Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Właśnie sobie zamówiłam na allegro hantelki 0,5kg bo z tymi 1,5kg co mam to nie mam szans przejść przez No More Trouble Zones z Jillian a zaczynam od poniedziałku na zmianę z Killer Buns który zaczęłam i porzuciłam dla Mel ;) a z Mel ćwiczę jeszcze dziś i jutro jak dla mnie za lekko jest wolę wycisk z Jillian. Ale na pewno pośladki z Mel będę ćwiczyć bo mi się spodobało. U mnie kilka dni temu minął trzeci miesiąc ćwiczeń warto było i jak to szybko zleciało :) Malena ostatnie kg to masakra jakaś zwłaszcza jak już długo się jest na diecie, ja robiłam sobie przerwę w diecie bo nic nie chudłam a chciałam tylko ostatnie 3kg, na szczęście się tego pozbyłam ale nadal mi chodzi po głowie żeby jeszcze 2kg zrzucić nie mam już tyle zapału żeby trzymać się diety więc ćwiczę ograniczam słodkie i tłuste w miarę możliwości zobaczymy czy spadnie bardziej mi zależy na obwodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, będę piła więcej, już mam za sobą 1l płynów czuję się taka pełna teraz...zaraz ćwiczenia, a po herbata czerwona-500ml i pierś z kurczaka z ryżem brązowym i warzywami z patelni. A ogólnie to zażywam już od dłuższego czasu MBE 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie Kwiatuszki;* ja juz po cwiczeniach ;* zrobilam 15 minut skalpela ( bardzo mnie nudzi!) i 15 minut turbo ,ale dostalam po tylku! heh ale tak wole nie lubie jak stoje i tylko macham rekami czy nogami;p a turbo jest mocny;D jak maly wstanie to ide z nim na spacerek ,a wieczorkiem mam zamiar poskakac na skakance;p nie dalam rady juz zrobic mel wlaczylam cwiczenia na brzuch , ale tak mnie wszystko bolalo ze nie moglam sie ruszyc po tym turbo;D zielonaolivka-to jak mam zmierzyc posladki ? w najszerszym miejscu tak? to ja tak mam 96 cm ...to ja juz sama nie wiem;p gruby tylek mam i tyle;D z tym obiadem w sumie macie z Maleną*_* racje bo mam problemy z zelazem wiec moze lepiej miesko czasem zjesc;) nie chce miec pozniej oplakanej morfologi;) Wesola Mamo-Malena*_* ma 100% racje! pij jak najwiecej! Malena*_* mi to wszystkie ciezko zgubic!;( wiek:21 wzrost:172 15.02.13-66kg 21.02.13-65.5kg;) Talia:76cm brzuch na wys.pepka-87cm tylek w najszerszym miejscu;)-96cm uda 2 cm pod krokiem -56cm walczymy dalej! zjadlam troche zupki -barszczyk czerwony- no i jedna babke z 15 ktore upieklam za 2 h wszyscy wroca z pracy to babeczki znikna ;p(na szczescie!) pozniej po spacerze bd musiala znow cos chwycic chodz juz mi ssa zoladek;) buziloe!;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania odpuść sobie Skalpel, w 15 min możesz zrobić coś bardziej pożytecznego np Mel B ma 15min lub 20min trening całego ciała, albo zacznij treningi z Jillian ma takie po 30min i dłuższe. Jak nie lubisz robić ćwiczeń w miejscu wybierz coś z Jillian ona tak łączy ćwiczenia że cały czas coś się dzieje. A mięso jedz choćby z samą surówką ja tak często jadłam na diecie South Beach bo ziemniaki były zabronione. A z tymi biodrami to najlepiej stań przed lustrem w bieliźnie i zobacz gdzie jesteś najszersza i tam zmierz. Idę poćwiczyć bo siedzę a czas ucieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Kasjopejka, jak tam basenik? Zielona, ja takie hantelki wlasnie rok temu kupilam, jak juz po 2 miesiacach machania butelkami 0,5 l stwierdzilam ze bede uzywac, bo cwiczenia fajne. I super, zadowolona jestem, ciezszych nie potrzebuje. Najlepsze ze moja bezsennosc nasila chyba intensywny wysilek