Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Malena ja po dzisiejszym treningu z Mel też czuję pośladki zobaczymy czy jutro będą zakwasy ;) stwierdziłam że przetestuję skuteczność jej ćwiczeń przez najbliższe dwa tygodnie a z Jillian robię przerwę. Ja czasem zaraz po treningu jem 2-3 kostki czekolady ;) co to za wynalazki pijesz? Jak chcesz się coś dowiedzieć o jakiejś trenerce to lepiej poszukaj na innym forum Vitalli albo Wizażu bo tu to raczej się nic nie dowiesz o ćwiczeniach prędzej o dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
pytasz o kawe :) ? bylam milosniczka kawy po wlosku z takiej kawiarki typu mokka, ale teraz pije codziennie ta robiona po chinsku. Jakos tak fajnie po niej sie czuje Kawa gotowana Jej podstawową zaletą jest to, iż w przeciwieństwie do kawy zaparzanej nie zakwasza organizmu. Ma naturę (pozytywnie) rozgrzewającą i łagodniejszy smak (niektórzy twierdzą, że gotowanie kawy wytrąca z niej kofeinę). Pobudza całe ciało (głównie nerki), wzmaga przemianę materii, łagodzi bóle zmęczeniowe, likwiduje migreny, napięcia przedmiesiączkowe, łagodzi zgagę i jest dobrze tolerowana przez wrzodowców. Jest bardzo wskazana przy alergii, astmie, kaszlu, przeziębieniach, przy osłabionej śledzionie i żołądku. Dodaje energii ale nie pobudza. Jej naturę rozgrzewającą wzmacnia dodanie do gotowania cynamonu, kardamonu i imbiru oraz posłodzenie miodem (gorzka kawa blokuje wątrobę). Kawa pięciu przemian ma na celu rozgrzanie i pobudzenie pracy żołądka, reguluje pracę układu trawiennego i perystaltykę jelit. Rozgrzewa organizm i przygotowuje żołądek na całodzienną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) Mogę dołączyć? ja zasuwam narazie z Jillian- jest mega :-D jestem 3,5 miesiaca po porodzie i w końcu sie za siebie wzięłam. wyniki po 30DS to -10brzuch!!!! wiem, wiem mega dużo. biodra już mniej -5. dieta lekka, zrównoważona, bogata w błonnik. teraz robię level 3 shreda w połączeniu z levelem 1 rippeda. jest ok, cała cieknę po ćwiczeniach. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dziś pomęczę skalpela chodakowskiej. wczoraj ściągnęłam ale nie ćwiczyłam. brak mobilizacji mnie dopadł, nawet brzuszków nie zrobiłam wczoraj :o ale dziś ćwiczę żeby nie wiem co. i nawet podjade zakupić sobie w lidlu "biustonosz" do ćwiczeń bo w koszulce mi niewygodnie bo jak się pocę podczas ćwiczeń to ją cały czas podciągam, a taki stanik będzie idelany dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie dzisiaj zakwasów brak :) Kapijonka witamy, po ciąży zwykle jest co zrzucać więc wyniki masz rewelacyjne, ja uwielbiam ćwiczenia Jillian ale na razie ją pozdradzam z Mel B dla odmiany ;) Na spalanie też jest dobry Banish Jillian po tym to byłam zawsze mokra i czerwona jak burak. wii jeden dzień przerwy nie zaszkodzi ale dzisiaj już bierz się do roboty! mam to samo z koszulką ciągle podciągam, nie raz ćwiczyłam w samej bieliźnie jak robiłam bardziej cięższe treningi bo ciuchy mi przeszkadzały ;) też by mi się przydał taki biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
hejka :) Juz po posladkach z Mel B :), moze zaczne robic 2 razy dziennie, jakos te 10 min to malo. Czas na kawe... Kapijonka - super wyniki, szok - 5 w biodrach to brzmi dumnie. Mi np potrafi zejsc 5 cm w 5 dni ale tylko z brzucha, z bioder maksimum 1cm/tydz. To w 30 dni takie wyniki? Licze na pozbycie sie cellulitu, chociaz gdzies wyczytalam ,ze cwiczenia zapobiegaja a nie usuwaja juz istniejacy... Jak to u was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
