Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Bó, jeśli do Ciebie to jeszcze nie zdążyłem poznać jego zalet. Mogę jedynie powiedzieć, że przypuszczam... coś :-) Nowy, w każdej plotce coś jest. Więc wstrzymaj się z dementi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni, zdecydowanie do Ciebie to słowo nie pasuje. Takim słowem określa się jakąś zwykłą kobietę z tłumu. A do Ciebie pasuje coś bardzo ostrego, wyrazistego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold czarna. Pysznie. :) Długie, krótkie? Grzywka w ząbek czesana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście nie. Jestem dzika i nieujarzmiona. Z buszem między udami. Po co mnie idealizujesz? Przestań w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen co sugerujesz? Powiesz mi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tego. Adrogen odrzuć domysły. Daj się ponieść fantazji, spontaniczności. Gdyby to mój język cię lizał? Jak byś wolał? Albo jak lubisz po prostu. No. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, padło ze przypuszczasz coś. A więc? Co? Mówże zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę Bó. Muszę dbać o wizerunek na forum. Fantazje pozostawię dla węższego grona niż całe kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold tak się da? Naucz mnie. Dzisiaj chcę mieć dłuższe niż mam. Ej, dobrze że wąsa nie masz Adolfowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen szpik z ciebie. Żeby w gronie mówić o fantazjach ze mną to się w głowie może przewrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Androgen. On jest zazdrosny i kieruje się złośliwością. Tak więc nie uzewnętrzniaj swoich emocji. Zwłaszcza przy tym obiekcie. Myślę, że co się odwlecze to nie uciecze. I proszę byś teorii nie tworzył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestać? Ju dawno bym tego nie robił ale to silniejsze od mnie i zupełnie na tym nie panuję Bó. Już naprawdę studzę się jak mogę a mimo to wychodzą mi posty jak na święto dziękczynienia Pewnie zważyłaś że przynajmniej w bezpośrednim forumowym kontakcie na tyle staram się Ciebie obrazić byś chociaż przez ułamek sekundy pozwoliła rozkoszować się chwilą potępienia i pogardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, tak jest zdrowiej. Nie krzywdząco. Poza tym jak wiesz twoje teorie nie zawsze są słuszne i sprawiedliwe. :) Ty przyjmuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam przyjmować? I nie tworzę żadnych teorii a jedynie snuję domysły. Wiesz, fantazjuję sobie czasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen tak mi się to przedstawia. Jako złośliwość. Słuchaj powiedz mi jako mężczyzna. Co nim kieruje? Że tak mi brzydko mówi? Że nie lubi mojej natury? W sensie nie lubi gdy go olewam. :) Nie no, serio kurczę. Powiedz mi. Co facet ma we łbie, jeśli to nie złośliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmować na klatę moje do ciebie przesłania. To. :) a fantazja? A którz ich nie ma? Myślisz, że ja tego nie robię? A jakże! Z tobą też miewam. Nie dziwuj się, taka natura. Niech będzie, że moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawiłem się w "dom" Mało tego, przez te zabawy całowałem się pierwszy raz w życiu. :) Sęk w tym że wtedy byłem gówniarzem a malutka raczej aspiruje do osób, które chcą być traktowane poważnie. Zostanę przy "gazetach" a Ty Arni w końcu mogłabyś się opanować i nie wypominać mi tego że jestem dziadełe. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście, kiedyś płakałam. W tej chwili podnieca mnie to. Nie żałuj sobie. Takie twoje pisanie zbliża mnie do ciebie lotem sokoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×