Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Nie ma topików motywujących do ćwiczeń więc postanowiłam założyć własny i mam nadzieje że ktoś do mnie dołączy :) dieta to nie wszystko o ciało trzeba zadbać też przez ruch, przyda się wsparcie bo wcale nie jest łatwo codziennie ćwiczyć, miło czytać o efektach innych i chwalić się własnymi to bardzo pomaga :) Ja ćwiczę od połowy listopada, wcześniej nie miałam na to czasu i chęci, po odchudzaniu ciało mi sflaczało a ciąża też zrobiła swoje, teraz wszystko wraca do normy dzięki regularnym ćwiczeniom :) przerobiłam sporo zestawów, ćwiczę tylko w domu i efekty są świetne. Zaczynałam od Skalpela Chodakowskiej, po miesiącu był dla mnie za nudny i łatwy, znalazłam ćwiczenia Jillian Michaels która ma sporo fajnych treningów z niezłymi efektami ;) Zapraszam chętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ćwiczę jakos od listopada, a wcześniej co dzień biegałam około 5km z narzeczonym. zaczynałam też od skalpela chodakowksiej i teraz akurat wracam do niego. przeszłam przez ćwiczenia mel b które bardzo lubię, około 70 - 100 brzuszków dziennie do tego robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej o ćwiczeniach z Mel B :) jakie efekty miałaś i co ona proponuje, ja przerabiam Jillian M ale chętnie dowiem się coś o innych trenerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na You Tube jej ćwiczenia, nie przeglądałam jeszcze dokładnie ale chyba się skuszę ;) wydają się fajne ale jestem ciekawa efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie widzę że brzuch zaczyna mi się rzeźbić. i może nogi trochę schudły. szczerze to nie wiem czy wogóle jakies efekty tych ćwiczeń są. co dzień prawie ćwiczę i cóż, oprócz widpocznych efektów na brzuchu nic więcej nie widzę. w akcie desperacji nawet zdjęcia zaczęłam sobie co tydzień robić żeby się pocieszyć że jednak coś widać. ale nie wiem, ważę dalej 63kg (przy 168cm) i załamuje mnie to że nie widzę spektakularnych efektów codziennych ćwiczen :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosujesz jakąś dietę czy tylko ćwiczenia? Mierzyłaś obwody? u mnie waga spadła przy Skalpelu razem z centymetrami a potem wzrosła trochę jak zaczynałam ćwiczyć z Jillian bardziej cięższy trening ale to znak że nabrałam nieco mięśni bo obwody malały. Nie ma sensu się ważyć ćwicząc bo największe efekty widać po obwodach i zdjęciach a waga może być różna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie mierze się. musiałabym szukac dopiero centymetra po sklepach jem dużo warzyw i owoców, o 6 normalne śniadanie, kanapka lub dwie, w pracy tez kanapka kub dwie, potem w domu o 16 jakis obiad i więcej nie jem jem grapefruity i łykam ocet jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
Hej dziewczyny :) A jak sie motywujecie do cwiczen? No niby kazdy wie ze ruch to zdrowie ale czasem trudno sobie dac kopa i ruszyc 4 litery. Ja cwicze 2xtydz aqua-aerobic i troche w domu trening Tracy Anderson ( trenerka Gwyneth Paltrow) I z tym w domu jest problem, a to energii nie mam, a to cos tam.. Latem jest duzo lepiej, jezdze codziennie na rowerze i czasem na rolkach, a jak goraco to plywam. Ostatnio zmotywowal mnie widok brzucha Cameron Diaz, w jej wieku, wow! Co robicie poza kawa zeby sobie dac kopa ? Moje wymiary to talia 68, biodra 99- cel talia 66, biodra 96 i ogolnie wiecej miesni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, też chętnie dołączę do wspólnej motywacji w ćwiczeniach. Mam 168cm i ważę 57kg. Nie chcę dużo schudnąć, może jakieś 2-3kg, bardziej chodzi mi o ujędrnienie ciała. Od jakiegoś czasu ćwiczę brzuszki, rowerek, smaruję się kremem ujędrniającym z Eveline oraz masuję brzuch takim wałkiem na cellulit. Zauważyłam już poprawę na brzuchu, bo miałam oponkę a teraz wydaję się on bardziej płaski. Marzy mi się brzuch z delikatnie zarysowanymi mięśniami i chciałabym popracować teraz nad pupą i nogami. