Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Malena napiszę Ci co jadłam przez ostatni dni. 1. dzień ś: 2 parówki z obniżoną zaw. tł. łyżeczka musztardy i keczupu, ch. fasolowy 2ś: ch. fasolowy z serkiem czosnkowym, ogórek o: kurczak po chińsku (kurczak w papryce, cebuli zalany bulionem) bez ryżu p: serek wiejski z ogórkiem k: sałatka: por, 3 jajka, 2 ogórki konserwowe, przyprawy zmieszane z jog. naturalnym p: ogórki kiszone, trochę kurczaka z obiadu 2. dzień ś i 2ś: takie samo jak w 1 dzień o: gołąbki bez zawijania (mięso mielone z indyka, poszatkowana ugotowana kapusta, przyprawy, jajko, zmieszane i uformowane w duże kulki podsmażyłam na oleju rzepakowym) do tego sos pomidorowy, rodzinka jadła wersję z ryżem. p: kefir, płatki migdałowe k: jajecznica z szynką drobiową, pomidor z cebulą, fasolka szparagowa p: gołąbek z obiadu 3. dzień ś: 2 jajka na twardo, jog. naturalny 2ś: nic o: gołąbki z poprzedniego dnia p: makrela wędzona k: zupa ogórkowa 4. dzień ś: omlet z pieczarkami i cebulą, keczup 2ś: ogórki kiszone o: dorsz na parze, fasolka szparagowa, mizeria p: serek wiejski k: zupa ogórkowa Do tego 2-3litry wody, herbatki zielona i czerwona. Moje menu nie jest jakieś planowane jem to co zwykle tylko bez chleba, ryżu, owoców i niektórych warzyw, w sumie to warzyw mało jak tak teraz patrzę ale ogórków sobie nie żałuję bo uwielbiam :) Najlepiej sobie popatrz na dozwolone i zabronione produkty na tej diecie bo można dużo różnych potraw sobie wymyślać, link: http://www.dietasouthbeach.biz.pl/ Jeszcze kilka dni i zaczynam kolejną fazę wtedy można wprowadzić węgle i owoce, desery, już się nie mogę doczekać ciasta czekoladowego z fasoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Nie cwiczylam wczoraj i przedwczoraj, nie dalam rady...padalam ze zmeczenia, plus jeszcze to durne przeziebienie, i jeszcze nastroje dolowo-przedokresowe...dzisiaj mnie zalalo:P ale bylam na spacerach i wczoraj i dzisiaj i przedwczoraj, tak wiec jakis ruch jest;) no i tez mysle nad sb, coraz intensywniej...;) tylko wtedy nie wiem, czy dam rade calego callana;) ale czas pokaze:) pozdrawiam Was, Laski, i trzymam kciuki za dzialanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąta godzina callan za mną :) od razu jakoś lepiej się poczułam ale może to też zasługa zażytego ketanolu ;) Theredone szybkiego powrotu do zdrowia życzę! niestety jak choroba rozkłada to nie ma się chęci do ćwiczeń ale przynajmniej sobie spacerujesz zawsze to coś. Ja daję radę na diecie ćwiczyć, 1 faza SB jest dość rygorystyczna i w sumie lepiej sobie odpuścić większy wysiłek. A dietę zacznij jak będziesz gotowa i przekonana że wytrwasz :) ja miałam robić dietę za miesiąc ale moja waga tak skoczyła w górę że mnie to zmotywowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nikt nie ćwiczy ;) weekend... Ja przeszłam wczoraj na 2 fazę diety i wprowadziłam węgle, tak mi się chciało chleba że zjadłam kanapkę na śniadanie, miałam się z tym wstrzymać do wtorku ale co tam i tak chudnę :) a te kilka dni dużych ograniczeń fajnie mi spłaszczyło brzuch ale zważę się i zmierzę dopiero po okresie za tydzień i po kolejnych 5 godzinach callan poznam efekty, jak na razie nie czuję jakiś zmian chyba dlatego że dużo i długo już ćwiczę ;) Oczywiście wczoraj i dziś przerwa od ćwiczeń za to wiosenne spacery :) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Na weekend skapitulowalam....znajoma przyjechala, caly weekend pracujacy + okres...ale za to spacery codziennie sa:) dzisiaj powrot do cwiczen z Callan (no i bankowo jeszcze jakis spacer;)) ale generalnie czuje sie dobrze sama ze soba i i tak mam wrazenie, ze spodnie jakos lepiej leza...?;) pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