na tej stronie http://tracyandersonmethod.com/body-type-calc ulator/ mozecie okreslic swoj typ sylwetki, ciekawe pytania w tescie, np jak wasze lydki, czy miesnie ladnie zarysowane Ja mam Hipcentric, sa jeszcze 3 inne Tracy powinna mi cos odpalic za reklame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po 30DS z Jillian spadło 2cm z bioder więc to jak najbardziej prawda że te ćwiczenia działają cuda tylko trzeba ćwiczyć codziennie! też zależy od figury czy ma z czego spadać ;) Mi się wydaje że jak masz chęci to rób 2x dziennie pośladki na pewno nie zaszkodzi ;) ja będę ćwiczyć cardio, nogi, pośladki, brzuch razem więc więcej nie mam potrzeby jak te 45min plus rozciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
30DS ? rozszyfrujcie prosze, co to, rodzaj cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszej stronie pisałam o moich efektach tych ćwiczeń 30 day shred na You Tube do ściągnięcia 3 levele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja koszulkę podciągam cały czas a w bieliźnie raczej nie mogę bo w domu cały czas ktoś wpada do mnie i trochę wiocha ;) dziś zakupie ten biustonosz i od razu na skalpelu wypróbuje. myślę że będzie dobry. w wakacje np. nie mam problemu bo jak biegamy z narzeczonym to zwyczajnie kłade krótkie spodenki i górę od bikini :D teraz będę miała super cyckonosz ;) mam nadzieję że będzie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już poćwiczyłam z Mel, dziś był: trening całego ciała 20min, pośladki, brzuch, nogi w sumie 50min. Rozciągania z nią nie robię tylko po swojemu. Powiem wam że jej ćwiczenia nie są niczym nowym, u Ewy i Jillian można spotkać to samo ale połączenie jakie ona zrobiła jest zabójcze, podczas ćwiczeń czuć że mięśnie pracują i to bardzo ;) szybko się ćwiczy bo jest ta świadomość że zaraz się skończy te 10min i będzie coś innego, ciekawa jestem efektów. WesołaMama fajny ten top do ćwiczeń, a z Jillian możesz spróbować ćwiczyć ma sporo różnych treningów takich po 30min i dłuższe, ale ten plan na 30 dni ćwiczeń z nią daje naprawdę świetne efekty, na pewno nic by się nie stało jakbyś miała w tym czasie dzień przerwy w tygodniu, warto spróbować i zobaczyć czy to ćwiczenia dla ciebie, ja się zaparłam i przeszłam przez 30dni bez przerw nawet dodatkowo coś ćwiczyłam. Miesiąc niby długo a szybko leci mi to wystarczyło żeby pozbyć się wystających boczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Wesola, a ten biustonosz trzyma dobrze? Ramionka z Tracy zrobione, lekko poszlo, nie jak rok temu- co 3 min przerwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam do domu. mierze ten biustonosz z lidla - rewelacja. naprawdę polecam. w chińskim markecie też dziś byłam i tam też są takie jak w lidlu tylko tańsze, po 17zł a w lidlu po 24, ale chyba ten lidlowy będzie lepszy. a w chińskim markecie kupiła za to taki biustonosz do ćwiczeń ale taki w formie samego paska na biust - chyba wiecie o co chodzi, dałam za to 6zł także nawet jak się nie przyda nie będzie szkoda wyrzucić ;) a teraz Panie wybaczą, skalpel czas zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) no ja miałam i nadal mam co zrzucać po tych dwóch ciążach. Po Iszej do formy wrócilam po 3 latach (płaski brzuchol nawet miałam ) i pach druga ciąża ;-) mam 170 wzrostu, ważę teraz 67kg, ale obwody............tragedia jakaś... brzuchol był 104cm, biodra 102... normalnie wstyd :-( ale to 2 miesiace po ciązy , tak trochę na moje usprawiedliwienie. w tej chwili brzuchol jest 92, biodra 97, więc coś tam powoli się dzieje. no i skóra nieporównywalnie jędrniejsza. Zielona oliwka, widze, ze Ty dobrze w temacie Jillian. ja zrobiłam tego shreda i tak jak pisałam robię sobie teraz rippeda 1 i shreda 3 bo mi trochę mało te 30 minut. co byś polecała na zrzucenie tłuszczu jeszcze??? ja myslalam, żeby po rippedzie zrobić BFBM a potem NMTZ, a dopiero potem 6 week 6 pack. co o tym myślisz????? Dziewczyny gdzie można dostać kiler abs???