Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Gość Malena*_*
Mania, tam opis niedokladny byl, w innym jest ,, Po 20 min. ułóż się swobodnie do spania.'' :) Mi sie najgorsze wydaje niejedzenie po 14 :) Ale kiedys robilam i wyszly ,,kamienie ,, zielone a jako ze mam w rodzinie samych osobnikow z pousuwanymi woreczkami zolciowymi to wole poczyscic niz operacji sie doczekac ;) Licze tez na przyplyw energii- planuje wtorek - zobaczymy czy wytrwam. Najlepszy czas na oczyszczanie to marzec i kwiecien wiec czasu juz niewiele zostalo. Btw..Ambitne masz plany , powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo :) wczoraj poległam na diecie przez wiśniówkę z colą i przekąski, chipsy, nie mam co liczyć na jakieś spadki w tym tygodniu po takim weekendzie a już mi dobrze szło chyba jedyna nadzieja w diecie SB wtedy będę się trzymać zasad, może zacznę jeszcze w tym tygodniu coś kombinować bo chyba nie wytrzymam do maja z taką wagą. MALENA podziwiam ja na takie oczyszczanie pewnie bym się nie zdecydowała ale jak Ci to pomaga to rób. MANIA Callanetics trwa godzinę więc to nie jest najlepszy pomysł żeby go robić przed jakimiś ćwiczeniami bo to za długo by trwało, lepiej już robić na przemian z czymś. Killer jest na nogi i pośladki i robisz ile chcesz ale jak przestanie Cię męczyć przejdź na kolejny level. Jak zależy Ci na brzuchu to może rób sześciopak plus skakanka lub inne ćwiczenia. Na całe ciało też fajne jest No More Trouble Zones z Jillian, tam ćwiczy się wszystkie partie ciała w jednym treningu ja to bardzo lubię. Najlepiej sobie mieszaj treningi ale tak żeby każdy robić ze dwa razy w tygodniu wtedy nic Ci się nie znudzi, a jak robisz treningi po 30min to dodaj skakankę i też będzie ok. Chętnie bym poskakała z tobą ale się boję że moje kolano się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Treningówki :D (jak zwykle rozbawiłam sama siebie :D) Właśnie zrobiłam 2h callanetics, bo coś musiało wypaść w piątek i wczoraj (położyłam się o 18:30 na krótką drzemkę i w rezultacie wstałam...po krótkiej przerwie...koło11 dzisiaj :O) Mania - Czajnik leje na gazetę, i to nas cieszy, bo takie było założenie:D specjalnie przygotowana dla niego:) na początku tak próbowaliśmy, bo teraz częściej załatwia swoje potrzeby na podwórku;) ale, że to maluch jeszcze, to mu się zdarza i w domu;) Zielonaolivka-wiśniówka z colą...tooo jeeest dooobreee :D ale weekend, to weekend:) Kurcze, Sierżant Czajnik towarzyszył mi nawet przy ćwiczeniach, zwlókł się z legowiska i przywlókł na koc ćwiczeniowy :D pozdrawiam i mam nadzieję, że ćwiczycie dzielnie! Ja zastanawiam się, czy nie zrobić wieczorkiem przed snem 3h z Callan:) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theredone ale masz kopa dzisiaj 2 godzinki ćwiczeń i jeszcze Ci mało? nie ma co przesadzać z Callan także lepiej już odpuścić kolejną godzinę za to zrób jutro ;) Twój Czajnik ma niezłą kuwetę ale lepiej że w wyznaczone miejsce sika niż jakby miał po całym domu. A wiśniówka smakowała jak nigdy bo nie piłam jej chyba ze 2 lata ;) dzisiaj też poprawiłam ale malutko bo przy dziecku to się nie da zaszaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, nie napisałam jasno..:D to moje 2hmiało znaczyć, że druga godzina, 3h-że trzecia:D Ot, nie