Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Malena dzięki za ten przepis na pilling ja się do niego właśnie przymierzam, folię już kupiłam tylko fusy muszę nazbierać, moja mama pije taką parzoną kawę to mi będzie zostawiać fusy bo ja nie lubię takiej pić a szkoda mi kawy kupować tylko dla fusów ;) Kapijonka moja historia jest taka: przed ciążą super figura 59kg wagi zero boczków itp. 1,5 roku temu cesarka potem jakieś 8 miesięcy nie robiłam nic ze sobą a byłam spasiona w ciąży przybyło 25kg, po cesarce miałam 77kg wagi mój syn ważył ponad 4kg a ja nie zbyt wysoka jestem to mnie strasznie wywaliło na wszystkie strony a brzuch był ogromny miałam takie wymiary: talia 93cm, brzuch 105cm, uda 64cm i wyglądałam strasznie!!! próbowałam trochę rowerka stacjonarnego, hula hop i skakanki to nie pomagało w niczym i przeszłam na dietę najpierw kopenhaska -4kg, potem South Beach świetna dieta zrzuciłam na niej 10kg jedząc zdrowo, spadły te centymetry i waga bez ćwiczeń tylko spacery z dzieckiem do 63kg, dopiero 3 miesiące temu czyli 15 miesięcy po urodzeniu wzięłam się za ćwiczenia , bo niestety bez tego ciało wyglądało jak galareta do tego zero mięśni i kondycji, nie dawno liczyłam kalorie przez 1,5 miesiąca ale porzuciłam to bo coraz gorzej mi szło pilnowanie diety jakoś zapał minął. Chciałam ważyć 60kg jak dawniej i mam to ale ciało po ciąży jeszcze nie wygląda tak jak bym chciała więc stawiam głównie na ćwiczenia a diety nie stosuję żadnej, jedynie ograniczam słodkie chipsy pizze itp bo tak to zdrowe nawyki mam i lubię jeść dużo warzyw, surówek, ryb, ciemne pieczywo, serki wiejskie, różne sałatki bez majonezu itp Ale się rozpisałam... no ale chciałam Cię zmotywować bo ty jesteś dopiero 3 miesiące po porodzie więc masz czas na odzyskanie figury, ja to trochę odkładałam ale jak widać nigdy nie jest za późno ;) trochę diety i ćwiczenia działają cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziekuje za mile przyjecie :) moja figura to niestety jablko. moje wymiary: talia 76 cm oponka 93 biodra 97 udo w najszerszym miejscu 56. ta opona i talia :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj ćwiczyłam z Mel: cardio 15, pośladki, brzuch, nogi w sumie 45min. Zrezygnuję z ćwiczenia tego cardio lepszy jest ten drugi trening całego ciała 20min daje większy wycisk ;) Jest weekend więc odpoczywam od ćwiczeń. Wracam w poniedziałek :) beattraax faktycznie spora ta oponka ale popracujesz nad nią i zniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! beatraxx ja też jabłko i obwody mamy bardzo podobne. pocieszę Cię, ze talię masz węższą ;-) beatraxx a ile masz wzrostu??? zielonaolivka też tak myslę, że właściwie musiałabym mała przerwę zrobić. Może jutro zrobię tylko shreda a rippeda sobie odpuszczę. Ja lubię te ćwiczenia. Nawet bardzo ;-) czuję się po nich tak fajnie zmęczona :-) ćwiczę w domu przed lustrami, wiec motywację mam niezła- wystarczy tylko popatrzeć na trzęsący się galaretowaty brzuchol............... normalnie smutno mi jak sobie pomyślę jaka kiedyś szczuplutka byłam. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, wstawać, wstawać i do ćwiczeń marsz :-) pierwsze 30 minut jeszcze przed zakupami i sobotnimi porządkami zrobić ;-) troszę podkręcić metabolizm :-) miłego dzionka i meldować się, która cwiczyła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapjonka Jillian ma świetne te ćwiczenia to chyba dzięki niej polubiłam ćwiczyć bo nawet jak było ciężko to nie odpuszczałam a wychudzona Chodakowska mnie wręcz zniechęcała tą nudą... teraz Mel B mnie rozbraja śmiesznymi tekstami więc też mam chęci do codziennych ćwiczeń ;) Ahh te brzuchy ja po ciąży mam strasznie wystający i ta skóra luźna, u mnie to jedyna nadzieja w ćwiczeniach ;) ale i tak nie mam co liczyć na dawny płaski brzuch. Nie poddaje się i czekam na spadki a nawet jak nic już nie spadnie to chcę utrzymać to co osiągnęłam :) Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=ocWjGpBrTjg ja wczoraj to cwiczylam :) prawie do konca, ale padla mi bateria w laptopie :) bardzo fajny filmik. i ile kalorii sie spala! dzis rano na czczo 74cm w talii :P :P mam 170cm wzrostu i waze chyba okolo 62kg. brzuch mnie dobija, ale za to mam ladne nogi, dlugie i szczuple- uslyszalam juz wiele komplementow. ehhh dobre i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Kapjonka, dzieki za kopa na rozped :) Juz mialam odpuscic posladki bo sie plackow najadlam, ale po twoim poscie au and lau, zrobione :) Wrzucam na zachete przyklad jak dziewczyna nie tracac ani kg zmienila calkiem wyglad i wymiary :) http://www.fitblogerka.pl/2012/09/being-fit-and-healty-my-progress.html?showComment=1360937650784#c1312714896393124568 Ta kawa do peelingu im tansza (wiecej robusty) tym lepsza ,wiec jak traficie jakies taniochy czy promocje to brac i sie masowac :) Nie wiem co w niej tak dziala, ja uzywam takiej po kawie ( wiec kofeina wypita juz), ale skora gladziutka i jakby naoliwiona ( a nie dodaje oliwki) A dla ulatwienia mozecie jakis dobry olej kosmetyczny lub balsam mieszac z olejkami takimi jak- cynamonowy, geranium, grejpfrut, cedr, natrzec sie tym i w foli polezec z 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
wrzucam wyniki systematycznej osoby, cyt z innego topiku: ,,saklavi Cwicze metoda Tracy Anderson od pol roku. Nie bylam nigdy bardzo duza, ale po odejsciu ze srodowiska taneczmnego zauwazylam ze niestety coraz trudniej jest mi utrzymac kontrole nad moja waga i ksztaltem pupy/brzucha i ud. Cwiczenia z Tracy przynosza niesamowite rezultaty pod warunkiem ze bedzie sie je wykonywac praktycznie codziennie. Zreszta jest tak we wszystkich dziedzinach fitnesu. Wedlug Tracy lepiej jest cwiczyc 20 min codziennie niz raz w tygodniu dwie godziny np na silowni. Przyspiesza sie wtedy metabolizm i cwiczenia przynosza lepsze rezultaty. Najlepeij jest mieszac style cwiczen np mata/cardio. Ja czasami robie tydzien na macie albo tydzien tanca cardio, czasem jedno i drugie razem. Oczywiscie nie obedzie sie bez zmian w jadlospisie. Ja na szczescie zawsze mialam kuchnie zdrowa do przesady, wiec tu nie ma problemu. Trzeba sobie wpoic zmiany i juz. W ciagu 5 miesiecy z rozmiaru 10 zeszlam do rozmiaru 6. Z wagi 66 (wzrost 166cm) do wagi 52. Uprzedzam nastepujace komentarze typu 'codziennie? kto na to ma czas!?' Mam dziecko, pracuje 6 dni w tygodniu. Cwicze czesto poznym wieczorem albo baaaardzo wczesnie rano. Zaczynalam od DVD Tracy Mat workout i Cardio Dance, potem Cardio Dance 2, teraz Perfect Design Series i cwiczenia z Tracy na mini trampolinie. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci i rezultatow''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, wstawać, wstawać :-) ćwiczyć :-P ja mam dziś lenia, ale myślę, że do wieczora mi przejdzie i coś tam pocwicze :-) wczoraj po shredzie przez godzine jeździłam na orbitreku... myślałam, ze umrę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo powiedzieć, a...