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiii musisz się mierzyć bo mogłaś stracić trochę cm a na wadze nie koniecznie, po ciuchach też nie zawsze od razu widać, ja jak schudnę np.1cm z brzucha to daje mi mega kopa do dalszego działania :) a z czasem jak się zsumują te stracone cm wychodzi całkiem fajny efekt. Ja sobie zapisuję swoje wymiary i szybko mogę ocenić czy ćwiczenia które robię działają. Jeżeli chodzi o dietę to jak jesz normalnie zdrowo nie obżerasz się efekty ćwiczeń będą, ja już się nie odchudzam bo wagę mam taką jak chciałam tylko chcę wymodelować ciało i zrzucić jeszcze trochę z brzucha i ud a waga jak do tego spadnie tez się nie pogniewam ;) ogólnie zdrowo się odżywiam od prawie roku i pozwalam sobie raz czy dwa w tygodniu jeść coś np słodkiego rzadziej pizze czy chipsy ale z umiarem oczywiście. Malena ja nienawidziłam ćwiczyć, nigdy tego nie robiłam ale po tym jak schudłam po ciąży ciało straciło jędrność, skóra obwisła to nie miałam innego wyjścia jak spróbować ćwiczeń, mój syn po południami śpi 2godz a ja w tym czasie siedziałam bez sensu na kompie i nudziłam się jak w domu nie było nic do roboty. Początki nie były łatwe ale jak zobaczyłam pierwsze efekty od razu chciałam więcej! Cały styczeń ćwiczyłam bez dnia przerwy po 30min z Jillian do tego inne jej zestawy, teraz trochę przystopowałam bo przeciążyłam kilka razy kolana i ćwiczę 5x w tyg po prawie 1,5godz zależy od dnia i chęci. nika ja teraz na pupę i nogi ćwiczę z Jillian M Killer Buns & Thigs ściągnęłam z Chomika, ćwiczę 2 tygodnie i z ud poleciał 1cm a przy poprzednich ćwiczeniach nie spadło mi z ud nic od 1,5 miesiąca, ćwiczyłam też 3tyg na brzuch z Jillian 6 Weeks Six Pack przeszłam 1 level i zrezygnowałam bo efektów nie było chociaż ćwiczenia fajne. Też używam kosmetyków Eveline są tanie ładnie pachną i na pewno coś dają w połączeniu z ćwiczeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam ćwiczenia zaliczone, dzisiaj był Killer z Jillian level 2 było ciężko ale myślę że warto ;) właśnie ściągam z You Tube ćwiczenia z Mel B spróbuję jutro może ktoś chce zacząć ze mną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
Oliwka , podobne gabaryty mamy :) (poza podwoziem ) Wzrost 164 waga 61,7 talia 68 biodra 99 uda 58 lydka 36,5 Zerkne na Mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
Jak zerknelam, to zrobilam od razu 10 min na posladki i postaram sie robic codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jeśli mogę to dołączę. Ćwiczę skalpel od 2,5 tygodnia-dziś był 12 i rano 15 minut (od dziś) domowy aerobik tv morąg,do tego wszystkiego ograniczyłam słodycze i tłuste-tzn rano jem solidne śniadanie dzięki czemu nie jestem głodna wieczorem - rano często zjadam coś z obiadu ostatnio czyli kotlet z chlebem i ogórkiem,pomidorem to co trzeba wyjeść z lodówki, a reszta dnia lajtowa. Poza tym nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, ale od ćwiczeń przybyło mi 2kg czyli jest 58kg przy 163cm, a w pasie ubyło 2 cm w boczkach 0,5cm i w łydce 1cm-myślałąm,że będzie lepiej bo w udach nic. moje wymiary to: pas-69 boczki: 90,5 udo: 58 łydka: 34cm poza tym walczę namiętnie z moim przyjacielem cellulitem, ale tylko tabletkami cellasene i ćwiczeniami, a smaruję się tylko balsamami nawilżającymi, oraz biorę skrzy polny na włosy.A cellulit schodzi, bo widzę różnicę, ale cm nie zleciały. ćwiczę ogólnie 5 razy w tygodniu w weekend odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
ja zaczynam ćwiczyć + ta dietka www.dietkahcg.pl tu jest wszystko opisane , ktoś stosował tę metodę ? chudniesz od 0,4 do 1 kg na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
www.dietkahcg.pl tu jest wszystko opisane , ktoś stosował tę metodę ? chudniesz od 0,4 do 1 kg na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