witam :) u mnie dieta srednio. tzn jem dosc zdrowo, ale ciagle nie moge porzucic slodyczy... olivko, niedawno wrzucilas tuta 2 Twoje zdjecia na ktorych Twoje cialo wygladalo zupelnie inaczej :P a jak wygladaly obwody? bo ja teraz w obwodach w brzuchu ani cm mniej, ale jakos chyba wyglada ten brzuch lepiej. chodze na aerobik codziennie pn-pt i czasami jeszze na silownie. juz dlugo nie cwiczylam sama... jutro jade do krakowa, ale od czwartku podejmuje wyzwanie z miesiacem z przysiadami i hula hopem. paaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej dziewczyny Jak tam po weekendzie? U mnie sobota byla wyczerpujaca, od 11 do 15 na festiwalu tanca z corka, a potem lezenie plackiem w domu z lekka migrena. Ale pogoda fatalna byla, zimno i caly dzien mgla. Wczoraj ladnie sloneczko swiecilo wiec ruszylismy do lasu. Niestety za lekko sie ubralam i przy 5 stopniach za zimno mi bylo i moze z pol godzinki pochodzilismy. Po powrocie znow mialam migrenowy bol glowy, pochlastac sie mozna- jednak zmusilam sie do zrobienia ramion, cwiczylam z zamknietymi oczami i ziewajac..heh Dzisiaj basen, przynajmniej tyle dobrego :) Zielona, fajna ta twoja dietka, calkiem jak ketogeniczna. Jeszcze plus ze bezglutenowa :) Podobno dobrze takj czasem gluten odstawic, jak zjemy chleb to planuje upiec bulki bezglutenowe z tego przepisu http://smakowitychleb.pl/buleczki-bezglutenowe-z-mlekiem-sojowym/?gclid=CJjbhMqVy7YCFY5f3godkScA8Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie jest piękna wiosna dzisiaj i od rana korzystałam :) był spacer, poszliśmy z synem na plac zabaw, wczoraj połaziliśmy po lesie, uwielbiam wiosnę bo nie trzeba gnić w domu a maluch się cieszy jak sobie może pobiegać na świeżym powietrzu :) Za chwilę muszę poćwiczyć ale zamiast callan włączę NMTZ z Jillian tak mnie naszło na większy wycisk ;) resztę tygodnia będę ćwiczyć już tylko callan. Theredone najważniejsze żeby się dobrze czuć ze sobą :) ja przez ćwiczenia czuję się wspaniale mimo że jeszcze coś bym chciała zmienić i wyszczuplić ale dietka jest więc będzie tylko lepiej ;) Blabla na tamtym zdjęciu jestem jak ważyłam 65kg i miałam obwody takie: talia 77cm - 8cm, brzuch 93cm -8cm, uda 57cm -1cm, łydki 38cm - 2,5cm, pod biustem 76cm - 4cm, bioder nie mierzyłam wtedy ale różnica też spora. Na tych zdjęciach jest różnica na wadze tylko 1kg!! więc teraz moje mięśnie ważą tyle co ten tłuszczyk z obwodów. To dowód na to że nie zawsze przy ćwiczeniach waga musi spadać a obwody i tak pięknie lecą. U mnie jest tak że waga się wahała nie raz, na początku były spadki teraz mi wzrosła, trzeba się mierzyć. Malena te diety są podobne jakby 1 faza, SB jest super 2 faza to jakby się na diecie nie było tyle fajnych zdrowych potraw można robić i przy tym chudnąć, tylko trzeba przestrzegać zasad. Te bułki z linku mają składniki których nie posiadam więc nie zrobię ale kiedyś pisałaś o bułkach orkiszowych jak możesz to podaj przepis :) kupiłam mąkę z Lubelli do wypieku chleba jest przepis na opakowaniu będę niedługo piekła ale nie wiem czy się uda bo nigdy chleba nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
