Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Carla90210-1

konsultacje klinika Dr Szczyta

Polecane posty

Gość gość
Nie potrzebuje tam konta, wiec nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I prawda jest taka, że niestety więcej osób od tego Dr jest niezadowolonych jeśli chodzi o nosy , większość osób ma to samo rozejscie się kości grzbietu i nosy do poprawki, czasem Dr poprawia sam po sobie ale niezbyt chętnie. Ogólnie jak dla mnie nie jest to spec od rynoplastyki, owszem może być dobrym lekarzem ale na boga od nosów są w naszym kraju lepsi lekarze niż on. I myślę, że Dr doskonale o tym wie. Nie jest to żadne psucie opinii bardziej analiza wszystkich faktów, za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd się wzięła opinia, że jest najlepszy ? Skąd te niebotycznie długie kolejki do Dr ? Nosów w ciągu jednego dnia operacji robi 3-4/5 operacji :/ Mi też się rozeszły te kości. Mam wybrzuszenie z prawej strony pod okiem i krzywe jakby źle zszyte małżowiny... Kto jest lepszym chirurgiem jeżeli chodzi o nosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Pl dużo chirurgów których uważam za lepszych i którzy zdecydowali się mój nos naprawić , a wcześniej operowałam się u Sz. Na konsultacji około rok temu pewien lekarz powiedział do mnie pewny siebie że pewnie byłam operowana "na zamknięto" a jak zaprzeczyłam to się zdziwił, inni również pytali jaka metoda kiedy odpowiedziałam że otwarta byli zaskoczenia że nos jest w takim stanie po metodzie otwartej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam krzywe dziurki, wiele osób od tego Dr ma koniec nosa i małżowiny jakby wykręcone w jedną stronę, także ani ja ani ty nie należymy do wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tylko dlaczego :/ jakby popełniał ciągle ten sam błąd. Porażka. Nie mam pieniedzy na poprawke u innego chirurga ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo mówi za siebie, Walcz opoprawkę u Szczyt niech poprawia to co spaprał.... Ja jednak postanowiłam że będę szukać do skutku innego Dr który mi to poprawi, niestety mój nos ma wiele dekektów i ja oceniając mój przypadek uznałam że skoro tak strasznie to zrobił to nie będzie w stanie poprawić, bo widać nie jest to na jego siły praca. Jama dośćznaczne asymetrię końcówki nosa i w ogóle kto widział mój nos to widział wie o czym piszę Po czymś takim uznałam, że boję się Szczyta i nie dam mu się tknąć. Ale wiem że są osoby którym poprawiał, tylko trzeba o tę poprawkę walczyć i nie dać się zbyć, bo Dr niestety każdego traktuje podobnie czyli najpierw gadanie że mamy czekać pół roku a potem rok itp, itd a na koniec jak jest gorzej zamiast być lepiej Dr używa argumentów takich, że poprawka może zepsuć to co jest dobrze i że może być gorzej! I dlatego poprawiać będę gdzie indziej. Bo boję się jego jako lekarza od nosów, zepsuł mi nos, pogorszył drożność w duzym stopniu a przegrodę mam nadal krzywą mimo że sporo z niej wyciął. Absurd płacić ciężką kasę za operację i nadal mieć wzystko do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
defektów*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, tak to odwraca... No tego się właśnie boję. Mam kontrole w pierwszym tygodniu stycznia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Szukam terminu do dr.Szczyt luty marzec 2015 dajcie znać co i ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na luty i marzec 2015 to juz nie znajdziesz raczej i nie kupisz też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej . Ma ktoś na sprzedaż wisyte u Dr. Szczyta na 2016r? Proszę i info na prywa jacekwro_2006@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety biznes nie funkcjonuje, zbyt małe zainteresowanie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ods. konsultacje u szczyta na styczen 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ods. konsultacje u szczyta na styczen 2016 zuziamm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda czasu na tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPN
Czy ktoś odstąpi termin konsultacji do Dr Szczyta na pierwszą połowę 2016r? Proszę o kontakt na j.p.n@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile za to dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Dr Szczyt zgodzil sie poprawiac komus nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem ze poprawiał po sobie i to nie jednej osobie, dziewczyny te pisały na beauty Ale ja boje się poprawiać po nim u niego Bo skoro zrobił mi takie coś za pierwszym razem co nadaje się do przeszczepów i rekonstrukcji to ja temu Panu już dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ewidentnie do poprawy... Ale na konsultacji po pol roku od operacji Dr mnie zwyczajnie zbył mowiac, ze to nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też, ze jest ładnie.....itp. itd. czasu nie cofnę niestety i zdania o Dr nigdy nie zmienię, a mam bardzo złe. A co u ciebie jest źle z nosem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony z boku, pod okiem mam wypukłe, jakby taki nadmuchany balonik. Na poczatku bylo mniejsze i twarde, a teraz jakby sie powiekszalo i peczniało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś do odstąpienia termin proszę o kontakt mzeta1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nm2016
Odkupię pilnie termin konsultacji u dr Szczyta - jest ktoś chętny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nm2016
natalcia03@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam termin konsultacji u dr Szczyta na kwiecień 2016,jednak rezygnuje proszę o propozycję na maila jaszczur1990@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie propozycje? oddajesz czy sprzedajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nm2016
Joana190 pisałam maila do Ciebie , ale nie otrzymałam odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×