Hej wesola Ja tez kolejna, coroczna, zimowa walke z cellulitem zaczynam na powaznie :) 2 dni temu bylo zawijanie w blotko Geomar, uzywam do tego cienkich , duzych workow pocietych , bo z folia to sobie nie wyobrazam- za skomplikowane dla mnie. Masaze sizalowa rekawica, jeden krem ujedrnaijacy, drugi olejek slim- ten to fajnie rozgrzewa i troche zaczelam tez banki chinskiej uzywac. Z tym olejkiem grzejacym banka od razu rozgrzewa masowane miejsca, jakos tak motywuje do dzialania. Dzis powinnam sie znow zawinac... zobaczymy jak pojdzie. I pije pokrzywe z pietruszka, ponoc cos pomaga, nawet mi nie przeszkadza trawiasty smaczek , zaraz 2 zrobie, na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
a boczki to biodra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
jeszcze nosze po domu (zima tez pod spodnie) getry masujace. Kupilam je ze wzgledu na sklonnosc jednego uda do puchniecia i efekt byl po 30 min, tzn opuchlizna schodzila. Teraz juz nie mam tego problemu ale widze ,ze pomagaja na cellulit. Ostatni mc sie opuscilam, chora bylam i nie nosilam ich prawie i teraz mam.../ te getry takiego typu http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/inpost/4126373 ja mam krotsze, za kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena boczki to brzuch zaraz pod pępkiem a biodra niżej, tutaj masz link jak się mierzyć: http://fanfaronada.eu/pl/c/jak-sie-mierzyc/85 Ja się przymierzam do pilingów z kawy i owijania folią, mam brzydki brzuch po ciąży więc nie zaszkodzi spróbować, a co to za błotko używasz? jakie ma działanie tylko na cellulit? Ja mam już wszystkie filmiki z Mel B te po 10min plus 15min cardio jeszcze nie wiem jak to rozplanować żeby dać radę, jutro się okaże czy wszystko na raz przejdę czy z czegoś zrezygnuję. WesołaMama witamy :) ja ćwiczyłam Skalpel miesiąc prawie codziennie w tym czasie ograniczyłam słodkie i tłuste a tak to jadłam jak zawsze i efekty były zadowalające talia -3cm, brzuch -2cm, uda -1cm, biodra -1cm, waga -1,5kg wcześniej nie ćwiczyłam więc mimo że Skalpel lekki to fajnie podziałał na mnie. A to że przybyło na wadze od ćwiczeń jest normalne nabierasz masy mięśniowej a ona jest cięższa od tłuszczu, czasem można zatrzymać wodę więc najlepiej dużo pić, u mnie waga też wariowała jak zaczęłam ćwiczyć intensywniej i regularnie ale obwody spadały więc nie ma się czym przejmować! wagi nie mamy wypisanej na czole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Niezle efekty po tym skalpelu, gratulacje ! Blotko takie uzywam http://esentia.pl/Geomar_Bloto_z_alg_morskich_przeciw_cellulitowi_p27313.htm A na pociazowy brzuszek jest post pregnancy workout Tracy anderson, ona sama w 1 ciazy przytyla ponad 25 kg i potem wszysko super zrzucila i niby ta metoda przykleja skore z powrotem do miesni. Wierzyc nie wierzyc, cwicze juz rok i np pupe podnosi. http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=42657 Kupilam dzis specjalnie kawe rozpuszczalna zeby dodac do fusow od tej zwyklej i zwiekszyc ilosc kofeiny w peelingu, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się zmierzyć w takim razie ;) ale za tydzień dopiero bo dziś mam pierwszy dzień okresu i wiadomo, czuję się jak wielki napompowany balon... na pośladki i uda fajne ma mel b ćwiczenia - na you tubie do przejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja mam mega zakwasy od pasa w górę, bo rano zrobiłam fitness, po południu skalpel, a wieczorem ostatnią część skalpela na nogi.Widziałam mel b, chciałam zrobić,ale mimo wszystko jest mi jeszcze ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później wam napiszę moje efekty ćwiczeń z Jillian ona jest świetna i ma dużo fajnych treningów nie da się z nią nudzić, ćwiczenia szybko się zmieniają podczas treningu, plusem też są zawsze dwie dziewczyny z nią ćwiczące jedna wykonuje niektóre ćwiczenia dla osób początkujących więc każdy da radę ;) Ja po południu ćwiczę z Mel B ułożyłam plan: rozgrzewka, 15min cardio, pośladki, nogi, brzuch, rozciąganie, jedynie na ramiona odpuszczam i zobaczę czy mi się spodoba ale z Jillian nie zrezygnuję jakoś muszę pogodzić obie panie ;) Malena dzięki za info o tej trenerce, ja jestem 1,5 roku po cesarce i nie wiem czy nie jest za późna na te ćwiczenia a też przytyłam 25kg ;) brzuch mam wystający i skóra naciągnięta ale nie tracę nadziei że jeszcze coś da się z nim zrobić, centymetry