Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dledj

smaruje od lat twarz olejem kokosowym i nie mam ani jednej zmarszczki

Polecane posty

Gość gość
nie czytam żadnych blogerek. myślę że bez trudu znajdziesz informacje o potencjalnej komedogenności poszczególnych kwasów tłuszczowych. a ja nie opieram się na żadnych "opracowaniach naukowych" tylko własnych doświadczeniach. jak się zaczął szał na oleje, to próbowałam na oślep, a teraz po samym składzie oleju mogę przewidzieć jak zachowa się na mojej skórze i raczej się nie pomylę. naprawdę nie trzeba "nauki" wystarczy zobaczyć jak działa na koleżankach czy poczytać recenzje tego oleju na makeupalley, żeby zobaczyć, że niektórym bardzo służy, a niektórych zapycha i tyle. i jeżeli jesteś dużo starsza- jak pisałaś- to u starszej pani aktywność gruczołów łojowych jest już inna, być może za 20 lat będę się mogła okładać bezkarnie nawet parafiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zatkane pory, to nie uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam kiedys na necie zdjęcia faceta co mial 56 lat, wyglądal na 30 parę, ale on jakos w wieku 22 lat przeszedl na taką specjalną dietę, że jadl same owoce i warzywa, nic poza tym ... poza tym duzo sportu uprawia, i cialo ma jędrne jak 30latek, wiec najbardziej liczy sie dieta, a nie to czym sie smarujemy. ale kto wytrwa na takiej diecie same owoce i warzywka? nieliczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mi sie tez rzucilo w oczy to to, że niektorzy geje bardzo mlodo wyglądają, np. Marc Jacobs, ma 50 lat, wygląda na 35, myślę, że przyczyną tak mlodego wygladu u niego są lewatywy, ktore bardzo dobrze oczyszczają jelita i dzieki temu cialo wolniej sie starzeje.. tak tylko podejrzewam, bo skoro jest gejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witariankaaaa
Ten gosciu to storm talifero i jego cała rodzina tak zaajada. Jesli chcesz wygladac dobrze to nie muszisz byc na diecie witariańskiej w 100%, wystrczy ze bedziesz w duzych ilosciach zajdac sie surowizna i zrezygnujesz z produktów zwierzecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak poważnie toooo
na młody wygląd ma wpływ wiele czynników, pierwszym znich jest jest dobra dieta, drugim ruch, mozna do tego drzucic lewatywki, smarowanie lejami, ziółka. Nie wsytarczy robic tylko lewatyw zeby dobrze wygladac, a produkty zwoerzece jak i cukier to zabójstwo dla ciała i cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo przydatnych informacji o oleju kokosowym znalazłam na www.olejkokosowy24.pl, myślę, ze warto poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej wit E, więcej od oleju arganowego ma olej z opuncji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melinka
fgt56fgg tu masz link do sklepu, w którym kupiłam naturalny olej kokosowy. Najpierw stosowałam go tylko jako produkt spożywczy, a od 2 tygodni również jako maskę na włosy. Chociaż na efekty muszę jeszcze poczekać, żeby stwierdzić czy nastąpiła poprawa, to po każdym zastosowaniu maski moje końcówki są bardziej wygładzone, a włosy mięciutkie. Dodam, że mam strasznie suche kręcone włosy (ble!), a olej po prostu rozcieram w dłoniach i nakładam na 1-3 godziny (w zależności ile mam czasu), po czym normalnie myję szamponem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowaaaaaaa
kiepska reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona od kilku lat smaruje twarz olejem kokosowym. Pomimo tego że ma 40 lat jej cera wygląda idealnie :3 taka 20ka :D . Razem z żoną także pijemy olej kokosowy ponieważ ma on szerokie zastosowanie zdrowotne między innymi zmniejsza cholesterol. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat kieruje was do artykuły dziennika w którym jest wszystko ładnie opisane www.dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frenchie
Olej kokosowy jest super. Ja używam go co prawda głównie do włosów, a rzadziej do twarzy czy ciała. U mnie świetnie sprawdza się szczególnie na końcówki włosów. Ogólnie do pielęgnacji kupuje zawsze nierafinowany, jest droższy niż rafinowany ale jak dla mnie warto. Taki organiczny olej kokosowy jest np tu: http://beorganic.com.pl/sklep/organiczny-olej-kokosowy-7.html Z kolei w kuchni używam rafinowanego bo jest tańszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik12345