dziendoberek Wczoraj basen zaliczony, pomimo uczucia ze woda jakas za zimna :) zaraz kawe wypije i moze chociaz troche sie uda pocwiczyc. Przemiana materi mi sie chyba polepszyla, jem duzo, budze sie glodna i nie tyje . Tylko musze uwazac zeby nie przesadzic :) Aaa- wczoraj odkrylam w parku przyrzady do cwiczen, nowiutkie,, jeszcze folia nie do konca zdjeta byla- musze sie tam wybrac, fajnie byloby pocwiczyc na powietrzu. W szoku jestem ,ze wreszcie to do nas dotarlo- kiedys widzialam takie rzeczy w hiszpanii- byly obok placu zabaw dla dzieci- super pomysl. A bulki orkiszowe niby z tego przepisu puszyste wychodza- http://kasikowe-rewolucje.blogspot.com/2012/02/puszyste-bueczki-orkiszowe.html Pochwalcie sie co tam cwiczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Po wczorajszych ćwiczeniach z Jillian mam lekkie zakwasy na nogach i tyłku heheh dawno tak nie miałam, ale po treningu cała mokra więc był wycisk. Dzisiaj ćwiczę callan, mam nadzieję że zrobię bo tyle sobie zaplanowałam że mi braknie dnia ;) ahh ta wiosna daje kopa! Malena te bułeczki wyglądają pysznie :) u mnie przemiana materii tak hula od regularnych posiłków że muszę jeść bardzo często co 2-3 godziny czuję głód, a jak już dłużej nie jem źle się czuję boli mnie głowa, no i z taką przemianą nie ma problemu w wc ;) Zazdroszczę tych przyrządów w parku fajna sprawa korzystaj! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Laski:) ja wczoraj znowu bez cwiczen, co za skandal...!byl spacer cale szczescie, a nawet 2. ale za to od dzisiaj na sb:) produktow nakupilam, serkow wiejskich, jogurtow, warzyw i dietuje :D i czuje sie z tym super:):) zielonaolivka-jak tam efekty?:) dobrze sie masz?:) pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theredone ale masz labę! ja byłam na 1 fazie w sumie 4 dni i schudłam 1kg ale to woda wiadomo, brzuch mi się spłaszczył nie jest wzdęty i o to chodziło :) teraz jestem na 2 fazie troszkę oszukuje bo zdarzyło mi się zjeść też niedozwolone produkty np ziemniak do kurczaka w niedzielę ;) na wagę nie wchodzę bo mam okres dopiero za tydzień się zważę i zmierzę, przy okazji minie mi 10 godzin callan może będą jakieś efekty, na razie podchodzę do diety na luzie będzie co będzie nie objadam się, słodkie odstawiłam chipsy nie kuszą :) Trzymam kciuki za Ciebie, będziesz robić 1 fazę 2tyg czy też jak ja kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona - bede sie starala 2 tygodnie wytrzymac:) ale zobaczymy, bo roznie to bywa. ciesze sie, ze Ci dobrze idzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Przepraszam ,ze tak dlugo nie wpadalam;( a u Was tyle sie dzialo!Zielona jakie spadki na wadze gratuluje!;*** ja nie cwiczylam od srody;( masakra! czuje jak mnie od srodka sumienie gryzie! na wadze 63,6 kg obwodow nie sprawdzalam bo az sie boje ,juz koncowka okresu i zmierze sie w sobote moze nie bd tak zle . Wiosna zawitala i w tyg zalatwialismy sprawy z budowa, kupilismy ogrodzenie i caly weekend je montowalismy , w niedziele mielismy gosci a wczoraj bylam w miescie spacerkiem na zakupach , pozniej sprzatanie cos kolo domu i nawet nie mialam kiedy pocwiczyc;( ale dzis juz mam Jillian Ripped l1 za soba ;) zaczynam delikatnie bo po takiej przerwie wole nie szalec;*** a jak tam Wy dziewczyny?;) dajecie rade? taka piekna pogoda ,ze az szkoda w domu siedziec;) ja z malym dzis juz tez w miescie bylam spacerkiem i jak sie zbudzi to jeszcze na podworko ide;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam siły na ćwiczenia :( spacer plus plac zabaw z synem, w sumie kilka godzin na świeżym powietrzu i padam, zima mnie rozleniwiła ;) ale im więcej ruchu tym więcej kalorii spalam więc cieszy mnie ta wiosna :) czas na callan... THEREDONE ja miałam być tydzień na 1 fazie ale w sumie tylko 4 dni wytrzymałam, jakoś nie zależało mi bardzo na 1 fazie żeby robić długo, woda mi zeszła nie jest już jak balon więc mogę sobie na spokojnie teraz chudnąć na 2 fazie :) Trzymam za Ciebie kciuki! MANIA moje spadki to nadmiar wody więc