spadają na razie. WesołaMama już niedługo nabierzesz kondycji i będziesz mogła ćwiczyć więcej, wiem po sobie bo mi było ciężko się rozruszać a teraz sporo ćwiczeń mogę wykonywać bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej cwiczace :) Zmotywowalam sie normalnie, po wczorajszych 10 min z Mel B mialam zakwasy lekkie, wiec zrobilam rano powtorke. Zamierzam zrobic ramiona z Tracy i dzis aqua-aerobic wiec wystaczyc powinno. Piszac to siedze w blotku :) Jestem 6 lat po ciazy i robie co moge z brzuchem. Glownie ta skora mi przeszkadza, ciut za luzna jest. Banka chinska, masaze, cwiczenia.. Podobno masaz prozniowy jest na to dobry, jak upoluje okazje to sie skusze chyba. Moj brzuch wyglada tak jak tej aktorki - http://wagagwiazd.pl/katherine_heigl_wzrost_i_waga.html oczywiscie w takiej samej pozie ;) bo jak siedze to tragedia :) pora tez na pyszna, ciemnozielona herbatke pokrzywowo -pietruszkowa, na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój brzuch też nie jest w najlepszej formie,ale lepiej już z nim nie będzie-chyba,że zacznę robić z siebie kulturystkę i ten nadmiar skóry wypełnią mieśnie. Ale mi on nie przeszkadza, bo widzi go tylko mój mąż, który nic na nim nie widzi złego.i oczywiście te rozstępy....trudno,dlatego najbardziej chcę zejść z nóg,aby je pokazywać w lato najbardziej ale żeby ich nie rozbudować, i pozbyć się tych boczków,bo w ciąży przytyłam 6kg tylko,ale to poszło mi w te boczki i siedzi uparcie. A ogólnie skalpel zaliczony i poranne 15 min fitnessu ,mała śpi, popijam czerwoną herbatę i odpoczywać, a później muszę iść do gina na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
w temacie ,,brzuch,,na cos takiego wpadlam: "Body After Baby" to unikalna procedura realizowana urządzeniem VelaShape dedykowana dla Mam. Pozwala w krótkim czasie (wystarczą 4 zabiegi) zredukować nagromadzoną podczas ciąży tkankę tłuszczową oraz uelastycznić skórę w wybranych obszarach ciała (m.in. brzuch, uda, biodra) http://www.velashape.pl/VelaShape%20Body%20after%20Baby.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po ćwiczeniach z Mel B :) są bardzo fajne i na pewno skuteczne przy regularnym i częstym stosowaniu ;) jedyne co mi się nie podobało to jak te filmiki zostały nakręcone jakieś zbliżenia na twarz Mel zamiast na ćwiczenie które robi żeby zobaczyć jak poprawnie wykonywać to mnie rozpraszało niestety. Ćwiczyłam w tempie Mel bo mam już za sobą sporo różnych treningów ale jakbym była początkująca na pewno poszło by gorzej ;) Mel ma zabawne teksty i nie jest tak sztywno podczas ćwiczeń jak np u Chodakowskiej. Cały czas się zastanawiam jak pogodzić Killer z Jillian i te ćwiczenia z Mel. Jeżeli chodzi o Jillian szczerze wam polecam jej treningi! Zaczynałam od 30 Day Shred, są to 3 levele po 30minut które się ćwiczy 10 dni każdy bez przerw, moje efekty: pod biustem -2cm, talia -2cm, brzuch -3cm, łydki i uda 0, biodra -2cm, waga ok 1kg. W tym czasie liczyłam kalorie dzienny limit 1500 ale często podjadałam więcej, dodatkowo ćwiczyłam kilka razy Skalpel i z Jillian Banish Fat Boost Metabolism świetny spalacz tłuszczu ale trzeba się namęczyć żeby przejść do końca, jeszcze na brzuch również z Jillian 6 Week Six Pack level 1. Wszystkie te ćwiczenia są na You Tube. Mam nadzieje że kogoś zachęciłam moimi małymi efektami, a sumując te 2 miesiące ćwiczeń wyszło sporo straconych centymetrów, przede wszystkim skóra jędrna nie wisi, nie mam wystających boczków i brzucha tak bardzo jak wcześniej :) warto się trochę pomęczyć i poświęcić 30-40min dziennie kilka razy w tygodniu na ćwiczenia, nie zapominając o jedzeniu z głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Juz po aqua-aerobicu jestem..naszlo mnie na cos slodkiego i wypilam kakao slodzone miodem. Ramion nie zrobilam, ale na basenie bylo machanie ,,makaronem,, wiec sie rozgrzeszam. jutro rano na czczo kawa wg 5 przemian a potem tyleczek z mel B, fajnie sie to robi :) Moze ktos cwiczyl trening Tracy Anderson i sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×