fizyczny- no no masz babo placek! Zalecenia dla mnie sa iscie tuczace : ,,Zalecane są posiłki ciepłe, o wysokiej kaloryczności, z przewagą słodkiego, kwaśnego i słonego smaku. Między posiłkami popijaj ciepłą lub gorącą wodę. Przed snem dobrze zrobi szklanka ciepłego mleka z dodatkiem kardamonu, gałki muszkatołowej lub łyżki maku; Wykonuj łagodny rodzaj aktywności sportowej. Może to być tak banalna czynność jak spacer, nieforsująca jazda na rowerze, yoga. Należy być jednak ostrożnym, gdyż zbyt intensywny sport może nasilić dosha vata. '' Slonko dzis ladnie swieci wiec pojde na spacer, spalam od 22.30 do 1.30 a potem sie krecilam w lozku tylko..ehh No i ide na akupunkture, musze sie wreszcie wyspac normalnie! Dzis mleka z makiem sprobuje chyba.. A wy cwiczcie ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam tylko 40min z Mel a chciałam dłużej, niestety syn wstał i musiałam mu dać jeść, nie lubię ćwiczyć na raty więc na dzisiaj koniec. Malena ja też najpierw ćwiczyłam z butelkami 1l, potem kupiłam hantelki 1,5kg bo u Jillian w każdym treningu potrzebne jak dla mnie idealne ale szykuje się więcej machania właściwie większość treningu i muszę mieć lżejsze żeby wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerku z małym i po przekąsce ;) zimno bardzo dzis! brrr... teraz odpoczywam no a wieczorem tak jak sobie obiecalam jak uspie robaczka to lapie za skakanke;D zielonaolivka - ten turbo z Ewa to mi sie nawet podoba , ale tak ogladam te filmiki z Mel i Jillian i fajne sa, sprobuje jutro sobie z Jillian ten 30 minutowy;) wole taki intensywny trening . Z tymi biodrami to ja mierze w miejscu gdzie mam najbardziej wystajacy tylek, tak pisalo w tym programie od Ewy ...to tak mam mierzyc? a z tymi hantelkami to taka frajda? hmm...musialabym sprobowac moja ciocia takie ma ,moze pozyczy?;D nie wiem czy mi to przypadnie do gustu... aj mi mija dzis dopiero 7 dzien z czego wczoraj wolne zeby miesnie odpoczely, a Ty Kochana juz 3 miesiace?....zazdroszcze! Malena*_* ja jak nie moglam spac i mialam mroczki przed oczami w dzien ,krew z noska co rano ,to zrobilam morfologie i okazalo sie ze mam malutko zelaza . Moze Ci jakis witamin brakuje czy co? Warto sie przebadac;* mleko z makiem? o nie! ;p akupunktura .... oj tak....;)tez bym chciala;) ale przy ,małym to nie mam takiej mozliwosci;( Wytrwamy! wiek:21 wzrost:172 15.02.13-66kg 21.02.13-65.5kg Talia:76cm brzuch na wys.pepka-87cm tylek w najszerszym miejscu -96cm uda 2 cm pod krokiem -56cm cel;60kg!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Mania , tak patrze na twoje wymiary i tylko brzuch do zrzucenia widze, nogi szczuple masz, pupe tez- przy takim wzroscie, wow ! Badania , tak sie sklada, niedawno robilam i hemoglobina byla super wiec to nie to. Ja tak mam od kilku lat zima. W marcu zazwyczaj juz nie mam, wiec niedlugo juz :) A z akupunktury super jestem zadowolona, wyleczylam sobie zylaki :) cud normalnie! moze jakiejs jogi poszukam, ta z Jillian mi sie nie spodobala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Moze moj polgodzinny spacer na mrozie (-7 bylo) zalicze jako cardio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania zacznij 30 day shred z Jillian na YT do ściągnięcia 3 levele mi się bardzo podobało i fajne spadki były a to tylko 30min dziennie, do tych ćwiczeń potrzebne są hantelki ale można użyć butelek z wodą na początek i sprawdzić czy się spodoba. Chyba Turbo Ewy jeszcze nie dasz rady przejść do końca jak