Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Carla90210-1

konsultacje klinika Dr Szczyta

Polecane posty

Gość gość
Witam, bardzo zależy mi na zamianie terminu konsultacji u dr Szczyta, moja wyznaczona jest na 2-go września 2014, interesuje mnie wcześniejszy, bądź późniejszy termin konsultacji u tego lekarza w roku 2014. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem zainteresowana wcześniejszym terminem konsultacji u dr SZCZYTA lub POTOCKIEGO bo ja mam na 2015r., (możliwość odkupienia), podaję mejla ASpawel2006@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Czy ma ktoś do oddania konsultację do dr. Szczyta .? Wizyta do niego jest dopiero na 2017 . Może ktoś się rozmyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są ceny w tej klinice? Ja jestem zainteresowana operacją plastyczną brzucha. Robiła któraś z was? Jak to cenowo się przedstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0980
Odkupię wizytę konsultacyją na rok 2015 u Dr Szczyta. Mój mail: jannelle098@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie ODSTĄPIĘ termin konsultacji u dr Potockiego 16 czerwca w najbliższy poniedziałek br. ( za 2 dni) Chętnych zapraszam na mail : nosekdokorekty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosdokorekty
Pilnie ODSTĄPIĘ termin konsultacji u dr Potockiego 16 czerwca w najbliższy poniedziałek br. ( za 2 dni) lub zamienię na poźniejszy Chętnych zapraszam na mail : nosekdokorekty@gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia76
Odkupię lub zamienię się terminem konsultacji.Mój termin jest na kwiecień 2015, do dr. Potockiego.Jeśli ktoś jest zainteresowany może być dr, Szczyt także .Interesują mnie terminy na ten rok. anulaordon@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddam termin konsultacji i operacji na ten rok do Dr Potockiego. Konsultacja lipiec, operacja wrzesień. agata3123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygarnę lub odkupię termin u dr Szczyta na 2014 r. martynoska88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania87pilne
Witam Pilnie potrzebny termin konsultacji u dr Szczyta. W tym roku lub 2015rok! Moze ktoś rezygnuje !? Odwdzięcze sie - jak cos to prosze o tel lub SMS 692412225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłabym zainteresowana konsultacją u dr. Szczyta w październiku lub listopadzie w tym roku. Jeżeli ktoś miałby do odstąpienia to proszę o kontakt. sms na 880 669 141, a ja oddzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr057
Mam termin operacji u dr Szczyta na grudzień 2014. Chętnie zamienię na wcześniejszy .W grę wchodzi tez konsultacja i zabieg u dr Potockiego.kontakt: katrei057@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienię sie terminem u dr Szczyta. Mój to 2017! Wchodzi w grę rownież odkupienie terminu na ten rok, mail korneliaka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie termin konsultacji u szczyta na rok 2014/ 2015 501655192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjapilne87
Pilnie potrzebuje odkupić termin konsultacji do dr Szczyta Sprawa bardzo ważna - mozne ktos moze odsprzedać termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjapilne87
Jak cos to prosze o informacje 692412225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie termin konsultacji do dr szczyta albo dr potockiego jak najszybciej dolcegabanna20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilou
Chętnie zamienię się terminem zabiegu u dr M.Szczyta wyznaczonym na lipiec 2016 na wcześniejszy termin. Kontakt : pilou@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj dzwoniłam zapisac się do dr Szczyta i termin mam na 7 lipiec 2017 to bardzo dlugo, jak by ktos miał termin do odstapienia badz odkupienia prosze o kontakt . Bardzo mi zalezy , poniewaz chce operacje przed slubem ktory jest w 2016 . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier**ole jakie to załosne, odkupywać terminy konsultacji masakra. jak chcecie miec szybciej operacje to idzcie to innego chirurga ktory zabieg wykona tak samo a moze i nawet lepiej. magia telewizji robi wam z mozgu sieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj temat ..nieudane operacje nosa '' to zrozumiesz czemu ludzie walą do szczyta a nie do byle kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczyt ci nie zagwarantuje ze operacja wyjdzie w 100%, ludzie ida na to co widza w telewizji a tam sie wszystko super udaje, ale nie pisza o jego nieudanych operacjach ktore tez sie zdarzaja. I na tym forum nie trzeba duzo szukac zeby te opinie znalezc. operacja nosa jest bardzo skomplikowanym zabiegiem i ludzie nie rozumieja ze to tylko w 50% zalezy czy nos sie uda czy nie mowie tu o chirurgach, bo reszta zalezy od pacjenta i jego zdrowia. nie kazdemu rany sie szybko lecza, nie kazdemu sie szybko kosci zrastaja itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
g****o wiesz widać że nie masz pojęcia . wiec s********j .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkagusia
Witam ... mam wyznaczony termin operacji na lipiec 2016 jesli jest ktos kto chcialby odsprzedać lub zamienic sie terminem na wczesniejszy to bede wdzieczna podaje @ myszkagusia@o2.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so1
mam termin OPERACJI u Dr SZCZYTA pod koniec listopada 2014. Chce sie zamienić na pozniejszy (TERMIN OPERACJI) najlepiej czerwiec -wrzesien 2015. (prosze nie psiac w kwestii 'odsprzedania' bo nie rezygnuje tylko przekladam) moj adres: so1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany to aż takie odległe terminy sa do niego? a może mi któraś powiedzieć, ile kosztuje taka przyjemność konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
350 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odstapie_termin
Pilne! Mam termin operacji nosa na 7 pazdziernika 2014, chetnie odstapie go w zamian za wynagrodzenie. Jeśli, któraś z Was jest zainteresowana to proszę o kontakt na subaru.5555@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×