tak polecam też ćwiczenia z mel b, są rewelacyjne, ja dzięki niej mam super tyłek, a ćwiczę 2 miechy i efekty superanckie. do tego kupiłam sobie olejek wyszczuplający z guam na www.ciao.pl i dziewuchy nie mogę się doczekać, kiedy w bikini wyskoczę. a mój facet ciągle biega za mną i mi powtarza, jaki mam świetny tyłeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej Kapijonka :) Kawa i posladki zaliczone :) ,,Latwo powiedziec,, - dzieki za info, wlasnie robie codziennie posladki z Mel i czekam na efekty, na razie ani cm nie zgubilam, setka jak nic w biodrach. Dzis jadlam ,,prawie ,, sniadanie Ewy, tzn 3 L platkow, siemie, suszone sliwki i kostka czekolady, pyszne i sycace I SLODKIE JAK DESER. ŚNIADANIE EWY CHODAKOWSKIEJ: Płatki owsiane (2 łyżki) i siemię lniane, słonecznik, żurawina (wszystko po łyżce), banan; lekko zagotować na kilku łyżkach wody aż się zrobi papka. Dodać dwie łyżki mleka sojowego i gotować max 15 sekund. Dodać kostkę gorzkiej czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
ale masz kondycje.. pozazdroscic, godzina na orbitreku, wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Chcialam zrobic cardio Tracy (http://www.youtube.com/watch?v=mq116Whc1ME) ale po 7 min bylam cala spocona, a po 10 poszlam pod prysznic, przebralam sie i chcialam dokonaczyc , ale nie dalam rady, za goraco! Nienawidze sie pocic podczas cwiczen dlatego lubie basen i rower, bo na basenie woda mnie chlodzi a na rowerze powietrze. Znacie jakies cardio dla mieczakow ? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja odpoczywam od ćwiczeń drugi dzień, wczoraj był tylko spacer a dziś nic ;) nawet mi się nie chce ubrać i wyjść na chwilę z dzieckiem, jakaś osłabiona jestem gardło mnie trochę boli od kilku dni do tego okres się zbliża więc dzisiaj lenistwo na całego :) ale jutro wracam do rzeczywistości i ćwiczeń. Rano zrobiłam sobie pilling i nałożyłam serum wyszczuplające na brzuch i uda wszystko z serii Eveline. Brzuch owinęłam folią i ubrałam pas poporodowy żeby mi się nie zsuwała, siedziałam tak godzinę i cały czas czułam działanie serum na brzuchu takie uczucie chłodzenia z pieczeniem w jednym ;) bez folii to czuć tylko przez kilka minut to chłodzenie, jak zdjęłam po godzinie to brzuch był fajnie gładki i trochę się spocił. Nie wiem co takie zabiegi dają i czy w ogóle jest sens się owijać ale chciałam sprawdzić jak to jest, następnym razem spróbuję z kawą. Malena musisz znaleźć cardio w którym są też wolniejsze ćwiczenia a nie cały czas brykanie bo łatwo paść po kilku minutach, nie mam doświadczenia z takimi ćwiczeniami przerabiałam z takich tylko Banish Jillian jest to ok 50min całość głównie cardio ale są tam wolniejsze momenty na odpoczynek, daje wycisk ale jest do zrobienia. Idę odpoczywać dalej ;) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
