Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Carla90210-1

konsultacje klinika Dr Szczyta

Polecane posty

Gość Mk999
Jeśli ktoś ma do zaoferowania termin konsultacji u dr Szczyta na 2015/2016 rok proszę o wiadomość na : sprzedam.anty@gmail.com. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkt88
Witam Jeśli ktoś ma do zaoferowania termin konsultacji u dr Szczyta proszę o wiadomość na sprzedam.anty@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ods.termin konsultacji do dr Szczyta na połowe marca,jeśli jest ktoś zainteresowany prosze o podanie swojego maila odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana terminem konsultacji u dr Szczyta. Jeśli ktoś mógłby odstąpić proszę o informację na maila: mistle@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie termin konsultacji u dr Szczyta na rok 2015 i odstapie termin operacji u dr Potockiego czerwiec 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam odkupie/przyjmę termin konsultacjina rok 2015 u dr SZCZYTA lub POTOCKIGO rehinia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam termin u dr. Szczyta 12.08.2016r. jest ktos kto ma wcześniejszy termin i chciałby się zamienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię termin u dr. Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprzedam termin konsultacji do dr. Szczyta na 17czerwca Mam w maju operację nosa w innej klinice dlatego termin jest mi niepotrzebny . Proszę o tel. bądź wiadomość na e-maila: uniformed_services_army@poczta.onet.pl 514 970 446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lars29
Sprzedam wizytę u dr Szczyta na 10.o4.2015. Zainteresowanych licytacją proszę o kontakt na maila lars29@wp.pl....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam do odstąpienia wizytę do dr Potockiego na 13 maja 2015. Zainteresowanych proszę o kontakt sylwiasylwia1975@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin do dr Potockiego na 29.04.2015 zamienię się na póżniejszy proszę pisać anulaordon5@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej Pani z numerem tel 514... co to chce odstąpić konsultacje to sobie drogie DZIEWCZĘTA darujcie zapytanie, szkoda czasu ... czemu ???? Owa PANI nie wiadomo ile chce za odstąpienie konsultacji... Myślałam, że w grę wchodzi odstąpienie za tzw. przysłowiową złotówkę góra równowagę konsultacji... ale NIE tutaj chodzi o TYSIĄCE ... złotych oczywiście :P naprawdę ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię termin u Dr Szczyta. maddie.wgr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka aga
Witam ... wszystkie panie lub panowie do informacji nie ma możliwości odkupienia terminu operacji wiec się nie nabierajcie na takie triki ze może wam ktoś owy termin sprzedać ... na stronie dr Szyta pisze wyraźnie ze nie ma możliwości dostania terminu operacji bez odbycia konsultacji ... to po pierwsze ... po drugie.. po konsultacji trzeba wpłacić 1000 zł żeby dostać termin operacji i zarezerwować dana datę .. wiec zanim któraś z was będzie chciała odkupić coś od owych tutaj sprzedających , zadzwoncie do kliniki i wszystkiego się dowiedzieć ... pisze z własnego doświadczenia gdyż tez byłam u dr Szczyta i mam termin operacji ... jeśli chcecie wiedzieć coś więcej napisz do mnie na fb myszka aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, niektórzy ludzie poprostu oszukują innych ,najlepiej zadzwonić i pytać o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chętnie ziemię 18.08.16 na 22.05.15 proszę o podanie meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chetnie zamienie termin operacji do Dr Szczyta ktory mam wyznaczony na poczatek 2017, na kazdy wczesniejszy. Zainteresowanych prosze o kontakt na bragg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam termin konsultacji u dr Szczyta na 22.05.15 chciałabym zamienić na konsultacje w 2016 r czy ktoś jest chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię wizytę (konsultację) u dr. Szczyta - I dekada czerwca 2015. Kontakt: w.krupinski@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Gdyby ktoś chciał odstąpić swoją konsultację u dr Szczyta lub chciał się zamienić ( mój termin styczeń 2018 ) proszę o kontakt carolina15@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żolnierz
Odstąpię odplatnie termin konsultacji u dr.Szczyta w dniu 15.04.2016 kontakt : 731 000 979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_zaw
sprzedam konsultację u dr Szczyta na maj 2016. Proszę o propozycje na maila zawpau_1984@mailplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDAM TERMIN KONSULTACJI U dr.SZCZYT na 17 lipca 2015 oferty prosze na iwona_@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam termin do dr. Szczyta - początek sierpnia 2015. Oferty proszę kierować na maila: katarzynka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię (za zadośćuczynieniem finansowym) termin konsultacji u dr Szczyta 15.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×