Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZAROWNICA Z PIEKŁA RODEM

DENERWUJĄ MNIE TE MILIONERKI,KTÓRE UWAŻAJĄ ŻE TRZEBA MIEĆ ,,MILIONY'' NA DZIECKO

Polecane posty

Gość bo wy bedziecie decydowac
kto jest godny posiadania dziecka kto nie? Pogięło was chyba:) Dobrze,że nawet my biedaczki z pensją 2500-3500 mamy prawo do posiadania dzieci!!! Wam od kasy w doopach się przewraca zamądrzałe głupiutkie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wy bogate
to ja jenifer lopez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pewnie
stały po najtąńsze pączki i tyle z ich 20 tysięcy paru złotych:D a jutro promocja na kawę i też polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie,jutro będą stały
milionerki pod ciucholandem,bo promocja jest. Próbuje się dowartościować na necie ot tyle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej miec dziecko niz nie
miec. Co byście miały na starość z biedoty? Tak przy najmiej radosc wnuków,a nie żałosna samotna sfrustrowana rzucona kobita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge miec 1200 a dziecko
jedno tez! wam nic do tego,na starosc same próchna zostaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteście kimś ważnym
aby gadać kto moze sobie pozwolic na dziecko a kto nie. Wam ktos mowi jak macie zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem taką właśnie " milionerką" z poglądów, jednocześnie dzieckiem urodzonym w rodzinie o poglądach " jakoś tam będzie". Dużo przez to wycierpiałam, dlatego dzisiaj MAM PRAWO mówić że dzieci to się powinno mieć jak kogoś na to stać i owszem: dziecko ma mieć na baseny, kursy rozwijające umiejętniści, nowe ubrania, mieć odłożone na studia a potem na mieszkanie. Nie macie? To dziecek nie róbcie! Najbardziej wkurzają mnie tacy pierwsi do rozrodu a nie myśli jeden z drugim że okropny los szykuje drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam biedna ale szczęśliwa
a miałam koleżanke przy kasie i była nie szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenka bo Ty tak chcesz?
Zabawna jesteś oj jak te pustaki tutaj potrafią być zabawni:) Nas czworo było i jesteśmy szczęśliwi mimo,że luksusów nie było. Swojego pokoju też nie miałam. Dzisiaj zarabiam 2000zł mąż drugie tyle,mamy dziecko i będziemy miec jeszcze. A twoje zdanie mi zwisa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenka bo Ty tak chcesz?
Podziekuj rodzicom jak ci zle bylo i nie piernicz,malo milosci mialas widocznie. Ja bogata nie byłam,ale miałam wspaniałe rodzeństwo i rodziców(mam do tej pory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jauwak
omorfi kopela jak Ci sie zyje w Grecji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jauwak
omorfi kopela jak Ci sie zyje w Grecji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosci kasą nie kupisz ani
nie zastąpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak 1 kółko,a po co mieszkanie
Tak 1,2 kółka zainteresowania a nie 10 :) ale rozumiem jak ktos chce sie dziecka z domu pozbyc to zapisze i na 15:/ Co do mieszkania wielu ludzi go nie ma nie pieprz głupot/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie madre w necie jestescie
a na ulicy od nie jednej za te wymadrzanie sie byscie dostały:P Bo takie wiedźmy sa najgorsze co robia z siebie damy z miasta i szastają, a wyglądają jak wiochmenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne czego pragnie dziecko to mądrą miłość swoich rodziców. Nie żadnych markowych ciuchów ciuchów, na których się kompletnie nie zna, nie żadnych firmowych zabawek z najwyższej półki, bo jak mądry rodzic to wymyśli coś z niczego - jak perkusja z garnków i łyżek, czytanie książek, malowanie i masa innych. Dziecko ma gdzieś czy rodzice na wakacje wymyślili Maderę czy Kretę, tak samo się bawi nad polskim morzem czy u babci na wsi, byle z rodzicami. Dziecko nie rozróżnia czy jeździ w wózku za 5tys. czy używanym za 300zł. Nie jest dla niego ważnym czy mieszka w 40metrowym mieszkaniu i dzieli pokój z bratem, czy mieszka w dużym domu i spi w 40metrowym pokoju, bo jeśli ma kochających rodziców, którzy kochają go mądrą miłością czuje się bezpieczny, bo do tego ma co jeść i jest mu ciepło. Wszystko inne jest już bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze dzieci bedą puste
tak jak wy. Zapatrzone w kase, a jak straca kase to se nie poradza i beda plakac na środku ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanie sama kupiłam