pomyślałam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Dziewuszki:) Zrobie dzisiaj na bank wieczorem callan, na razie polozylam Gwiazde i spi:) jak u Was po weekendzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej dziewczyny Mozecie wrzucic link do chomika z callanem? Bo widze ze rozne wersje sa , po 10, 20 min a wy godzinny macie. Zielona, poszalalas z tymi drinkami ;) Ale z dietka i cwiczeniami wszystko sie uda! Pij duzo wody. Ja nie lepiej, wodke pod sledzika wczoraj pilam :) Nastawiam sie psychicznie na oczyszczanie, musze warzyw kupic bo najlepiej to zupke jesc i kasze jakies, tak bez tluszczu to ciezko cos wiecej wymyslic. Licze na to : ,,W efekcie oczyszczania mamy: lepsze samopoczucie psychiczne i fizyczne, więcej energii, lepsze trawienie znikają wzdęcia znikają migreny ustępują różnego rodzaju alergie ustępują problemy skórne (w tym przetłuszczanie twarzy) młodniejemy!''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już po spacerku za niedługo zabieram się za callan. Od jutra przechodzę na dietę SB to już postanowione :) troszkę będę oszukiwać bo nie będę jadła wszystkiego light i wg diety bo zwyczajnie szkoda mi kasy na osobne jedzenie wszystkiego a wiem że z małymi odstępstwami też będzie ok byle trzymać się zasad. Rok temu wydałam kupe kasy na te wszystkie produkty light i różne dodatki ale miałam sporą nadwagę oraz mało pojęcia o zdrowym żywieniu ale warto było ;) tym razem będę robić bardziej z głową dietę i bez tych wszystkich drogich produktów. Wieczorem upiekę chleb fasolowy i jakoś powinnam przetrwać bez razowgo. THEREDONE tak napisałaś że myślałam że dwa treningi zrobiłaś na raz ;) czyli idziemy łeb w łeb? ja mam za sobą 2 godziny dzisiaj będzie kolejna. MALENA szukaj na chomiku na pewno będzie, ja mam na płycie od kuzynki to nie mam żadnego linku żeby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sport Women;D Ja w sobote lajtowo w domku siedzialam nie cwiczylam,ale tez nie opychalam sie a wczoraj pol dnia praktycznie spedzilismy na dowrze taka boska u nas pogoda ze szok;-) sniegu juz prawie,prawie nie ma;p no i wczoraj wieczorkiem sobie na pol piwo Warka Radler cytrynowa z siostra Ukochanego obalilysmy takze szal heh;D Dzis juz po spacerku a pozniej biore sie za cwiczenia! tyle laby sobie zrobilam ze na bank bd miec zakwasy;) MALENA- aha he a juz sie przestraszylam ze trzeba od razu zasnac;D no po 14 nie jesc to ciezko ,obiad ,kolacja ale dasz rade juz masz to przerobione ;-) ZIELONA- aj to nie ,to ja nie ryzykuje;D ale moze wieczorkiem jak bd miec moc to sprobuje;p albo jutro zamiast czegos tak jak mowisz;-) ok to jak najwyzej skoncze chociaz pierwszy level Killera to zaczne ten szesciopak albo go tez wlacze np w soboty ? musze pomyslec i sobie opracowac jakis plan bo chcialabym wszystko a tak ni mozna;D he kolano niech bd zdrowe bo pozniej nic nie bd mogla cwiczyc!;**** THEREDONE- dobrze ze sie slucha;) teraz pogoda sie robi fajna to bd latal po dworze jak szalony;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia godzina callan zaliczona :) Widzę że każda sobie jakieś alko strzeliła w weekend ;) u mnie to rzadkość już swoje w życiu wypiłam ;) Mania mieszaj treningi tak jest najlepiej ćwiczyć, 2 dni Killer 2 dni Sześciopak 2 dni jakiegoś jeszcze innego ćwiczenia może coś z Ripida lub sobie ściągnij jakieś nowe. Cały tydzień będzie urozmaicony i nie będzie nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
