Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Carla90210-1

konsultacje klinika Dr Szczyta

Polecane posty

Gość gość
odstapie termin u dr potockiego na konsultacje za rozsadne cene 22.01.2014 issyla@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam wizytę jutro u dr. Szczyta tj.23.01.14, jednak nie mogę na niej być. Chciałby ktoś się zamienić w ostatniej chwili na późniejszy termin ? PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam termin konsultacji na jutro tj.23.01.14 , czy chciałby ktoś się zamienić za późniejszy termin ? PILNE mój email pe.wu@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie możesz skorzystać z konsultacji u dr SZCZYTA(coś Ci wypadło) chętnie skorzystam nawet w ostatniej chwili,dogadamy się.mast202@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie przygarnę/kupię termin operacji u dr szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy ktoś ma do odstąpienia termin konsultacji u dr Szczyta lub dr Potockiego na ten rok?? proszę o kontakt: kasia_grusza@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam konsultacje u dr Szczyta na sierpien 2015 czy jest ktos kto chcialyby sie zamienic lub oddac termin konsultacji na sierpien 2014 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję termin do dr Szczyta na ten rok zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddam termin wizyty u dr Potockiego na marzec 2014r. Osoby chętne proszę o kontakt ezop1990@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię wizytę u Dr Szczyta na rok 2014 lub szybszą niż w grudniu do Dr Potockiego! Proszę o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię wizytę u Dr Szczyta na rok 2014 lub szybszą niż w grudniu do Dr Potockiego! Proszę o kontakt :) nataliaa.puzio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Posiadam termin operacji piersi do doktora Szczyta na 04.04.2014.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to czekam na propozycję. szczyt.potocki@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malini
Zamienię się terminem operacji z 07.2014 na wcześniejszy simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam konsultacje u dr Potockiego na 30 czerwca tego roku (poniedziałek godz 12) i chętnie zamienię sie z kimś kto ma termin poźniejszy tzn koniec września , październik tego roku, mój e-mail basienka1984@interia. eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos chce odsprzedac termin op u dr szczyta na 2014 rok? czy można zamieniać termin piersi na termin op nosa? czy ze względu na rozny czas operacji jest to wykluczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKamila
Witam dziewczyny ! potrzebuję terminu na konsultację do doktora Szczyta proszę piszcie na maila/gg ladypetra@onet.eu gg 4538841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tanio sprzedam termin zabiegu u dr Potockiego na wrzesień 2014. Zainteresowanych proszę o kontakt: apsikkk@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaap
Czesc dziewczyny :) Mam termin konsultacji u Dr Potockiego na 1.12.2014. Chętne, które byłyby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. nataliaa.puzio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jaki jest przedział cenowy odsprzedawanych terminów do dr Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktos chcial odsprzedac termin konsultacji u dr szczyta prosze o kontakt rose011@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mająca Nadzieję
do gość "Hej mam dwa terminy u dr Szczyta na zabieg na kwiecień 2014 i lipiec 2014 czy ktoś nie chciałby się zamienić potrzebuję późniejsze terminy" Bardzo proszę o informację czy termin lipcowy jest dalej aktualny?????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię termin na konsultacje do dr Szczyta , najlepiej na jesień albo zimę 2014 !!! jomavi@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja też chętnie odkupie termin na wizyte u Dr Szczyta, piszcie kajka030892@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILA KAMILA
Dziewczyny !!!!!!$$$$$$ potrzebuję terminu na konsultację do doktora Szczyta - KUPIĘ od razu taką konsultację lub zamienię się - moja jest na listopad 2015 proszę o kontakt 888-316-316 lub piszcie na maila ladypetra@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv32
Witam, mam termin konsultacji u dr Szczyta na 13 maja 2014. Chętnie zamienię się na późniejszy termin. Mój mail: liv_o@poczta.onet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem po konsultacji u dr Szczyta , i mam ustalony termin operacji (plastyka brzucha) na 09/12/2015 !!!! Jeżeli ktoś chciałby się zamienić z jakiegoś powodu to proszę o kontakt .Interesuje mnie wcześniejszy termin -koniec roku 2014 do lutego 2015 włącznie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt na mój email lilith36@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×