Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Wczoraj nie ćwiczyłam bo odłożyłam ćwiczenia na wieczór a przysnęłam usypiając dziecko ;) Dzisiaj zrobiłam z Mel 40min rozgrzewka, ramiona z hantlami 0,5kg, brzuch, pośladki, rozciąganie jeszcze muszę dodać nogi ale jakoś nie śpieszno mi bo wiem jak te ćwiczenia dają wycisk :) Do tego był godzinny spacer. Malena nie źle kombinujesz :) Gość na to wygląda że albo masz mało masy mięśniowej albo inną budowę kości niż autorka bo 5kg to spora różnica wagi a wymiary mówisz te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było bo się wstydziłam że nie ćwiczyłam :-(. Wciąż nie mam internetu a na siłownię szkoda mi pieniędzy. Chyba motywacja spadła ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj siłownia godzinkę potem turbo chodakowskiej, Mel b 10 min. trening brzucha i pośladków to zajmuje mi średnio 3 i pół godzimy mam pytanie: nie mam tłuszczu na brzuchu i na nogach jednak mam kaloryfer ale tylko 2 stopnie i nie wiem jak "wyhodować" dwa niższe co możecie mi poradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena bez gwiazdek
proba reaktywacji topiku! Ktos cos cwiczy jeszcze? Odezwijcie sie dziewczyny :) Ostatnio zainstalowalam sobie aplikacje womanlog- mozna tam wpisywac swoja wage i wykresy sledzic, przydatna rzecz. Bardzo sie opuscilam w cwiczeniach w domu, dobrze ze ten basen regularnie chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×