dziendoberek :) Plany oczyszczania przekladam na ,,kiedys tam'' :) Jak wrocilam po basenie wczoraj to taka glodna bylam ,ze o diecie nie bylo mowy , heh. Po drugie maz wyjezdza i byloby mi trudniej wieczorem plackiem lezec jak mala nie spi. Ale przyznac musze ze jak caly dzien - do 19tej, nie jadlam bialka i tluszczu to dobrze sie czulam i cwiczylo mi sie super. U mnie codzien rano bialo od sniegu , ale potem slonko wychodzi i topi wszystko- no nie chce sie latwo pozegnac ta zima, ale juz w weekend ma byc 10 stopni, musze rower przygotowac- kolo mam krzywe i pompka sie zepsula. Skoro nie oczyszczam watroby to chociaz stawy sprobuje- to duzo latwiej zrobic a mi skrzypia troche. Pije sie po prostu wywar z liscia laurowego, ktory jest..czerwony :) Jak tam po nowych cwiczeniach, nic nie boli? Czekam na wasze efekty :) Kiedys sie napalilam na pilates, bo niby 20 -30 min dziennie wystarcza ( tyle robi Kate Winslet i fajnie sie zmienila) ale po jakims czasie mi sie znudzilo. Lece do pracy, zajrze tu pozniej , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spać! meldować się! Ja dzisiaj zaczęłam ładnie dietkę obym wytrwała i pozbyła się tego nadmiaru kilogramów. Najgorsza 1 faza SB bo nie można chleba, ryżu, makaronu, owoców, ziemniaków i niektórych warzyw to tak z grubsza potem z górki jak już można więcej. Od jakiegoś czasu zauważyłam że moje pośladki zrobiły się bardzo twarde i są wysoko jak nigdy ;) to dzięki Jillian, jednak uda znowu jakieś masywne się wydają nie wiem co się dzieje porównuję zdjęcia z lutego z obecnymi i wtedy były smuklejsze, może to przez ten wzrost wagi poszło mi w nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena mnie nic nie boli po tych ćwiczeniach, ale w czasie ćwiczeń czuć to palenie mięśni ale to naprawdę nie męczy :) ja bardziej liczę na efekty diety niż tych ćwiczeń bo ostatnio tyle potknięć miałam z jedzeniem że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej czesc i czolem:) ja wczoraj machnelam trzecia godzine z callan:) no i codziennie 2-3 spacery z Czajnikiem...;) Zielona-dasz rade! u mnie pierwsze trzy dni byly najgorsze, a potem - juz z gorki;) (zameldowalam sie, polozylam Gwiazde spac i moze tez sie zdrzemne :D) pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Oliwka, a te obwody tak juz ci zostaly? Bo moze to woda byla.. :) ten chlebek to taki ? : CHLEB z fasoli BEZ MĄKI Składniki 1 puszka fasoli białej (dla koloru, a tak naprawdę może być każda!) 4 jajka 1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia 1/2 łyżeczki sody 2 łyżki oliwy z oliwek 1/2 szklanki mleka w proszku odtłuszczonego, granulowanego 4 łyżki jogurtu naturalnego 0% tłuszczu, bez dodatku cukru 1 łyżeczka tymianku, lub innego zioła, które nada podstawowy smak i aromat. Może być też oregano - wtedy otrzymamy chlebek "pizzowy" 1 łyżka siemienia lnianego 2 łyżki ziaren sezamu Robilas juz, smaczny? Ja sie przymierzam do ciasta czekoladowego z fasoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena jakiś błąd masz w tym przepisie bo jajek ma być 3 szt a nie 4 i jogurt naturalny 2 łyżki ale jest zupełnie zbędny. Jak upieczesz z takich ilości jajek i jogurtu jak w tym przepisie co podałaś