nie jarajcie sie tak tym olejem arganowym bo jest potwierdzone ze nie kazdemu on pomaga, ja mam czysty olej arganowy uzylam go trzy razy na twarz i mnie wysuszylo a wlosy mi wrecz skleja . wcale nie nakladam pol szklanki tylko odrobine. tak samo olej kokoswy nie bedzie dobry dla wszystkich. duzo osob podnieca sie aloesem natomiast ja nie moge go uzywac, moja twarz wyglada jak spalona i czuje jak plonie po uzyciu toniku aloesowego z biochemii urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ten olej jest też doskonały na wypadanie włosów, tylko to musi chyba być olej kokosowy i z jakiegoś pewnego źródła, żeby był ekologiczny. Polecam https://www.eko-kraina.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz, 30 lat to jeszcze w ogole nie musisz miec zmarszczek bo jestes jeszcze mloda...............mam 36 i dopiero pod swiatło widze ze tlą...sie takie małe na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"smaruje od lat twarz olejem kokosowym i nie mam ani jednej zmarszczki dledj 2013.02.09 wiek 30" P A D Ł A M ! To chyba normalne, że w wieku 30 lat nie masz zmarszczek (oznacza to tyle, że jesteś młodą, zdrową osobą), jakbyś napisała, mam 50 lat, stosuję olej kokosowy i nie mam ŻADNEJ zmarszczki, to moznaby się nad taką wypowiedzią pochylić. Co nie znaczy, ze neguję walory oleju kokosowego, zapewne wygładza, odżywia i nawilża skórę, i choć sama jeszcze nie wypróbowałam, to mam taki zamiar. Zastanawiam się również nad pielęgnacją twarzy olejem z konopii, stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 46 lat i dzięki smarowaniu twarzy olejem kokosowym nie mam prawie ani jednej zmarszczki. Do lat go stosuję i nawet powygładzałay się te co miałam. Żadne drogie kremy nie pomogły. Tylko olej kokosowy. Samruję tez nim ciało kąpieli. Bez przesady, nie może się skóra za bardzo śłizgac, ale odrobina oleju dobrze wtarta czyni cuda. I nie tylko u mnie, u moich znajomych tez. Mam jedwabista i jędrna skórę. Trzeba byc konsekwentnym , po paru razach różnicy się nie zobaczy, duzo roboty przy tym nie ma a rezultaty sa oszałamiające. I tanio wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jeszcze powiem jak go stosowac, bo to chyba też ważne. Na co dzień stosuję makijaż, ale wieczorem po zmyciu go z twarzy, niewielka ilośc nakładam na skorę, okręznymi ******* wmasowuje aż skóra zrobi sie cieplejsza. Nie zajmuje to duzo czasu. Gdy wydaje nam sie że skóra za bardzo sie świeci mozna poprzykładac leciutko listek paieru toaletowego aby nadmiar wsiąkl. Jak nakładam ten olej tuz przed pójściem spac to na poduszkę dodatkowo układam ochronną chusteczkę. U nas nazywa sie to 'oil absorbing sheet' ( nie meszkam w Polsce wiec nie wiem czy są takie w sklepach kosmetycznych, ale jesli nie to zwykła bawełniana chusteczka tez pomoże) chodzi o to aby nie ubrudzić poduszki. Ale w sumie nie jest to klopotliwe, bo jak się go dobrze wmasuje to wsiaka szybko a ja bezposrednio po wmasowaniu nie kładę sie od razu do łóżka. Rzęsy i brwi tez smaruję. Ponieważ w mojej rodzinie kobiety szybko siwiały, ja juz po 40-stce miałam pierwsze siwe włosy i denerwowały mnie te rosnące na brwiach. Jak zaczęłam wcierac olej kokosowy w brwi to te siwe przestały rosnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kokosowy może się przyczynić do poprawy nawilżenia i wygładzenia cery oraz struktury włosa. Dlatego jest skuteczny w walce ze zmarszczkami. Szczegóły w artykule: https://portal.abczdrowie.pl/olej-kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłukszo
Olej z kokosa to faktycznie produkt, który może zrobić różnicę w tym, jak wygląda nasza cera i ile mamy zmarszczek. A wiecie, że poza smarowaniem twarzy może dużo, dużo więcej? http://olej-kokosowy.net/ - tutaj mają najpopularniejsze zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie ostatnio sprawdza sie krem z Bielendy z serii algi morskie. Ma przyjemny sklad i dziala wlasnie przeciwzmarszczkowo, juz teraz widze ze skora jest nawilzona i miekka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bielendy mega dobra jest seria Biotechnologia cieklokrystaliczna, kremy maja bardzo dobry sklad i po jakichs dwoch tygodniach regularnego stosowania zauwazylam roznice w skorze, ktora jest teraz odzywiona, nawilzona, miekka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalicja
potwierdzam, olej kokosowy super działa na skórę :) u mnie znacząco ją napiął i nawilżył, a co za tym idzie nie powstają mi zmarszczki a te mimiczne są wygładzone pięknie :) trzeba tylko uważać co i gdzie kupujemy bo dużo teraz na rynku syfnych produktów olejo-podobnych... ja swój olej zamawiam na www.topdrogeria.pl i przynajmniej mam pewność że zawierają odpowednie certyfikaty itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haburska
Sama tez stosuję olej kokosowy. Zaczęłam od smażenia na nim za namową mojego dietetyka, potem poczytałam o jego właściwosciach i teraz stał się podstawą w moim domu. Kupuję taki w 100 % naturalny, nierafinowany z https://olejarnia-gaja.pl/ . Staram się też wdrożyć go do diety moich dzieci. Smaże na nim wszystko, a dodatkowo używam go na końcówki włosów i w zimie na skórę ciała i przede wszystkim dłoni, bo wspaniale natłuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 18 lat i 4 zmarszczki na czole .. i okropnie sucha skore . A wszystko przez leki trądzikowe które brałam z 6 lat dzień w dzień... z powodu okropnych wykwitów skórnych , ropnych pryszczy i guzów w wielkości 3 cm..okropne. Teraz zostały ''tylko'' blizny. Stosuje Olej kokosowy na twarz raz dziennie jako krem , masuje przy tym twarz i znikają blizny :) tylko efekty tak po miesiącu stosowania. I nie zaprzestaje stosowac. Trzymajcie kciuki perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×