ćwiczysz od tygodnia? Nie ćwicz częściej niż 6 razy w tygodniu właśnie żeby mięśnie odpoczęły. Tak mi już stuknęły 3 miesiące ćwiczeń i nie mam dość! ciało się pięknie zmieniło w tym czasie ale coś więcej napiszę za kilka dni jak się zmierzę i zrobię fotki do porównania z poprzednimi ;) od poniedziałku ruszam z nowym treningiem już się doczekać nie mogę :) Malena a ten spacer był taki szybki że jako cardio? a próbowałaś 15min cardio Mel? nie jest takie trudne na początek ;) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Hej dziewczyny:) Zaliczyłam wczoraj godzinę zumby....to daje powera:)Taki nakręcony pozytywnie człowiek chodzi - masa ćwiczeń..ale przy tym niezła zabawa:)I jak się nauczyłam biodrami kręcić:) Zapisałam się już na tzw maraton zumby na 2 i 10 marca:) A od poniedziałku wraca nasza instruktorka fitness - teraz były dwa tygodnie ferii więc była na obozie:)i zaczynamy od nowa - 2xfitnes, 2xbasen i zumba - chociaż zastanawiam się czy by jednego basenu na zumbę nie zamienić:) Próbowałyście kiedyś?Jak nie to polecam:) Olivka..przeczytałam wpis z tego linka który podałaś...no babka ma racje...ja w sumie w większości stosuję się właśnie do tego....jem wszystko..tylko mniej...nie odmawiam sobie bułki z serem - ale jest to bułka pełnoziarnista z dynią np i cieniutko pokrojony ser:)zamiast paczki ciastek- ostatnio uwielbiam DUBLETKI z Lidla:) zjadam dwa:) Plusy sĄ takie, że w weekend nie rzucam się nagle na draże, lody, wafle...bo organizm dostaje swoje porcje na bieżąco:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne pytanie
Kochane poczytuję was troszkę ponieważ sama zaczęłam cwiczyć i nasunęło mi się pytanie. Od zawsze mam problem z duzymi łydkami i martwie się, że od ćwiczeń jeszcze bardziej się rozbudują. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co tu taka cisza dzisiaj? za mną już zakupy, w rosmanie zaopatrzyłam się w rękawice do masażu przyda się pod prysznicem ;) oraz taki masażer do ciała wygląda jak wałek malarski ;) będę sobie nim jeździć po udach pupie i brzuchu, ponoć to dobre na cellulit, ujędrnienie itp. Hantelki też już mam są leciutkie i małe ale dopiero podczas ćwiczeń się okaże czy będą dobre. Mój syn sobie wymyślił teraz spanie a ja wypiję kawę i muszę coś upichcić więc nie wiem kiedy będę ćwiczyć, chyba całkiem wieczorem bo z nim się nie da, wreszcie koniec tygodnia i weekendowa przerwa od ćwiczeń :) z jednej strony się cieszę że nie trzeba będzie ćwiczyć a z drugiej mi brakuje tego ruchu przez te 2 dni ;) kasjopejka bardzo fajny masz plan ćwiczeń no i wybrałaś te najlepsze, basen fajnie modeluje całe ciało do tego zumba spalająca tłuszczyk, fitness super! Ja teraz nie jestem na diecie ale nadal się pilnuje, takie jedzenie wszystkiego ale z umiarem jest najlepsze nie katujesz się jak masz na coś ochotę tylko zjadasz mniej albo potem więcej ćwiczysz żeby to spalić ;) Co to są te dubletki?? Do ważne pytanie Jak ćwiczysz to musisz się rozciągać wtedy nic nie powinno się rozbudowywać a zwłaszcza łydki, ze swojego doświadczenia powiem ci że jak zaczynałam ćwiczyć po ok miesiącu łydki mi nagle urosły o 1cm ale po jakiś 2tyg znowu były mniejsze sama nie wiem czym to było spowodowane, trzeba się po prostu dobrze porozciągać po ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne pytanie