chleb będzie strasznie mokry i nie dobry. Najlepszy wychodzi jak się da 2 jajka i bez jogurtu a reszta składników tak jak piszesz, wtedy nie jest mokry i pasuje do wszystkiego. Ale to chleb na dietę więc szału nie ma, dobry żeby zastąpić chwilowo chleb z mąki a tak to ja bym go nie jadła gdybym nie musiała hehe Rok temu na SB piekłam sobie ten chlebek teraz też robię :) ciasto czekoladowe z fasoli też robiłam takie z płatkami migdałowymi rewelacja! jeszcze bardziej mi smakuje ciasto fasolowe cytrynowe uwielbiam je nawet bez diety. Muszę kupić fruktozę i jak przejdę na 2 faze to sobie upiekę te pyszności. A obwody mi nie wróciły do normy a waga dzisiaj pokazała 65kg! MASAKRA wiem że nabrałam trochę wody a reszta pewnie od żarcia, na dodatek jestem przed okresem, czuję się jak balon. Dietka mi pomoże wrócić do wcześniejszej wagi i unormuje mi się apetyt, będę jak nowa już niedługo :) THEREDONE wiem że dam radę tylko muszę się bardzo pilnować :) dieta łatwa tylko te pierwsze dni trzeba się przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Melduje ze zrobilam 20 min callaneticsu z tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=3akepGSMWsQ plus ramiona z Anderson.Nie dosc ze bylam spiaca i ziewajaca jak to robilam to jeszcze film nudny, heh Ale miesnie brzucha to poczulam na maxa, chyba warto by powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się chwalę, że właśnie poćwiczyłam z Callan :D czwarta godzina za mną:) dobrej nocki, Dziewuszki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj ćwiczyłam godzinkę Callan to już też moja czwarta, dzisiaj na odmianę poćwiczę z Jillian NMTZ. Pierwszy dzień diety za mną i dzisiaj na wadze 0,5kg mniej :) :) :) woda schodzi więc się cieszę ale lekko nie ma, wieczorem był kryzys bolała mnie głowa z braku węgli i cukru, miałam ochotę się rzucić na jedzenie mimo że w ciągu dnia zjadłam dużo dozwolonych produktów i wypiłam morze wody i herbatek. Dzisiaj kolejny dzień walki ze sobą i od rana ból głowy ale pierwsze dni najgorsze, nastawiłam się że będę robić 1 fazę tydzień a nie 2 jak się powinno bo na mnie działa lepiej 2 faza i szkoda się męczyć na 1 ;) wiem że troszkę ''oszukuje'' ale robię dietę drugi raz i wiem czego się spodziewać po sobie. MALENA ćwiczenia te same tylko prowadząca inna ;) a film tak jak z Callan P. nudny stary ale przy fajnej muzyczce idzie przeżyć, można też ćwiczyć bez filmu są rysunki z każdym ćwiczeniem na necie nawet by to szybciej poszło niż ćwiczenia z filmem. Jak dojdę do wprawy to tak bym wolała ćwiczyć, ale puki co uczę się poprawnie wykonywać te ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Dziendoberek :) Zielona - jak masz bol glowy to musisz wegli dorzucic- ja tez tak mialam na ketogenicznej- zjadlam mandarynke i od razu przeszlo. I jesli faza 2 na ciebie lepiej dziala to mozesz od niej zaczac - niektorzy lepiej spalaja na 20 weglach a inni na 50 dziennie. I jesli zamierzasz cwiczyc to moze bedziesz potrzebowac ladowan weglowodanowych- jak raz pociagnelam na 20-30 weglach 2 tygodnie to mi miesnie drzec zaczely i na maksa oslabiona sie poczulam. Siedze i czuje ze brzuch mam za tlusty- moze ckd od poniedzialku warto zrobic, ale tu pojawia sie wieczny dylemat- jak schudnac i nie stracic biustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena