Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ! Terenia !

Kury domowe

Polecane posty

Gość hahahahahaha.....
"powielałam nasz majątek...............artystką jestem a nie kurą ..." :D:D:D:D:D:DD Niunia, wiesz co znaczy slowo "powielac"? Wez sie doksztalc troche laska jak juz siedzisz w domu to wtedy pogadamy. Mnie osobiscie ani ziebi ani grzeje co kto robi ze swoim zyciem. Jak chce siedziec w domu, niech siedzi. ALe....nie budza we mnie potem litosci wszelkiej masci samotne matki, ktorych mezulkowie raptem bzika dostali i je zostawili a one bidulki cale zycie domem, dziecmi i niewdziecznym misiem sie zajmowaly. I teraz bardzo prosza o jakas pomoc bo taaaakie biedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , że nie przegadam , ale nie zleży mi na tym . Kiedyś ten etos kobiecej pracy za wszelką cenę upadnie , kiedy rodziny zaczną sie rozpadać bo tylko głupi wierzy ,ze doba mająca 24 godz jest wystarczająco długa , żeby prowadzić prawidłowe życie z dziećmi - szczególnie w okresie szkolnym - a do tego pracować i prowadzić dom .Nie zapominając oczywiscie o mężu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
Najlepsze,że macie najwięcej do powiedzenia:) Wszystko obcykane. Ale skąd wy coś możecie wiedzieć o życiu kobiet pracujących skoro nie pracujecie:) Jak ten przesąd kasjerka 1200 zł,może wasi bliscy tyle zarabiają:P Bo ja znam dużo kobiet co na kasie zarabia 1600-1800 zł i nie nie zasuwa 7 dni w tygodniu:). Ale tłumaczcie się dalej,wasi mężowie sami by wam coś na ten temat powiedzieli,ale wam przykrości nie robią. Mój mnie nie musiał wyganiać......ja sama pracowałam i pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje wam drogie panie waszego pojmowania małżeństwa - nie jako wspólnoty i jedności ale jako ... spółki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
A i nasze dzieci są też dla nas ważne! Ale skoro są w przedszkolu,czy w szkole to ja w tym czasie mogę być w pracy:) Bo co wam z tego,jak dzieci w szkole? Siedzenie w domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stąd mogę wiedzieć droga pracująca mamo - że pracuję . Od lat . Ale nie uważam , żeby jakakolwiek praca zawodowa była ważniejsza od rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
Mamy wspólne konto,mamy wspólne pieniądze,każdy bierze też x kwotę na własne wydatki,przyjemności. Ale kwestia co wasi mężowie o was sądzą? Dobrze im z tym że siedzicie w domu? A wam? Co jak coś pójdzie nie tak,a takich przypadków nie brakuje.... zero doświadczenia zawodowego,jak już ktoś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźmy taką sytuację Ona potrafi robić coś co daje jej dochód 1500 miesięcznie i zajmuje jej to przykładowo 2-3h dziennie często nie musi nawet opuszczać miejsca zamieszkania Mogłaby iść do pracy w prywatnej firmie, pracować od 7lub 8 do 15/16 lub zostawać po godzinach za darmo bo tak sobie szef życzy to wszystko najlepiej 6 dni w tygodniu i zarobiłaby od 1200-1500zł w zależności od ruchu utargu czy innych zależności. Co waszym zadaniem lepsze-iść czy rozwijać umiejętność samodzielnego zarabiania na siebie i rodzinę? Moim zdaniem samodzielność! Waszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
allium? Praca ważniejsza od rodziny? Czy nie sądzisz,że będąc w pracy dziecko jest w przedszkolu/w szkole, a mąż w pracy? Więc co Ty takiego robisz czego my nie robimy? Sprzątasz? Tak za wszystkich,nie ucząc dziecka odpowiedzialności:P Bo my dzielimy się obowiązkami i sprzątamy razem, każdy ma jakieś obowiązki. Spędzamy czas po przedszkolu/szkole i pracy i opowiadamy co ciekawego się działo,planujemy weekend,a Ty ? Co ciekawego się działo? Zupa ci kipiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
Olka.28. Ty nie rozumiesz o co chodzi? Przetestuj cały temat ponownie:) Jeżeli kobieta pracuje w domu,zarabia okay. Bardziej chodzi o nie pracowanie i nie zależnosć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah hahah hahaha
Tak, tak, tutaj same ambitne kury domowe :D co się dokształcają, chodzą na kursy, mają pełno hobby i pasji, no normalnie ich CV na pewno pęka w szwach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