a możesz mi polecić jakieś konkretne formy rozciągania? jestem kompletnym nowicjuszem w tej dziedzinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Olivka... dubletki to takie okrągłe wafle przełożona masa kakaową - cieniutkie..oblane pyszną mleczna czekoladą:)Jezuuuuu dobrze, że jeszcze jabłko mam torebce:) No ja weekendami tez nie ćwicze i powiem, że tez mi tego brakuje przez te dwa dni:) Kurcze też ostatnio myślałam o zakupie tego masażera:)wieczorkiem oglądając telewizję...fajna sprawa...mam juz taki do stóp z rossmanna genialnie się sprawdza po całym dniu na obcasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
A i co rozciągania:) Ja uwielbiam po wysiłku fizycznym ten moment kiedy rozciągasz, te zmęczone, napięte mięśnie...taki przyjemne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane;) sorki ,ze dzis tak pozno ,ale zarobiona od rana bylam;( sprzatanie calego domu i obiad musialam zrobic nom i tak zlecialo ladne pare godzin;) jeszcze wzielam sie za intensywna nauke malego na nocnik i ciagle mi wola "siii" a jak na zlosc nie sika;D he ale w majtki zrobil dwa razy;p Malena*_* dziekuje Ci;*** w sumie ja tez tak uwazam bo jeansy z przed ciazy wchodza tylko boczki i brzuch sie wylewaja;D hehe;p nom to juz nie duzo zostalo w sumie do marca;p i masz tak od zawsze? ja bym chciala pozbyc sie rozstepow ,ale nie stac mnie narazie;( stawiamy teraz dom ,planujemy slub...ale marzenia sie spelniaja i jeszcze kiedys ubiore bikini;D Zielonaolivka nom wlasnie jestem po i fajny ten pierwszy level nie ma tak duzo z butelkami ,ale nawet mi sie podobalo ;D raczki dostaly po nosku he , ale warto bo ramiona nie bd obwisle;) moze bd robic na zmiane ? troche tego , troche tego;p a ile zrzucilas na jej cwiczeniach? ja mysle ze bd robic 5 dni i jeden dzien przerwy tak chyba mozna nie?;p he dobra ta dziewczyna!;) ma racje wiem to po sobie ciezko jest wieczorem nie podjadac zwlaszcza przy dziecku;( ale silna wola i porzadna kolacja potrafi zdzialac cuda;D Kasjopejka123 ogladalam filmiki z zumba i podobaja mi sie;) moze ja tez sprobuje dla urozmaicenia np w sobote albo niedziele?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona Ty to masz juz lajcik;) masowanko pod prysznicem.... a my sie tu katujemy!;D heh a jak ja robie jeden dzien przerwy dziewczyny to chyba nic mi sie nie stanie co? widze ze wy robicie dwa i tak sie lekko przestraszylam... wiek:21 wzrost:172 15.02.13-66kg 21.02.13-65.5kg Talia:76cm brzuch na wys.pepka-87cm tylek w najszerszym miejscu -96cm uda 2 cm pod krokiem -56cm cel;60kg!;* uciekam zrobic moim mezczyzna cos do jedzenia bo na obiad byla rybka i biedni glodni a ja happy bo malo kalorii wpadlo;D buziaczki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam chwilę dla siebie :) zaraz zaczynam ćwiczenia z Mel nie wiem ile mi się będzie chciało po całym dniu ale minimum 40min muszę. Do ważne pytanie Podaję link do rozciągania: http://www.youtube.com/watch?v=wror1keBvgI Mania ćwicz jak Ci pasuje, ja 30DS z Jillian przeszłam tak jak zaleca w 30 dni bez dnia przerwy wtedy najlepsze efekty, każdy level robisz 10dni ale jak nie dasz rady to możesz sobie to po swojemu rozłożyć lub ćwiczyć na zmianę z czymś innym. A moje efekty już pisałam gdzieś na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... jestem, ćwiczę, tylko czasu na kafe czasem brak :-) przez ostatnie 3 dni zrobiłam tylko no more trouble zone... uwielbiam ten program, jestem po nim spocona jak mysz :-P i wcale nie aż taka zmęczona. czyżby jakaś kondycja się pojawiła? :-P zielona-ja to ćwiczę z hantelkami 1kg i powiem Ci, że sa takie cwiczenia przy których marze