no właśnie o to chodzi na 1 fazie SB żeby nie jeść produktów bogatych w węglowodany, żadnych owoców ziemniaków chleba ryżu makaronu owsianki zero mąki itp dlatego tak głowa boli pierwsze dni i trzeba to przeczekać. Mi taki post od ziemniaków i chleba dobrze robi bo potem jem tego mniej i wzdęty brzuch znika :) nie mogłabym zacząć od 2 fazy bo właśnie potrzebuję tych kilku dni nie jeść węgli żeby potem powoli je wprowadzić i jeść potem z umiarem :) po ćwiczeniach ciężko opanować apetyt ale nie zrezygnuję z nich przez dietę. A co to za CKD? jeżeli chodzi o biust to ja się już pozbyłam chyba wystarczająco tłuszczu z tamtej okolicy i już nie chudnę w biuście, mały jest ale nigdy dużego nie miałam więc nie rozpaczam za to ładnie mi się uniósł i ujędrnił :) Jak karmiłam kilka miesięcy syna to miałam ładne D ale też sporą doope ;) teraz mam swoje dawne B i szczuplejszą figurę wolę to niż biust i nadmiar kilogramów ;) ale zazdroszczę biuściastym chudzinkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo '') melduje ze w poniedzialek i wczoraj zrobilam Killera ,a dzis i jutro bd robic Ripped;D nom i + skakanka oczywiscie dopiero dzis bo przy Killerze nogi wystarczajaco dostaja po tylku;) spodenki mam wszystkie juz luzne he i boczki takie juz mini ze szok a waga pokazala 63 ,5 ;D moze do 15.04 dojdzie chociaz do 63;) ciesze sie ze w koncu sie doczekalam chociaz tych 63,5;D juz myslalam ze nic nie spadnie a jednak idzie ,wolno ale idzie;D ZIELONA- poszlam za Twoja rada i tak wlasnie zrobilam ze bd po 2 dni cos robic;-) i nie ma nudy anie zakwasow;-) trzymam kciuki za Twoja diete;*** MALENA i ZIELONA - ja tez balam sie o moj biust;) jak karmilam malego to tak jak Zielona mialam D ,pozniej spadl i zrobil sie taki bez ksztaltu a teraz dzieki cwiczeniom jest fajny ,podniósł sie nic po bokach sie nie wylewa a rozmiar ten sam ;-) a moj Ukochany woli taki niz ten D ;) mowi ze tamten to za duzo jak dla niego naraz;D he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie melduje, wlasnie zaliczylam spacer:) zreszta prawie codziennie jest ich kilka :D bo z Mala, i z piesem;) zamierzam dzisiaj tez kolejna godzine z Callan zrobic, chociaz znowu przeziebienie mnie probuje rozlozyc.... pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Zielona, ja nie mowie zebys chleb jadla, ale jakis kawalek owocu, warzywa , ktory ci od razu usunie ten okropny bol glowy. CKD polega na tym ze jesz 20-50 wegli przez 5 dni a w weekend ladujesz wegle- najlepiej zdrowe weglowodany ale i te gorsze ujda. Jest to dieta stosowana przez sportowcow na redukcje tluszczu. Moja ulubiona, bo po 5 dniach dietki, jesz sobie w weekend bezkarnie np nalesniki- bo wszystkie wegle ida do miesni i watroby zeby uzupelnic zapasy glikogenu. Z tak naladowanymi miesniami jest pozniej od pon latwiej cwiczyc. tu masz cos na temat http://www.tlustezycie.pl/2012/09/weglowodanowa-adaptacja.html Hejo Mania :) dobry tekst z tym biustem- to za duzo, heh :) U mnie to inaczej , kiedys bylo A i B jak wazylam 54 kg, potem juz stabilnie B, a teraz sie dorobilam 70 C i nie chce tego stracic :) Pewnie duza w tym zasluga dobrze dobranego stanika, ale zyskane kilogramy i spadek masy miesniowej na rzecz tluszcowej tez swoje robia ( jakis plus przynajmniej :) trafilam na ciekawy