ćwiczyła któraś>>. Malena, tak w 30 dni takie wyniki ;-) cieszę się jak cholera ;-) ale wiem też ile jeszcze pracy przede mną. Dobrze, że do lata jeszcze troszkę zostało :-) wii- biegnę po biustonosz :-P no, nie dzisiaj, ale jutro napewno. też mi się przyda. jak tam po skalpelu???? a nie nudzą Ciebie te cwiczenia??? tak pytam, bo naczytałam się właśnie o chodakowskiej, ze trochę przynudza. zielonaliva a co dokładnie z melb ćwiczysz? ipotwierdzam- na shredzie bardzo ładnie schodzą boczki :-) aha, no oczywiście jillian dziś zaliczona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszym skalpelu uda mnie bolą przestrasznie. schylać się nie mogę ;) dziś ćwiczę full body workout z mel b bo chodakowskiej nie dam rady dzis przez te bolące uda ewa trochę przynudza ale cóz, ćwiczyć z nią mamy a nie pogawędki urządzac sobie ;) za to mel b lubię właśnie z tego względu że dużo gada, głupoty nie głupoty ale zawsze podczas ćwiczeń z nią "gadam", znaczy ona coś mówi a ja komentuje do kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
hej cwiczace pora na kawe i posladki :) zrobilam z tego obowiazkowy zestaw poranny. Latwo te cwiczenia z Mel robic ogladajac telewizje np. Te Perfect design natomiast to jak wycieczka do szkoly tanca, podoba mi sie oprawa i stroj Tracy. Dajcie znac jak ten stanik trzyma biust i czy nie splaszcza :) Nie wiem czy to ten topik mnie podkrecil , ale wreszcie cwicze porzadnie, wczoraj byly posladki, 100 nozyc na brzuch, nogi i ramiona. Dzis mam zakwasy w tyleczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanik z lidla jest rewelacyjny, ja jestem zachwycona nim, i faktem że wreszcie nie musze co chwila podciągać koszulki do góry jak się zaczynam pocić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj czuję że brzuch wczoraj pracował ;) Dziewczyny ile razy w tygodniu ćwiczycie i jakie macie przerwy? ja nie lubię robić przerw najchętniej bym ćwiczyła codziennie ale niestety czuję potem kolana i plecy więc nie ma co przesadzać. Ja właśnie teraz planuję odpoczywać 2 dni weekendu od ćwiczeń. Kapijonka piszesz o brzuchu ale chodzi Ci o talię czy brzuch pod pępkiem? ja po ciąży miałam masakryczne wymiary bo sporo przytyłam a brzuch to całkiem fatalny był jednak wszystko wróciło prawie do normy jeszcze sporo się muszę naćwiczyć żeby odzyskać dawne ciało ;) Ja miałam to samo przy ćwiczeniach z Jillian oprócz tych 30min zawsze coś dodawałam jeszcze. Jeżeli chodzi o ćwiczenia Jillian to ona ma sporo tych treningów, BFBM ćwiczyłam to jest zabójczy trening cardio dobry na spalanie tłuszczu tylko ciężko by go było robić codziennie raczej na zmianę z innym treningiem bo on obciąża kolana sporo tam się skacze, ja go właśnie nie mogłam robić często bo mnie kolana bolały. NMTZ nie przerabiałam jeszcze ale czytałam że też daje świetne efekty kiedyś tego spróbuję ;) Ćwiczyłam 2 tygodnie level 1 Killer Buns & Thighs raz level 2 to są ćwiczenia na dolne partie też świetne ale rozumiem że ty na razie potrzebujesz coś na całe ciało a potem ewentualnie dopracować poszczególne partie. Na Chomikuj masz wszystkie ćwiczenia Jillian do ściągnięcia za 2zł jeden filmik. Spróbuj ćwiczyć BFBM np 2 razy w tygodniu a inny trening np NMTZ 3 razy w tygodniu i powinno być ok, poćwiczysz i zobaczysz czy dasz radę. Za 6 Pack nie ma sensu się brać do czasu aż tłuszcz zalega na brzuchu bo nie zobaczysz efektów u mnie nie było żadnych po 3 tygodniach i dałam sobie spokój, może w talii brzuch ładniej wyglądał ale spadków nie było a ja mam pod pępkiem wystający naciągnięty brzuch to nawet mięśni nie czuć ;) Jeżeli chodzi o Mel B to