o lżejszych :-) wiec to dobry pomysł z zakupem tych 0,5 kg :-) piszesz, ze Ci 3 miesiące ćwiczeń zleciało. dużo zleciałaśw obwodach??? ja w sumie dopiero 1,5 miesiąca i na początku dużo spadło a teraz stoi w miejscu. może za często się mierzę... przecież na to trzeba czasu... hmmm co do diety to ja staram się nie jeść smażonego, tlustego, fastfooda nie jadłam chyba rusi rok, cukierków, ciasteczek i czekolady- okazjonalnie w minimalnych ilosiach. za to mam słabość do słonych przekąsek. chipsów co prawda nie ruszam, ale słonecznik, paluszki, wafle ryzowe, fistaszki- mogłabym jeśc na okrągło. no i popcorn... a od tego dupa rośnie niestety. aha przedwczoraj po NMTZ spróbowałam kilera chodakowskiej. ale dałam rade tylko połowę zrobić. moze dlatego, że po jillian robiłam.ale szczerze powiem, ze nie jest nawet taki zly, moze kiedyś do niego wrócę :-) oczywiście dwugodzinny spacer to dla mnie norma, więc jakieś cardio zaliczone :-) szczególnie jak starszak wepchnie się na wózek i dwójke pcham... ;-) z ciekawości też zerknęłam na zumbę. heheheh jest się co gimnastykować :-) też tak czytam, ze te przerwy robicie i trochę się zaniepokoiłam, ze ja w ciagu 1,5 miesiąca miałam przerwy 1 dzień. moze częściej robić? co myślicie, tym bardziej, ze teraz po cc jestem. a to jednak 3,5 miesiaca dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i witam nowe dziewczyny ;-) i trzymam kciuki za Was. wogóle jesteście dzielne!!! dajemy radę !!! do lata to normalnie laski z nas będa ;-P hehehe oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena tak czytam o tej diecie ketogenicznej... niektórzy piszą, że ona bardzo osłabia organizm..hmmm chyba zaczekam, aż będę już razem z mężem, bo teraz jestem sama z dwójką dzieci i troszkę się boję, żebym z sił nie opadła :-) a TY stosowałaś tę dietę, tak? I jak się na niej czułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50min z Mel zrobione :) plus rozciąganie z tego linka. Mam takie głupie wrażenie że te prawie 2 tygodnie z Mel zmarnowałam, przy jej ćwiczeniach w ogóle się nie pociłam jakieś słabe dla mnie były chociaż pracę mięśni czułam ;) ale chciałam ją przetestować i już wiem co i jak, od poniedziałku wracam do Jillian :) nie wiem czy jakieś efekty będą przy ważeniu i mierzeniu w tym tygodniu bo trochę podjadałam przed okresem. Kapijonka już myślałam że przepadłaś ;) czekałam na odpowiedź w sprawie obciążenia ale w końcu stwierdziłam że kupię 0,5kg i dobrze zrobiłam bo dzisiaj ćwiczyłam na nich z Mel i były w sam raz :) a wahałam się czy nie kupić 1kg. Mi też na początku jak zaczynałam ćwiczyć sporo spadło cm a nie stosowałam od razu żadnych ograniczeń w diecie. Ostatnio się mierzyłam początkiem lutego i do tej pory mi spadło 5cm z talii, 5cm z brzucha, 2cm uda, 1cm łydki, 3cm biodra, waga ok 3kg ale były wahania bo wiadomo zamiast tłuszczu mięśnie które więcej ważą. Moje efekty są takie średnie bo nie zależało mi na spadku wagi tylko boczków i raczej modelowanie ciała ujędrnianie itp mnie zadowala taka zmiana i chcę więcej! ;) Pewnie z bardziej rygorystyczną dietą schudłabym bardziej i szybciej ale mi się nie śpieszy hehe Przerwy róbcie mięśnie muszą odpocząć, raz czy dwa w tygodniu pasuje się zregenerować nie przesadzajcie ;) Aha Kapjijonka ty jesteś ledwo 3 mięchy po cc i tak śmigasz WOW ja to przez pół roku nie mogłam jakoś intensywniej się przemęczać bo mnie rwało w brzuchu i ogólnie źle się czułam po ciąży do tego byłam gruba jak beka ;) powiem Ci