Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Gość bęcc
gruszka polskiego się naucz! "te posuwanie"?????? po jakiemu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Już jestem. Byłam coś zrobić 😴 Cierpliwości u Ciebie za grosz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kurna" ? Zlituj się człowieku, jak masz potrzebę to sobie zaklnij. Jak zaczną donosić na redakcję na tych co kulturę słowa mają za nic, wtedy sobie cedź słowa i zgrywaj jaśnie kurrwa kulturalnego panicza. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopsnę
bo nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy, weź zrób kupę, albo sobie zwal, może ci się coś przetka i przestaniesz pierrdolić jak potłuczona panienka, która za wszelką cenę chce zabłysnąć. bo serio robisz się nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Specjalnie dla Nowego w mieście: "kurna", "kurde", "ups", "cholera" a kurwę zostaw sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, to zgrywanie przez ciebie cynicznego twardziela, znudzonego życiem niczym Boguś Linda, pasuje ci jak peezdzie siodło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktore a ja miałam własnie na konie jechać!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy więc, że w ramach sprostowania oczywistej omyłki siodło uszami zastąpimy, więc V możesz już śmiało się na galopadę wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Doktorku że masz mnie serdecznie dosyć. Rozumiem to że chcesz sobie słodko popierdzieć z tymi pustymi jak bęben betoniarki niewiastami i paraliżować je swoim urokiem osobistym, ale na Twoje nieszczęście mam forsę i wolny czas. To nie twa wiecznie Cierpliwość w tym momencie jest jedyną drogą ratunku w Twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy, twoja obecność ni mnie ziębi ni grzeje, po prostu mdli mnie to granie przez ciebie jakiegoś muczo maczo, co to 4 laski na raz na kutasie podnosi, rzucając przy tym dowcipy, przy których cynizm Clinta Eastwooda jest miałki niczym koci żwir w kuwecie. i tak na marginesie tylko - nie wychodzi ci to ni cholery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktoree
wyzywasz tu ludzi od onanistów to teraz cie w tube pojedziem troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bęben betoniarki niewiastami i paraliżować je swoim urokiem osobistym, ale na Twoje nieszczęście mam forsę i wolny czas. xx wybierz sie zatem na ynteligentne dziffki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Nowy powiedział co wiedział 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę upierdliwy, ale pierogów jak nie było, tak nie ma. w ramach walki z głodem idę więc zaraz po zupę do chińczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Kurna, ja te pierogi cały czas gniotę aź mnie palce bolą 😠 :classic_cool:Znikąd pomocy tylko narzekanie 😠:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw były nadziane, potem okazało się że się dopiero nadziewają, a teraz, że jeszcze nawet nie zagniecione?! jeszcze chwila i wyjdzie, że nawet te wczorajsze naleśniki dopiero w planach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZorrowa, już nie dramatyzuj. {ziewam] Jestem tak elastyczny że zawstydzam kameleonowy aż robią się purpurowe. :) Przyjdzie mi ochota, to i za Ciebie się wezmę Wzorowa, bo wata jesteś uwagi i naprawdę troche mi wstyd że z taką łatwością to lekceważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskaż mi miejsce, w którym zdradzam dramatyzm? :) Tylko obiektywnie, a nie na bazie swoich bezpodstawnych uprzedzeń. Napisałeś, że mi następnym razem dokuczysz celująco, więc zadałam proste pytanie, nawiązujące do Twojej wypowiedzi. Tylko krótko i rzeczowo, proszę, bez zbędnych emocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój nick, jest już krzykiem rozpaczy :D To poważny dramat, błagam nie każ mi rozwijać wątku, bo większość się totalnie zanudzi a sam autor wpadnie w depresję. Czy nie tak Doktorku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak uprzedzenia, brak rzeczowej argumentacji i niestabilność postawy oraz emocjonalna. Pownieneś zdecydowanie odpuścić sobie dyskusje ze mną. Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×