Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Zrezygnowałam z głodówki:) zjadłam 3 kromki chrupkiego pieczywa z wędlinką:) pomidorka i ogórka... Pije dużo wody teraz zaparzyłam zieloną :) myślę że dam dziś rade :) głodna jestem :( mam ochotę coś zjeść ale nie zjem ! Mi też się kończy okres :) muszę wagę oddać bo się popsuła:( Jak najlepiej utracić wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
pij duzo wody , wtedy pozbywasz sie tej nagormadzonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje bo jestem strasznie spuchnięta :( najgorsze ze widze jak teraz wygladam :( jednak 7kg robi DUŻĄ różnice:( a niby to tylko 7kg:( mąż jak wrócił zaraz powiedział " przestałaś ćwiczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
wlaczylam sobie skalpel ewy chodakowskiej , wytrzymalam 8 minut :( ale to chyba raczej wina tego ze cwicze sama .. z kims u boku byloby razniej , a tak ... zostawilam to na pozniej.. chyba seriami zrobie pierwszy trening ... a Ty Jagodzianka jak cwiczysz w domku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym że ja ostatnio tak wszystko olałam że nic nie ćwiczyłam:( wczęśniej godzinka na rowerku i dużo ruchu:) muszę znów to zacząć robić:) dziś poszukam sobie ćwiczeń:) jakiś aerobik :) polecicie coś?:) UWIELBIAM NP TAŃCZYĆ. Czekam na propozycje:) wieczorkiem dziś rower:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
nasz trener , podczas kazdego treningu przypomina , 800 -900 kilokalorii mozna spalic , oczywiscie jesli intensywnie cwiczysz i sie nie obiajsz .. ja czasem wymiekam .. ale zabawa jest swietna ... zwykle nie moge doczekac sie nastepnych zajec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh a można to jakoś zgrać na pendrajwa :( bo ja nie mam głośników w kompie tylko przez słuchawki:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
a masz jakis program do sciagania plikow , typu ares np ??? wiem ze jesli zainstalujesz specjalny program youtube jest wtedy mozliwosc bezposredniego sciagania filmikow na komputer , ale ja niebardzo wiem jak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dam rade z słuchawkami:) kabel ma 1,5m jak nie wiecej :) tylko pytanie czy dam rade się wtedy rusząc:) chce teraz kupić orbitrek i takie coś do brzuszków:) w lidlu chyba teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
do brzuszkow ten sprzecik jest swietny , sama mam.. co prawda lekko przykurzony , ale czesto cwiczylam , bardzo fajnie wspolgra z cialem , odciaza kark i szyje .. fajnie sie na nim cwiczy ... takze smialo pedz do lidla i kupuj , nie pozalujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam się tylko problem taki że gwiazdy mam chore i nie mam jak wyjśc z domu:( buuuu:( może na allegro poszukam:) a ten hula hop ma któraś???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
hula hop - ostatni raz kiedy tym krecilam , mialam okolo 10 lat , tak wiec wieeeki temu .. na bank nie dalalbym rady zakrecic trzech kolek ... :) JA NIE POSIADAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
będziesz kręcić bioderkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie bardzo lubie zorganizowane formy ruchu, wiec ciezko mi polecic cos tego typu. Chodze na ten moj trening obwodowy. jezdze rowerem kiedy sie tylko da - chociaz teraz raczej chodze pieszo, bo na rowerze rece mi zamarzaja :P Czasem zdarza mi sie chodzic z kijami nordic walking. Dodatkowa motywacja jest dla mnie to, ze mamy psa, ktory tez w koncu ruchu potrzebuje. Wiec jak nie chce mi sie nic innego robic to sluchawki na uszy, Inki na smycz i dawaj na parokilometrowy szybki spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja więcej chętniej bym nawet po 2/3h jezdziła ale to odpada, poginam na lekkim obciążeniu a moje łydki sie tak rozbudowały że aż wstyd :( twarde jak skała a jak chce je przesunąć to ni hu u:( nie da rady, zero galaretki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
najwazniejsze by kazda znalazla cos odpowiedniego dla samej siebie i czerpala z tego przyjemnosc .. bo na sile to kiepsko wychodzi i zadnych efektow raczej nie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Mądre z nas dziewczyny, wiemy, że trzeba się ruszać, żeby chudnąć. Ja dziś jestem ciągle w ruchu, staram się jeść dietycznie. Poogladam te linki bardzo chętnie. W te dni kiedy nie ćwiczę w wodzie jakiś ruch mi się przyda:-) Mam rowerek stacjonarny , kijki czekają na wiosnę:( nie chce mi się brnąć w śniegu albo błocie. Mój mąż może wróci na wekkend do domu, to zastosuję ruch nocny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Co za głupie słowa staram się- jem dietetycznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
fajnie byc tak konsekwentną ...i silną !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
idę po dzieciaczka do szkółki ... do póżniej panieneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Mam nadzieję, że za pół roku będę tak samo konsekwentna i o trochę chudsza i sprawniejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
tak właśnie będzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Proszę o nie spamowanie mojego wątku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissska
kolacja na dziś ; dwa jajka ugotowane na twardo i duza starta marchewka , jajeczka na ćwiartki lekko posolone a obok marchewka -- pyszności.... ( wiem , że brzmi niezbyt atrakcyjnie , ale podobnie myslałam dopóki nie spróbowałam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×