tylko zeszło to co nagle przybyło ;) ale od razu poczułam się szczuplejsza hehe fajnie że ty też zdecydowałaś się przejść na dietę w kupie raźniej :) będzie ciężko na początku ale dasz radę! A do ćwiczeń wróciłaś więc będzie ok, takie kilku dniowe przerwy raczej nie szkodzą. No właśnie zrobiło się ciepło i pewnie trzeba będzie ograniczyć ćwiczenia bo skąd tu siłę brać jak się tyle wychodzi i korzysta z pogody, ja może za tydzień zmniejszę ilość dni ćwiczeń z 5 na 3-4 jak będę tak śmigać do południa z synem po lesie czy placu zabaw to się wykończę ;) Mnie przeraża nadchodzący sezon grillowy oj trzeba będzie się pilnować żeby w tyłek nie poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIELONA- właśnie ta zima nas rozleniwila,ale za to dzieki takiej pogodzie mozemy sie pozadnie wychasac z naszymi pociechami;)a one potrafia dac wycisk;D Ja ogólnie od tygodnia nie jem smazonych rzeczy i mam zamiar sobie gotowac mieska najlepiej drob i zero ziemniakow , bialego pieczywa ogolnie wszystko co zabronione to nie jem ;) wczoraj sobie kupilam jakis wazywek i piersi z kurczaka jutro sobie cos upichce;p moze mi to wejdzie w krew?;) mimo tego ze nie cwiczylam przez te pare dni to waga jest ok pewnie to zasluga tez tego ze pilnowalam MŻ i nic smazonego . Tez sie boje tych grillow ...aj bd duzo pokus ,ale mamy tez DUŻA MOTYWACJE!!!;D ;*** OD ZIELONEJ WIEC KORZYSTAMY;D buziaki Dziewczynki;* i byle do przodu;*** mamy wzloty i upadki ,ale najwazniejsze zebysmy sie nie poddaly i osiagnely nasze cele niewazne czy za 1 miesiac czy za 1 rok co nie? ja jak wyciagnelam wczoraj letnie spodnie,spodenki ,sukienki i spodniczki i je przymierzylam to byla w szoku! na dobra sprawe ja juz nie musze sie odchudzac bo wszystko ekstra lezy i nic nigdzie sie nie wylewa masakra;) ale chce bardzo udowodnic sobie i wszystkim ze moge wrocic do wagi z przed ciazy i nie musze wazyc wiecej;*** dlatego sie nie poddam!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Dziewuszki! Wczoraj no callan, ale za to ze dwa spacerki:) I trzymam diete, bo wiadomo, ze wieczorami, to roznie bywa...;) jak u Was cwiczenia i ogolna aktywnosc? tez jest tak super cieplo? :D pozzzzdrowki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, coś mnie podkusiło i stanęłam dzisiaj na wadze, w szoku jestem bo mam okres a waga i tak spadła ponad 0,5kg :) startowałam z 65kg tydzień temu a dziś 63,4kg :) nareszcie wracam do wcześniejszej wagi. Dzisiaj idę połazić po lesie a po południu poćwiczę callan. MANIA mamy o tyle dobrze że z dzieciakami wychodzimy i zawsze to dodatkowy ruch ;) a zdrowe odżywienie na pewno Ci posmakuje i wejdzie w nawyk, ja bardzo źle się odżywiałam kiedyś a po diecie SB nauczyłam się jeść regularnie i zdrowo, polubiłam warzywa, zaczęłam zwracać uwagę na to co jem. Rok temu na grillach kiełbasy prawie nie jadłam tylko szaszłyki z kurczakiem, warzywa, sałatkę grecką do tego i małe piwko, nie tyłam nawet jeszcze chudłam a rodzinka na mnie krzywo nie patrzyła tylko też jedli te moje bardziej lekkie grillowe potrawy. Już masz dobrą wagę ale jak się zaparłaś że chcesz schudnąć do tego co było dietkuj :) ja też ciuchy dawne noszę ale mi brzuch wystaje jeszcze i nie we wszystkim dobrze wyglądam, ale też mam tak że chciałabym zobaczyć na wadze to co przed ciążą ;) THEREDONE zostawiłaś mnie samą z callanem :( u mnie pogoda rewelacyjna większość dnia spędzam na zewnątrz i korzystam ze słońca. Powodzenia na diecie i szybkich efektów życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Malenkie;-) Ja dzis na dworze pol dnia spedzilam;-) Rano w domu tylko ogarnelam i od 10 juz latalismy po