Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megi 66

witajcie jakie macie dziś na sobie majtki?

Polecane posty

Gość Łukasz, lukaswojc@vp.pl
A poza tym kobiety nawet nie zdają sobie sprawy ile razy ich majteczki były wąchane przez różnych facetów, zarówno domowników ale także przez męskich gości którzy w toalecie buszują w koszu z brudną bielizną gospodyni w poszukiwaniu "aromatycznych" niespodzianek ;-) Czy jest odważna kobieta która zrobiłaby fotki swojej noszonej bielizny? Oczywiście foto anonimowe- tylko majteczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona to wpływowa kobieta. I do tego ma piękne cycki. Zarozumiały ale chojny jesteś Androgen :) Bardzo dobrze, że pokazałeś swoje dobre serce. Znaczy kruche gdzieś tam na dnie. No tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdego jest sposób Bó. Nawet na takiego kutasa jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, faceci kierują się popędem. Kutas stoi przy najmniejszym seksualnym bodźcu. :) A facetki? :) Androgen na mnie też jest sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor ja mówiłam. Widziałeś moje więc ci starczy. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mózg na końcu fiuta, nigdy tego nie kryłem. Nie wiem czy jest na Ciebie sposób. Ja go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor, chcesz nowe? Androgen to nie mów, ze na kazdego jest sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na każdego sposób. Ale ja nie mam na każdego. Czego ja nie potrafię, zrobi ktoś inny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen tak myśle i mam temat do ciebie. :) Gdyby kobieta ocierała się całą sobą o ciebie, uległbyś jej? Skoro masz mózg na fiucie? Poszedłbyś z nią gdyby cię odpowiednio kusiła? I nie mówię tutaj o Twojej kobiecie. Jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, czytam to co chcę. Jestem narcyzem. Masz rację, każdy jest do złamania. Później czy prędzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold, pytałam wczoraj kumpla do kogo ja jestem. Powiedział mi, że zupełnie do nikogo. Kurwa, a tak chciałabym wam przybliżyć moją wizję. Ty, Doktor? Podobna jestem do jakiejś osobistości? Piosenkarki, aktorki, modelki? No wiesz, z tych. Powiedz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, nie wiem. Mogłoby być ciekawie.W autobusie, w saunie... Lubię kiedy inni patrzą ;-) Arni, jest jedna, która twierdzi, że do Indiany Jonesa. Jako że lubię tego bohatera, to uznaję to porównanie za prawidłowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen ten dreszcz emocji, co? I ja lubię w takich publicznych miejscach. Kręci mnie to. :) Doktor, widzisz. Do nikogo. :) i dobrze, jestem jedyna i swoja. :P Arnold? A ty do kogo? Bo Doktor do Niedźwieckiego Marka. Sorry, Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu sory? Niedźwiedzki jest zajebisty gość. Według mnie jest w stanie oczarować kobietę bez wysiłku :-) Dreszcz emocji? Mam skłonności do ryzykownych zachowań. Pociąga mnie to, czego się boją inni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Marco czarno-szpakowaty, a ja blond-łysawy ... ale podobno czasem do DiCaprio bywam podobny, takiego jak w Shutter Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dlatego, że zdradziłam do kogo podobny wg. Mnie. :) M. N. jest super dla mnie przystojny. Mądry, z pasjami, pięknym głosem i lubi muzykę. Doktor, ten co mówisz jest obleśny. Nie, nie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen mamy podobne spojrzenie. Podnieca to co niebezpieczne, ryzykowne, zabronione. Rozumiem cię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie będziesz. Ja muszę się do kogoś upodobnić, bo nie zdzierżę. Wy macie, też chcę być do kogoś podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×