hehe też mnie to zastanawia,gdzie są te rozwijające się Panie:) Gdzie w cv nie mają już miejsca od tych kursów,języków itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka - ale przyznaj ,zę opisana prze ciebie to sytuacja ekstremalna - to nie jest żaden wybór . Kobiety tak bardzo uwierzyły ,że potrzebują pracy ,ze będą tyrać nawet na 2 etatach kiedy ich mężowie leżą n a kanapach - bo przecież ja pracuję . Nikt nie che przyjąć do wiadomości ,ze wszystko ma swoja cenę - praca też . Pisze to w szczególności w odniesieniu do rodzin z małymi dziećmi - b one najbardziej potrzebują nie pieni dezy ale poczucia bezpieczeństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One pracują na kafe
całymi dniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One pracują na kafe
a w cv napiszą kura domowa połączona z udzielaniem się na kafeterii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
allium Tak bo juz nie wiem o czym Ty bazgrzesz:) Sama już chyba nie potrafisz określić o co Ci chodzi. Pracujące kobiet nadmieniły,że jak dziecko jest małe to fajnie być przez te trzy lata przy maluszku ok. Jak kobiety pracują w domu,mają taką możliwość przy tym i swój zarobek ok. Ale nam głównie chodzi o kobiety siedzące 12 lat w domu i twierdzące to za najlepszą formę na życie:) Wybacz nie znam osoby co by tak dużo pracowała,no może ze trzy. Reszta co mają dzieci pracują na zmiany,albo pn-pt w normalnych godzinach i w systemie 8 godzinnym. No ale zależy jaki krąg cię otacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One pracują na kafe
allium Tak bo juz nie wiem o czym Ty bazgrzesz:) Sama już chyba nie potrafisz określić o co Ci chodzi. Pracujące kobiet nadmieniły,że jak dziecko jest małe to fajnie być przez te trzy lata przy maluszku ok. Jak kobiety pracują w domu,mają taką możliwość przy tym i swój zarobek ok. Ale nam głównie chodzi o kobiety siedzące 12 lat w domu i twierdzące to za najlepszą formę na życie:) Wybacz nie znam osoby co by tak dużo pracowała,no może ze trzy. Reszta co mają dzieci pracują na zmiany,albo pn-pt w normalnych godzinach i w systemie 8 godzinnym. No ale zależy jaki krąg cię otacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliknąć na serce
Ta kurwa, siedzicie w domu i spełniacie sie, rozwijacie ale chyba na kafeteri:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One pracują na kafe
i się rajcują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One pracują na kafe
i sie rajcuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One pracują na kafe
allium nie wiem juz nawet do kogo piszesz.... ale mysle ze reszta sie ze mna zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
one pracuja na kafe dobrze napisała Chyba nic dodawać nie trzeba a allium już mózg się lansuje od siedzenia w domu. Idę na spacer,bo siedzieć tu cały dzień nie zamierzam jak kurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
allium - z tego co pamiętam masz samych synów i wychowujesz je na maminsynków. tzn. chcesz by w przyszłości znaleźli sobie służące, by twoje przyszłe synowe nie pracowały, a zajmowały się domem, muszę przyznać, że trochę okaleczasz tych swoich synalków, zwłaszcza, że coraz mniej takich kobiet bez ambicji, więc niech się nie zdziwią jak ich wybranki kopną ich w szowinistyczne dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
*ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od jakieś czasu nie wiem o co Allium chodzi bo ona sama sie juz pogubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka82
mój ojciec był prezesem w dużej firmie i naprawdę zarabiał duzooo a mimo to moja mama zawsze pracowała bo chciała. Sama mówiła ze co ona by miała robić sama tyle godzin w domu jak tata w pracy a my z bratem w szkole. W domu był podział obowiązków i zawsze było posprzątane ,ciepły obiad . Mama ma przepracowane 36 lat i nadal pracuje bo lubi i chce :) ( i zarabia prawie 6000 zł netto )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terenia gdzie jesteś założyłaś taki dobry post i uciekłaś :) Zobacz ile się tu dzieje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego nie rozumiesz dajsy ?:) tego ,ze pracując sama nie uważam , żeby praca zawodowa była ważniejsza od rodziny ? że pracujać nie uwązma kobiet pracujących w domu za gorsze od siebie ? Ze nie muszę podnosić swojej wartość i w taki nędzny sposób ? że dla mnie pojęcie " siedzenie w domu " to coś o wiele więcej niz ciągłe sprzątanie i gapienie sie w tv ? Smutne macie życie kobietki skoro o wasze wartości świadczy tylk praca zawodowa i ni podejrzewam , zeby była ona zbyt spektakularna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×