ściągnęłam z YT i ćwiczę: cardio 15min na przemian z treningiem całego ciała 20min to na początek potem 10min pośladki, 10min brzuch, 10min nogi wychodzi 45-50min treningu plus rozciąganie. Mel ma jeszcze 10min na ramiona oraz 10min klatka i plecy ja tego nie ćwiczę. Na razie testuję te ćwiczenia 3 dzień więc nie wiem jakie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Skalpel jest dobry na początek, ja się juz po 2 tyg nudziłam na nim nawet gazetę przeglądałam przy ćwiczeniach na nagi i pośladki ;) a tv mam zawsze włączone przy każdych ćwiczeniach bo szybciej lecą ;) chyba że ćwiczę jakiś trening pierwszy raz to się bardziej skupiam na laptopie i ćwiczeniach niż serialach w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko szybko o tym staniku,ten z gatty również jests świetny,na allegro wpiszcie w stanikach gatta sportowy i jest tez taki z szerokimi ramiaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja cwicze, ja!!! okolo 5 lat temu schudlam 15kg. 3 lata temu poszlam na studia i zalapalam sie na darmowy aerobik na uniwerku- na koncu 1. roku wygladalam juz bardzo dobrze, schudlam chyba tylko 1 kg, ale cialo bardzo mi wyszczuplalo. tylko ze wtedy nie pomyslalam o tym, zeby sie mierzyc :( na 2. roku wyjechalam na rok do Niemiec, tam tez cwiczylam, ale sama, wiec wiadomo ze juz nie tak intesywnie. teraz jestem na 3. roku i za tydzien zaczynam znowu aerobik na uniwerku :) poza tym od okolo 2 miesiecy cwicze (z malymi przerwami niestety, czasami brak motywacji...) z Chodakowska, z Jillian, albo rozne filmiki na YT. bardzo fajne są np: http://www.youtube.com/results?hl=pl&gs_rn=3&gs_ri=psy-ab&cp=14&gs_id=78&xhr=t&q=fitness+blender&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42553238,d.d2k&biw=1366&bih=600&um=1&ie=UTF-8&gl=PL&sa=N&tab=w1 moim problemem jest brzuch, mam 170cm i waze 62-3 kg. a w talii....75cm!!! a jestem taka mloda, nie jestem po ciazy... ten brzuch spedza mi sen w powiek. i te boczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze wkleicie linki do Waszych ulubionych i Waszym zdaniem najefektywniejszych cwiczen? ja mam np. z Jillian ten trening "schudnij w 30dni", ale nie wiem czy ten macie na mysli. a z Mel b co? :) narazie cwicze sobie sama te filmiki, ale jak sie zrobi cieplo chce zaczac biegac, mam tez hula hop z wypustkami, no i chce zaczac chodzic na aaerobik za tydzien...nie wiem jak to polaczyc. moze na przemian aerobik i trening funkcjonalny? (z mel, ewą, itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę :) dziękujemy za link z ćwiczeniami :) Faktycznie masz problem głównie na brzuchu, ja zrzuciłam z talii 5cm i z boczków też 5cm po miesiącu Skalpela i miesiącu Shreda czyli te 30 dni z Jillian wraz z innymi ćwiczeniami tyle że ja mam po ciążowy brzuch i figurę gruszki, gorzej jak ma się jabłko to wtedy ciężko zwalić brzuch, a jakie masz wymiary w boczkach udach i biodrach?? Hula hop mam ale nie kręcę, na pewno systematyczne kręcenie daje efekty w talii warto spróbować. To dobry pomysł żeby aerobik łączyć z ćwiczeniami w domu :) A z Mel są ćwiczenia na YT takie po 10min filmiki wpiszesz Mel B i ci wyskoczy wszystko. Ja mam wszystkie ćwiczenia pościągane z YT i Chomikuj to linków nie podam ale pisałam już wcześniej co ćwiczyłam z jakimi efektami i co robię teraz to zawsze gdzieś łatwo znajdziesz te treningi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shred zaliczony :-) ripped na wieczór przełożony dzisiaj. zielonaolivka- ja w talii mam 85 :-(w biodrach 96, a w tej nieszczęsnej oponce 92!!!!!!!!!!!!!!!! no płakać mi się chce jak na siebie patrzę :-( wszyscy mnie pocieszają, że dojdę do siebie, że mam dwójkę dzieci, w tym jedno 3 miesięczne. i ja to