczność :( ale nie chodz bez stanika bo rozciągniesz wiązadła, schudniesz i będą flaki:) a spi się dlatego bo jak spisz to ci biust na boki lata, przyciskasz go i td a później się właśnie z tego też rozciąga :) raz spałam bez stanika, raczej starałam się ale z bólu nie wyrobiłam :( ból potworny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie !! nie znoszę swojego biustu .. może się postaram i zacznę działać jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój cellulit taki nachalny że aż przez spodnie się przebija skubany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad usunięciem rozciągniętej skóry , ale jestem zbyt spanikowana .. nie wiem , być może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bordowego Eveline nie moglam zdzierzyc - chyba jednak za zracy byl dla mnie, bo godzine po uzyciu nie przestawalam sie drapac :P Sama uzywam Garniera i Sorai (ktory mi akurat wpadnie w rece w drogerii) - peelengu antycellulitowego i balsamu. Do tego pod prysznicem ostra szczota do masazu jest w akcji. Biust tez mam F - a ze 65 w obwodzie stanika, to nie wyglada na jakis szczegolnie wielki. Dopoki nie probuje np. kupic sukienki, bo wtedy zaczynaja sie schody...No i grawitacja niestety na niego dziala - biustonosza czy kiecki bez ramiaczek nie zaloze niestety. Moze i mnie by to serum pomoglo? Z tym ze bede sie w stanie w cos takiego zaopatrzec dopiero jak przyjade do Polski na Wielkanoc. Ciekawa sprawa - w niemieckich drogeriach bardzo trudno o balsam ujedrniajacy czy wlasnie specyfik do biustu. Ciekawe dlaczego, bo kobiety wygladaja jak wszedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mogę polecić szczerze to serum:) efekty natychmiastowe :) świetny jest :) Cisska to ile Ty masz tek skóry, ile już schudłaś że już chcesz ją usuwać? Ja też się boje tego że jak schudne to skóra będzie mi wisieć, tego się bardzo boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszym razem schudlam tez ponad 20 kg , pozniej tylam i tak w kolko , wiec biust fatalny ... tak mysle ze jestem w stanie spac w staniku ale pod jednym warukniem - musze zakupic taki miekki bez zadnych zakonczen fiszbin drowtow plastikow , ostatnio widzialam fajny , ten nadawalby sie idealnie na wygodny sen ... dzieki Jagodzianka za dobre rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam chodze i spie w sztywnym z drutami hihi :P no moj biust też był fatalny, strasznie opadł:( nie jest idealny ale w porównaniu do tego co było jest boski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że i w ziółka należy się zaopatrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwaniejsze , by tracic kilogramy powoli , by skora zdazyla sie wciagnac do tego dopasowana dietka i bedzie ok.... pewnie sa konkretne ciwczonka ujedrniajace , ale ja ich nie znam , w ogole z ruchem u mnie na bakier .... ciesze sie ze pokochalam zumbe inacze skamienialabym na dobre w bezruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam czasu, jestem sama z 2ka dzieci :( w przyszłym tyg. zgaje prawko ( oblałam już 2 razy) zobaczymy może teraz się uda a wtedy wszystko się zmieni, pójde na siłke, basen a nie tylko w domu no bo jak z 2ka dzieci :( a tam dzieci autkiem do babci i na fitnes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu mobilna mamuśka !!! super.. powodzenia na prawku, oby to podejscie bylo tym ostatnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×