Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megi 66

witajcie jakie macie dziś na sobie majtki?

Polecane posty

Też chcę widzieć Arnoldowe majtki. Pokaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz, lukaswojc@vp.pl
Hej, jest na forum odważna kobieta która pokazałaby mi na fotce swoje noszone majteczki z intymnymi śladami? ;-) Kręci mnie to bardzo, taki aromatyczno-bieliźniarny fetysz ;-) LUKASWOJC@VP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra chętna ...
Mam ich sporo :) Noszone różnie od jednego do kilku dni.Podajcie propozycje cenowe i wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08.02.2013] 13:26 [zgłoś do usunięcia]Łukasz, lukaswojc@vp.pl Hej, jest na forum odważna kobieta która pokazałaby mi na fotce swoje noszone majteczki z intymnymi śladami? Kręci mnie to bardzo, taki aromatyczno-bieliźniarny fetysz LUKASWOJC@VP.PL :D w Japonii są automaty z używanymi majtkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra chętna ...
Z łyżwą debilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen :) nie twoje, Arnolda chcę. Gapo. Twoje natomiast to biodra bym zlustrowała. I dłonie. Alicja 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję aparat:( może być telefoniczny:( z elektroniki jak dotąd dorobiłam się kalkulatora:) ale nada ciężko tyram, żeby w życiu coś osiągnąć😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no fakt. Jestem tak zarozumiały i zapatrzony w siebie, że wszystko na A kojarzy mi się z moim nickiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz tylko czubek własnego nosa Skarbie? :) Skoro Zielona wie to znaczy, że ja się nie dowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, popularniej tutaj niz na dietach :D Ja od zawsze i na zawsze nosze stringi. Koronkowe na specjalne okazje ;) a bawelniane, kolorowe na co dzien do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, dokładnie. Jestem zarozumiały :-) Skoro Zielona widziała, to znaczy że potrafiła mnie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz, lukaswojc@vp.pl
Do Alicji z krainy czarów Szkoda że Polska to nie Japonia ale z tego co wiem to takie automaty są oficjalnie już tam zakazane a w ogólnodostępnej telewizji była akcja medialna która w skrócie pokazywała że bielizna może nie pochodzić od kobiet tylko wprost z tyłka owłosionego faceta który robi sobie jaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×