Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

A gdy ci się zjawię to zacinasz się jak ta lala. By cię! Odwagi panie dziejku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no. Takie lody prima sort. Pewnie była klejąca od tych lodów. Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, onieśmielasz Nowego? Klejąca od lodów... no nie wiem czy by się dobrze czuła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, tak zauważyłam. Onieśmielam go od dawna. W tej chwili to już przybrało niewyobrażalną siłę. Uwierz mi, nie chcę tego. Doktor, nie byłoby ci za mdło od tej słodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usta klejące można wylizać. Preferujesz kilka lizów czy jeden? Taki od czoła do brody? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle wyjątkowy, co przezorny. Chcę pokazać ludziom że nie koniecznie zawsze trzeba wybierać między dobrem a złem, ale istnieje jeszcze inna alternatywa droga myślenia. To tzo, że kończy się kaftanem bezpieczeństwa ale pionierzy nigdy nie mieli łatwo. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen do mnie. Nowy w mieście, a czy jesteś na tę ewentualność ubezpieczony chłopcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold dobrze ci i źle ci. Choć całokształt przemawia, że dobrze. U mnie źle bo czasem poruszam się autobusem. Rano, o świcie. No iii... wsiada jeden, usiada za mną. A, że mróz to zmarznięty. I tak nosem pociąga, gile wciągał, że niezdatnie. Przesiadłam się, a tu druga mi czipsy z otwartą konsumuje. Nie mogę tak. :/ Irytuje mnie to i wpienia. Nie cierpię trzech rzeczy: mlaskania, ciągania nochalem i chrapania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście! Doskonale. Zgotuję ci piekło o jakim śnisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorek już ma problemy ze wskazywaniem palcem na stronę, w której słońce wschodzi. I też grałem w tę grę "Północ Południe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta dobra strona poruszania się autobusem jest taka, że lubię przyglądać się ludzkim twarzom. A i czasem ktoś coś zgubi w autobusie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, dlatemu ja mam słuchawki i książkę. se mogą flikać. i wiem w jaką stronę mieszkam. północny zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 Wystarczy że będziesz umiała zagotować wodę na herbatę. Piekło to bym miał próbując usnąć i porządnie się wyspać u Twojego boku. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor, właśnie słuchawki są idealne. Ale ja muzy nie mam w telefonie. Nie umiem mieć. :( Nowy w mieście kto mówi o spaniu? Ze mną nie ma spania. Jak pójdę, wtedy gnij do woli. Bo ja nie zamierzam się zadomawiać. Zaakceptuj mój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś psi chuujek Androgen zamilkł. Szkoda, bo miałem nadzieję go bliżej poznać i dementować plotki o tym że jest zwykłą mameją Prędzej Doktorek pęknie że mu ten skład z porcelanom rozpierrdalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor może ty za Arnold zapuszczałeś żurawia? Arnold kasztanowe włosy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to nie byłam ja:( po pierwsze to słowo niebrzydka jakoś totalnie do mnie nie pasuje, po drugie mam czarne włosy no i najważniejsze nie jeżdżę metrem:( ...aha no i nie pachnę wanilią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×