wszystko wiem, ale nie mogę na siebie w lustrze patrzeć.... w szczególności na ten nieszczęsny brzuchol ;-( ale wiem też, ze cwiczenia i dieta dzialają cuda. bardzo żałuję, że nie mogę choc z dwa/trzy razy w tyg wylecieć na siłownie albo pobiegać, ale przejściowo wychowuję dzieci sama i sama wiesz jak to jest. witamy nową koleżankę ;-) meldować się co dzisiaj już zaliczone dziewczyny! :-) tak mnie zaciekawił ten pilling z kawy. jak go się robi dokladnie??? wie któraś??? zaparza się kawę i fusami na brzuchol a na to folię??? na ile czasu???? poradźcie... ja po cwiczeniach smaruję się zelem termoaktywnym z eveline. nie szkodzi, a myślę, ze pomaga . No i cenowo ejst przystępny ;-) do tego dwa/trzyrazy w tyg gruboziarnisty peeling i codzienne nawilżanie ciała balsamem. no jak to wszystko razem nie da efektów to sie chybapotnę :-) żarcik taki :-) zielonaolivka a Ty teraz zaczęłaś ćwiczyć? 1,5 roku po porodzie? czy wcześniej też cwiczyłaś? beatraxx na chomikuj jest masa tych treningów, szczególnie z jillian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shred zaliczony :-) ripped na wieczór przełożony dzisiaj. zielonaolivka- ja w talii mam 85 :-(w biodrach 96, a w tej nieszczęsnej oponce 92!!!!!!!!!!!!!!!! no płakać mi się chce jak na siebie patrzę :-( wszyscy mnie pocieszają, że dojdę do siebie, że mam dwójkę dzieci, w tym jedno 3 miesięczne. i ja to wszystko wiem, ale nie mogę na siebie w lustrze patrzeć.... w szczególności na ten nieszczęsny brzuchol ;-( ale wiem też, ze cwiczenia i dieta dzialają cuda. bardzo żałuję, że nie mogę choc z dwa/trzy razy w tyg wylecieć na siłownie albo pobiegać, ale przejściowo wychowuję dzieci sama i sama wiesz jak to jest. witamy nową koleżankę ;-) meldować się co dzisiaj już zaliczone dziewczyny! :-) tak mnie zaciekawił ten pilling z kawy. jak go się robi dokladnie??? wie któraś??? zaparza się kawę i fusami na brzuchol a na to folię??? na ile czasu???? poradźcie... ja po cwiczeniach smaruję się zelem termoaktywnym z eveline. nie szkodzi, a myślę, ze pomaga . No i cenowo ejst przystępny ;-) do tego dwa/trzyrazy w tyg gruboziarnisty peeling i codzienne nawilżanie ciała balsamem. no jak to wszystko razem nie da efektów to sie chybapotnę :-) żarcik taki :-) zielonaolivka a Ty teraz zaczęłaś ćwiczyć? 1,5 roku po porodzie? czy wcześniej też cwiczyłaś? beatraxx na chomikuj jest masa tych treningów, szczególnie z jillian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
znalezione na innym topiku: ,,Ja gdzieś czytałam na tym forum lub innym nie pamiętam bo dawno to było o peelingu kawowym..tzn masaż całego ciała fusami z zaparzonej wcześniej kawy.Po owym peelingu również polecam "maseczkę" na ciało dotknięte cellulitem --> proporcje - 3 łyżki kawy rozpuszczalnej, 2 łyżki cynamonu,1 łyżka imbiru, 3 łyżki oliwy z oliwek, kilka kropel spirytusu. Kawa rozpuszczalna może być najtańsza, to nie mam znaczenia, imbir i cynamon oczywiście mielone, jeżeli nie mamy oliwy nie zastępować jej olejem!- jeżeli jej nie mamy to nic się nie stanie---chodzi tutaj o poźniejsża konsystencję "maski", natomiast sprawa ze spirytusem -->jeżeli mamy skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i z popękanymi naczynkami to nie polecam!!!! spirytus w połączeniu z cynamonem ma silne działanie rozgrzewające. Dalej--ową maskę nakładamy na ciało zawijamy w folię i wytrzymujemy w tym około 20-30 minut. Dużo pracy to wymaga ale w połączeniu z peelingiem kawowym daje powalające efekty.'' Troche mam zakwasy i nawet ramiona mnie bola, dziwne.. bo ten perfect design nie obciaza ramion zbytnio. Posladki i ramiona juz zrobione, wieczorem nozki i brzuszki planuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×