podworku i na spacerku dlugim bylismy w lesie aj taka pogoda ze chce sie zyc! Maly szczesliwy i je z checia wszystko bez marudzenia ;) a ja dzieki temu mam dobry humorek;D za jakies pol godzinki biore sie za Ripped bo wlasnie zjadlam gotowana szynke ,zrobilam sobie plasterek doprawilam i calkiem dobre;p nawet nie jest tak zle bo czuje sie dobrze i nie boli mnie glowa ;) na sniadanko zjadlam jogurt bez tluszczu i wypilam szklanke kakao bez cukru ;p ZIELONA- znow gratuluje spadkow!;D aj az zazdrosc mnie bierze tak szybko Ci to idzie Kochana!;* ja bardzo lubie salatke grecka i chyba bd sobie robic czasem na kolacje;p no wlasnie mi w spodniach z przed ciazy boczki , a w innych ciuchach nic nie wystaje . Właśnie chodzi tą wage zeby pokazala to co kiedys;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia zaliczone ale zamiast callan zrobiłam sześciopak z Jillian. Jakoś mi się odechciało tego callana po prawie dwóch godzinach spędzonych w lesie na spacerze i zabawie z synkiem, potem gotowanie obiadu i wcale nie miałam ochoty się jeszcze gimnastykować przez godzinę. Z Jillian 30min i po ćwiczeniach ;) chociaż są bardziej męczące od callan ale nie takie nudne. Zobaczymy może jutro wrócę do callan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zabieralam, tak sie zabieralam..i nic cwiczen.:P Ale za to dwa , w tym jeden ponad godzinny spacer wczoraj, dalej trzymam sb:) dzisiaj trzeci dzien:) roznica w wadze, jak to zwykle u mnie na tej diecie, z 66.8 do 65.7 :D a jedzenia sobie nie zaluje:) pozdrawiam i czekam na raporty!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theredone ładny wynik :) ta dieta jest świetna można dużo jeść i chudnąć. Ja na 2 fazie ale zdarzają mi się małe odstępstwa, brzuch mi ładnie maleje ale nie mierzyłam się na razie więc nie wiem czy coś faktycznie spadło w cm ;) Szczerze mówiąc to mi też się odechciewa ćwiczeń bo dużo teraz spacerujemy i bawimy się na zewnątrz ale nie odpuszczam! Lato tuż tuż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona - faaaaaaaakt :D lato tuz za rogiem:) ale nie wiem, co dzisiaj z tego callana wyjdzie, bo czekają mnie 3 spacery...tak wiec..:D zobaczymy:) i zaraz idziemy z Mala na pierwszy:) pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pierwszy spacerek zaliczyłam o 9 poszlismy (mały na nóżkach) i do 10 sie włóczyliśmy;D he po spaniu na drugi i jeszcze wieczorkiem na podworko jak tata wroci z pracy ;) I jak tu znalezc czas i sile na cwiczenia?;p ale trzeba ! Widze ze w tez Laski wolicie spacerowac niz w domu siedziec ;) Ja wczoraj z ciekawosci wieczorem stanelam na wadze i 63 kg! WOW! ta dieta jest cudowna;D Ja dzis jak mały zasnie to walcze z Jillian Killer l 1 to wycisnie ze mnie siodme poty;p THEREDONE- Ty tez spadek juz piekny! i nawet bez cwiczen;) Gratuluje i trzymam kciuki!!!!;* Miłego Dnia Kochane ;*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pięknie u mnie dzisiaj takie ciepło :) byłam na ogrodzie od rana ale na spacer się nie wybrałam wolałam poleżeć w hamaku i wypić kawkę, trochę w piaskownicy pogrzebaliśmy, może po południu pójdę jak znajdę chęci a jeszcze trzeba coś poćwiczyć. Mania gratuluję i Tobie spadku :) a ta dieta działa fajnie nawet bez ćwiczeń rok temu robiłam i tylko spacerowałam a waga szybko spadła, jednak lepiej coś się dodatkowo ruszać żeby ujędrnić to i owo ;) bo co nam po spadku wagi jak ciało sflaczeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania- dzieki :D u ciebie tez super:)) My tez juz po spacerku, godzine polazilysmy:) myslalam, ze sie rozplyne, tak cieplo...!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×