że teraz nie mogę pewnych ćwiczeń wykonywać bo mnie rwie od środka lekarz mówił że tak bywa po operacji a mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej dziewczyny :) Przez to niespanie po nocach cwicze ledwo 10 min posladki z Mel dziennie, wczoraj doszedl spacer do tego. Bylam 2 razy na akupunkturze , po 1szym spalam 4 godz, po 2gim razie chyba z 6 - wiec juz coraz lepiej jest. Kapijonka, mozna sie niezbyt czuc przez 2 pierwszew dni ale wystarczy wegli zjescc ciut wiecej i przechodzi, nastepne dni czujesz wiecej energii niz przed dieta. I bezkarnie zajadasz tluste sery,jajka z majonezem, pycha :) I gubisz w 1szej kolejnosci zbedny zapasowy tluszcz- u mnie to brzuch np, a z biustu nawet nie schodzi. Wlasnie mam chwilowy przyplyw energii wiec ramiona zrobie z Tracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane;D ja dzis mam za soba spacerek z malym 30 minut bo bardzo zimno bylo!:( nom i rano mialam zalamke jesli chodzi o cwiczenia wiec odlozylam na wieczor i cwiczylam o 17 . Zaczelam Jillian a tu meksyk bo miesnie twarde jak skala i bola okrutnie;( moj Ukochany powiedzial ze musze zrobic dzien przerwy;/ ale ja nie chcialam wiec wlaczylam joge z Jillian ale to po 15 minutach mi sie znudzilo wiec postanowilam sprobowac zumbe;D i to jest mega super ! tu macie link http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=uDgbBdS9W54 zrobilam 30 minut a bylam padnieta ze szok!! cieklo ze mnie okrutnie;p polecam na takie dni kiedy miesnie musza odpoczac;D i musze sie pochwalic bo zwarzylam sie dzis i juz waze 64.9kg;D!!!! takie sukcesy daja kopa;D juz nie moge sie doczekac jak za miesiac sie zmierze i zobacze roznice w obwodach;) kapijonka to Ty jak ja z dieta ;) bez przesady ale z glowa;p mniej tlustego ,wiecej warzyw , mniejsze porcje;* ja tez lubie slonecznik i tym podobne ale postanowilam ze jak schudne to nich wroce ;D musze najpierw zrzucic to co postanowilam a pozniej zwieksze troche sobie to jedzonko;*** sprobuj zumby jak nie bd miala sil na cwiczenia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona Ty to masz ladne efekty! co Ty mowisz ja niby zauważyłam ze brzuszek jakby szczuplejszy ale obiecalam sobie zmierzyc sie po miesiacu ;p i czekam az wkoncu minie;p nom ja 5 dni cwicze i 1 dzien przerwy moj Kochany mowi ze tak mozna;p Malena Ty to sie masz z tym spaniem ;( nie chcesz brac jakis tabletek ? moze cos by Ci pomogło?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was laski pytanie - zadanie;D niech każda napisze dlaczego sie odchudza? ;) bd troche ciekawiej:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
17 min morderczych ramion z Tracy zrobione. Moze ktos chce sprobowac? :) Mania- ja sie odchudzam tylko w zimie, bo wtedy tyje 3-4 kg. I krotko, np 5 dni diety, tydzien lub 2 przerwy, zeby cm z brzucha zgubic, a cwicze bo: - to zdrowe - chce miec ladne i jedrne cialo - musze wzmacniac kregoslup- jak mam przerwe w basenie to plecy mnie bola - zawsze lubilam ruch, nie wyczynowo, ale te troche dobrze mi robi - nie cierpie tlustych ramion, zawsze mialam szczuple, a teraz ciut obrosly - dobra figura odmladza - lubie ten opad szczeki obserwowac jak mowie ile mam lat ;) Dzis 1 raz w tym roku jadlam pizze :) nawet mniej niz pol mi starczylo. Ale juz na kolacje zjadlam jajka gotowane ze szklanka soku pomidorowego. Co do spania, jak po iglach nie bedzie poprawy to kupie malatonine.Ilez mozna sie meczyc. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×