na studia tez odkładałam,chciałam byc nie zalezna a nie pasozytem i ciagnac ile wlezie od kazdego. Moje dzieci tez sobie poradza, a ja ich wesprze na ile bede mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te twoje capsy Ci nie pomogą...w rozgłosie...A ja tam mam gdzieś kto ile zarabia i ile chce dzieci...jak mają ósemkę i żyją za 3000 zł ale im starcza to ja im jesczze dziewiatego życzę jeśli zechcą....Ale!!! Ale niech potem nie zapierniczają do pomocy społecznej po wszelkie możliwe dodatki!!! Bo ja pracować na ich dzieci nie mam zamiaru..każdy powinien na swoje dziecko zapracować...Piszę tu o chcianych i planowanych dzieciach...nie o różnych sytuacjach które się przydarzają nagle i niespodziewanie....Ale jeżeli juz się planuje dziecko to też uważam że należałoby przeliczyć czy nas na nie stać....i nie koniecznie na tysiąc kółek dodatkowych , konia w garażu i ciuchy z Francji...ale na normalne , godne życie i nie wieczne ciułanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam idiote bogatego
wszystkim sie chwali ,chłop dorosły,co by mial wlasnego gdyby nie rodzice:P Nie pracuje nic,straciłby ich i by zostal z reka w nocniku nie zdara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamlodegoD ty niby bogata
tia jasne. Zaciążyła w młodym wieku i o caritasie mi gada:P Ja urodziłam mając 18 lat, ale prawda jest taka ze dochod nasz to 3600. Nie jest najgorzej,ale tez bez luksusów. Obecnie studiuje. A ty nie gadaj głupot bo jeszcze nie raz bedziesz musiala stac pod mopsem!!!! los sie moze odwrócić przeciwko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamlodegoD idz spac
stara babo a nie na kafe przesiadujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 36l i dziecko
12 letnie. Tez mamy dochod ok 3 i pół. Spokojnie żyjemy,chociaz sa gorsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O CZYM TU DYSKUTOWAC
przeciez od razu widac, ze komus zal dupe sciska, ze nie musi jesc najtanszego swinstwa:O Po pierwsze rodza dzieci takie biedaki i karmia je swinstwami najtanszymi, potem te dzieci nie maja na wycieczke, na kurs angielskiego, na nic. To sie nazywa egoizm i glupota:O Bo jedna z druga chce miec dziecko i mysli macica zamiast pomyslec o tym co zaoferuje temu dziecku. Po drugie: wiekszosc dzieci z tak bezmyslnych rodzin chce zyc zazwyczja inaczej i ma zal do rodzicow ale nie przyznaja sie bo im zal nieudacznikow rodzicow:O To tez jest smutne. Po trzecie: rozumiem, ze jeden do szczescia potrzebuje wakacji na kanarach a drugi ogladania powtorek programu Drzyzgi, ale totalnym skurwysynstwem jest nie pozostawienie dziecku wyboru i tak robia wlasnie osoby malo zarabiajace i rozmnazajace sie. Jaki wybor beda mialy wsze dzieci? Skad beda wiedzialy czy chca trenowac plywnaie, karate, rysowac, uczyc sie jezykow skoro jedyne co im zaoferujecie to tv i marne jedzenie, bo na kursy rozwijajace nie bedzie pieniedzy, bo nie zobacza morza, a za granice beda musialy pewnie wyjechac tylko by na miotle latac a nie cos zwiedzic zobaczyc chociaz zdaje sobie sprawe, ze jedno nie wyklucza drugiego. Dlaczego wiekszosc patologi wsrod mlodziezy to ci wywodzacy sie z domow gdzie zarobki sa marne? Bo ich jedyna rozrywka zaczyna byc stanie pod blokiem z piwem, powoli zaczyna ich dopadac frustracja, ze nic lepszego ich juz nie spotka, bo wystarczy spojrzec na rodzicow:O Nie generalizuje, piesze wiekszosc, ale to juz o czyms swiadczy. trzeba byc bardzo glupim czlowiekiem by decydowac sie na dziecko zwiekszajac szanse na to, ze jego zycie gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 2500 i trójke
a do tego ciągnę z mopsu i jestem ustawiona. Na wakacje co roku jezdzimy z mezem i dziecmi. Trzeba tez rozum miec: D nie jednej od was mi sie lepiej powodzi,mysle o czwartym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O CZYM TU DYSKUTOWAC to ty
jestes egoizm,zero i głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O CZYM TU DYSKUTOWAC
(...) ze jego zycie moze byc gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE BEDZIECIE DECYDOWAC
kto ma prawo do posiadania dziecka a kto nie kretynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pilnujcie swoich rozpieszczonych dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja wam nie zakazuje miec dzieci,chociaz nie powinniscie bo macie kase duzo kasy i na dzieci czasu nie bedziecie miec,beda same soba sie zajmowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! beda rozpieszczone i nie zaradne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×