chleb, bez maki, jaj, proszku, drozdzy.. http://guiltfreelightco.blogspot.com/2013/03/chleb-orzechowo-nasienny-bez-maki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer zaliczony, wreszcie czuć wiosnę w powietrzu :) Ćwiczenia z Jillian też zrobione, miło dla odmiany od callan dać sobie wycisk i się napocić ;) miałam straszną chcicę na czekoladę ale na szczęście nie mam żadnych słodyczy i zadowoliłam się kawą, już mi się zaczęły zachcianki przed okresem ale tym razem nie ulegnę :) Mania gratuluję luzów w spodniach zasłużone efekty po tylu dniach ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień diety za mną i na wadze 300g mniej :) to już prawie 1kg wody zszedł :) no i nie mam już tak wzdętego brzucha, ale okres na dniach i nie wiem czy dalej waga będzie spadać. Dzisiaj u mnie piękna wiosenna pogoda więc zrobię zakupy i idę na długi spacer, po południu ćwiczenia callan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) Zielona gratuluje silnej woli :) Mania, super cwiczysz- duzo i regularnie. Mi czasen zachcianki na slodkie przechodza po kawie ince a jak to za malo to dorzucam 3 migdaly i je tak powoli po jednym zuje zeby cala slodycz wyssac. Lykam dzielnie Agnucaston i licze ze pms nie bedzie tym razem . Tu masz cos o zachciankach i pms -http://wbiegu24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=398:dokuczliwy-pms-uwolnij-z-siebie-hormonalne-pieko&catid=69:porady&Itemid=453 U mnie spadki w obwodach, nie wiem jak i skad- dieta z wpadkami, cwicze mniej ostatnio a w biodrach 97! Udo 57. Moze na mnie pora roku tak dziala :) Niemniej chcialabym callana porobic, przynajmniej ta czesc na brzuch i talie. U was juz 5 godzina bedzie, moze sie zmierzycie ? Theredone- jak zdrowko? Tu u mnie druga fala grypy, trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) co tu taki spokój? Ja nie miałam wczoraj czasu włączyć kompa i poćwiczyć, za to poszłam na spacer i zrobiłam troszkę porządków koło domu, korzystałam z pięknej pogody. Dzisiaj po trzech dniach diety waga pokazała 1kg mniej :) czuję się super brzuch mam już normalny a nie wzdęty i od razu lepiej bez tego nadmiaru wody. A głowa mnie boli nadal i to nie przez dietę a zatoki :( byłam przekonana że to od braku cukru i węgli mnie głowa boli ale mam katar już kilka nocy z rzędu, łeb mi pęka wieczorami ehhh to na pewno nie od diety oby szybko przeszło. Malena ja lubię płatki migdałowe z jogurtem naturalnym albo na sucho tak na deser przegryźć. Spadki masz tylko pozazdrościć :) Thetedone ćwiczyłaś wczoraj callan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej Zielona :) Mialam jakis czas temu zapalenie zatok, myslalam ze oszaleje, ale wtedy dotarlo do mnie ze mam citrosept w domu i zaczelam zakrapiac sobie i po godzinie mi sie odblokowaly zatoki, co za ulga. Na lyzke wody- 2-3 krople i zakrapiac to do nosa jak najczesciej na poczatku. U mnie w srode byl aquaaerobic , a wczoraj zrobilam nogi ( tylko 1 zestaw, a sa 3) i ramiona- jakies moze 25 min wszystkiego. Dzis bede miala dzieciaki na glowie i nie wiem czy sie uda pocwiczyc. Pogoda ladna, moze chociaz spacer zalicze. Napisz co jesz na tej diecie, tzn jakie posilki komponujesz i ile wegli mozesz dziennie. Dziewczyny, meldowac sie! Motywacja potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×