dzieki oliwka, ten banish faktycznie lepszy - no przynajmniej tak wyglada, moze wieczorem spróbuję , teraz len poobiedni mnie usypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zielonaoliwka. Tu się ukrywasz! Ja daję czadu z ćwiczeniami w tym tygodniu. Zobaczymy jak się spiszą 30 DS lvl 1 i 6 week 6 pack codziennie, razem 60 minut. Obciążenie 1,5 kg. Dzisiaj myślałam, że umrę, ale dałam radę. Banish chyba najtrudniejszy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety od piatku tez musialam odpuscic, bo pobolewalo mnie kolano po cwiczeniach. poza tym sobote i wczoraj bylam na urodzinach; w srode jade na narty i nie chce sobie tez narobic czegos z tym kolanem. za tydz w pn wracam ostro do cwiczen. paaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja w piątek byłam na ponad godzinnym aerobiku. w sobotę 40 minut (obie części) full body workout z mel b a wczoraj godzina nauki tańca (przygotowujemy z narzeczonym pierwszy taniec na wesele). do tego każdego dnia pół godzinny spacer dziś planuje zrobić skalpela z chodakowską i standardowy spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wczoraj po południe spędziłam pod kocykiem i to mi dobrze zrobiło, dzisiaj czuję się świetnie nawet gardło mi przeszło :) po południu będę ćwiczyć z Mel B to co zwykle trening całego ciała 20min i po 10min pośladki, brzuch, nogi. Jeszcze was zaskoczę i siebie też przy okazji bo będę wieczorem ćwiczyć 30min Yoga Meltdown z Jillian M. Tak Tak JOGA ;) przeczytałam kilka pozytywnych komentarzy i się skuszę może mi się spodoba. Lubię wieczorem coś lekkiego ćwiczyć bo wtedy nie siedzę przed tv i nie ciągnie mnie do wieczornego podjadania ;) Zawsze jogę uważałam za jakąś głupią gimnastykę która nie ma sensu ale jak poczytałam trochę o co w tym chodzi to bardzo pozytywnie działa na stawy, kręgosłup, mięśnie i masę innych rzeczy czyli coś dla mnie ;) Monia tak tu się teraz ukrywam ;) diety już żadnej nie stosuję tylko ćwiczę, nie mogłam znaleźć topiku z ćwiczeniami więc założyłam swój i puki co fajnie się rozkręca można się wymienić doświadczeniami efektami i o to chodzi :) mam nadzieje że dołączysz! mam nadzieje że wytrwasz 30 dni z Jillian no i super że 6 pack dodałaś, czytałam gdzieś że najlepiej go ćwiczyć 6 razy w tyg. ja tak też robiłam więc czeka Cię ciężka praca ale na pewno przyniesie świetne efekty :) Banish jest trochę trudny bo dużo skakania przez 50min ale to zależy od naszej kondycji jak jest bardzo słaba to lepiej nie robić bo się padnie w połowie ;) najlepiej spróbować i się przekonać. Na razie robisz 30DS to może lepiej poczekaj aż skończysz żeby też za dużo nie ćwiczyć na raz. Waga Ci ładnie spada gratuluję :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem Wy rano macie czas na ćwiczenia? no chyba że nie pracujecie.. ja wstaje o 5,30 mycie, makijaż, ubieranie się, śniadanie i w auto i do biura... dopiero wieczorem mam czas na ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja też już dzisiaj po ćwiczeniach ;-) wieczorem jeszcze spróbuje No more trouble zone , hehehe moze sie uda :-) wii- ja jestem na macierzyńskim :-) starszaka odstawiam rano do przedszkola, wracam, ogarniam chate i jak małe zasnie to ćwiczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaolivka- te owijania się folią wcale nie są takie głupie... ja po cwiczeniach smaruję serum z eveline, owijam folią, na to pas i godzinke się ejszcze tam pocę :-) więc myślę, ze na swoj sposób to działa... hehe próbowałam poćwiczyć brzuch z melb..odpadłam ... zabójcze te 10 minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×