Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Carla90210-1

konsultacje klinika Dr Szczyta

Polecane posty

Gość gość
Witam. Odstąpię konsultacje u dr Potockiego 15.10.2014. jowim@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za darmo czy odpłatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość S
Zamienię sie terminem konsultacji do dr Szczyta. Termin mojej konsultacji jest wyznaczony na wrzesien 2017. Moge rowniez odkupic termin konsultacji jezeli jest wyznaczony na rok 2015. mail: bragg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala121212
Chętnie odkupię termin konsultacji do dr. Szczyta lub dr Potockiego na ten rok! ala121212@onet.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opsss
Witam , odkupie konsultacje u dr. Szczyta na rok 2014 . Prosze o kontakt otar@vp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam do odsprzedania wizytę na konsultację do dr Potockiego na 1 grudnia 2014 rok,chętnych zapraszam do licytacji,kto da więcej :-) dzila1976@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlicytuj swój mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada dla dziewczyn które kupują termin. Po takiej transakcji zglaszajcie incydent o wyłudzenie pieniędzy. Dowodem są nagrania telefoniczne, meile ewentualnie jak spotykacie się na mieście nagrywajcie rozmowę. Mysle ze po tym powinien ukrucic sie handel terminami na które zapisują sie osoby udajace ze chcą się operować. Uczciwe osoby dzwonią do kliniki i zwalniają termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem zainteresowana kupieniem terminu konsultacji u dr Szczyta na 2015 mój mail galab123@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam umowiona konsultacje do dr. Szczyta na pazdziernik 2017r. ale zalezy mi na wczesniejszym terminie gdyz zycie z moim nosem jest ciagle ukrywanie sie , wychadze na ulice tylko z koniecznosci. W przeszlosci ialam jedna nieudana operacje , pani doctor nic nie zmienila dalej jest olbrzymi, garbaty plus dolozyla skrzywiony czubek. Takze jesli ktos chce zrezygnowac I oddac lub ... wczesniejsza konsultacje u tego lekarza to bardzo, bardzo bym byla wdzieczna . Prosze to naprawde moze zmienic moje zycie. moj mail to monika.stepien29@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddam termin 26 listopad 2014 dr.Potocki,jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do internetowego meblowego sklepu mebelmania.com gdzie znajdziesz rewelacyjne meble praktycznie do każdego pomieszczenia. Ceny dużo mniejsze niż w sklepach stacjonarnych i szeroki wybór nowoczesnych mebli – dodaj, że informację znalazłeś tutaj to udzielę 3% rabatu. Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz interesującą Cię zakładkę. Pozdrawiam i zapraszam MEBELMANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8005
Odkupie termin konsultacji do dr szczyta albo dr potockiego jak najszybciej. Ja mam do Potockiego na 11.12.2015. Kontakt do mnie sylwia_ber@wp.pl lub 698 798 690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytiion
Witam, bardzo potrzebuję konsultacji w tym roku u dr. Szczyta . Jeśli ktoś ma ustalony termin konsultacji u dr Szczyta i z jakiś względów z niego miał zrezygnować to proszę o kontakt: albertinio9@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do bazy modelek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy. www.bazamodelek.com/formularz-kontaktowy Prześlemy informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ods.termin operacji u dr.Szczyta na 3 kwartał stycznia,ktoś jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytiion
Proszę o kontakt odnośnie terminu do Dr, szczyta pod nr. tel 603-453-110 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytiion
w III tygodniu stycznia 2015r DR Szczyt przebywa na urlopie ,Panie zapisane na konsultacje bądz zabiegi proszone są o kontakt z kliniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos chce odstapic termin operacji do dr Szczyta lub chce sie zamienic to piszcie na bragg@wp.pl. Zawsze mozna sie dogadac odnosnie zmiany terminu. Ja mam swoj wyznaczony na poczatek 2017 i chetnie bym przyjal kazdy wczesniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję terminu konsultacji u dr Szczyta. Jeśli ktoś może zwolni to proszę o kontakt emider93@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4
Witam. Jeśli ktoś w 2015 r ma ustalona konsultacje u dr Szczyta a nie bd mógł się na niej pojawic a miałby ochotę odstąpić bądź zamienić się terminem na 11.2017 to proszę o kontakt GG 50554580. naprawdę bardzo potrzebuje tej konsultacji ewentualnie wiem ze nie powinnam w tym temacie ale może wy możecie mi polecić dobrego chirurga poza dr Szczytem? Dokładnie chodzi o operacje nosa( kolejna niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W topiku zmasakrowanego polecali kilku chirurgów. Przejrzyj temat "nieudane operacja nosa". Często był wymieniany Kobus, Lembas, Bielecki no i Szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimi90
odsprzedam termin konsultacji u dr Szczyta na 13.02.2015 roku. Plany się zmieniły, choć czekałam na ten dzień ponad 2 lata. malamimimi90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie termin konsultacji u dr Szczyta na 2015 rok. love_barca@mail.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DPL88
Niestety z powodów osobistych, musze oddać termin wizyty u dr Potockiego na marzec 2015. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt. dana65mala@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam termin konsultacji 6 marca 2015 u Dr. Szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby wyżej, jestem zainteresowany konsultacją u dr Szczyta na 6 marca 2015 roku, proszę się odezwać na mail-a ks6092@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy to nie sam dr handluje terminami? koszt trminu 1000 zł do 2 000 zł ..... dlaczego klinika w ogole wyraża zgodę na taki proceder, żeby te terminy sobie oddawać, wymieniać? Termin na różny zabieg jest inny, chodzi przecież o czas operacji. A tu jakoś bez różnicy handlują terminami jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba ktora chce sprzedac konsultacje do Szczyta na 6 marca, napisz do mnie love_barca@mail.ru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×