Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MADZIALLLLA

CZY KIEDYŚ SIĘ UDA??? CO ROBIĆ?

Polecane posty

Gość MADZIALLLLA
tak zrobię, w kolejnym cyklu wykonam badania, coś z hormonami może być nie tak, od 2 cykli następnego dnia po owulacji zaczęły mnie strasznie boleć piersi, brodawki i całe piersi, biorę castagnus-może to od tego, ale raczej powinien powodować zmniejszenie bolesności piersi i pms. Ja czuję dokładnie odwrotny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
i jeszcze prwdopodobna owulacja była 9 dnia cyklu w tym misiącu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie jest możliwy
no czy była faktycznie, to możesz sobie tylko gdybać, ponieważ na 100% owulację może potwierdzic jedynie monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
wiem, ale jak to w sumie jest? jeśli prowadzi się wykres temperatur i widać na nim niskie temp, a póniej skok i wyższe, to czy gdyby nie bylo owulacji to wykres wygląda tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama23
witam wszystkich ja staram sie z mezem o dziecko 10 miesiecy. Byc moze ktos powie ze to krotko ale uwierzcie mi ze juz sporo przeszlismy. Po pieciu miesiacach staran zbadalismy sie oboje. No i wtedy dowiedzielismy sie ze maz ma bardzo slabe wyniki nasienia. Lekarz w klinice leczenia nieplodnosci zlecil mu rozne badania: genetyczne, hormonalne i nic. Nie wiadomo od czego ma takie zle badania. Ale zawsze trzeba miec nadzieje ze w koncu sie uda, bo przeciez musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie jest możliwy
ja Ci powiem tak- miałam kilka cykli bezowulacyjnych i wygladały one pozornie tak samo, jak te z owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie jest możliwy
przyszłamama23 to, że maż ma słabe wyniki nasienia, to nie koniec świata, rano androvit, wieczorem salfazin+ folik, odstawienie uzywek i po 3 miesiacach wyniki powinny sie poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mama niech bierze witaminy ale to nie zawsze pomaga niestety a ty autorko nie ma co gdybyc skoro juz bylas w ciazy to sie uda tylko tak jak pisze cueriwisc ja juz czekam 5lat i przeszlam juz ho ho nie zycze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
acha, no ten mój cykl jest trochę inny zawsze temp. w 2 fazie 37,0, a w tym cyklu skoczyła tylko na 2 dni tak wysoko(37) i utrzymuję się na poziomie 36,85 (1sza faza 36,5) i śluz mam cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
witam Cie przyszłamama23, jesli jesteś pod dobrą opieką, a wnioskuje że tak bo wcześnie zaczęłaś badania to napewna uda się jakos to rozwiązać, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzillla to ze poronilas absolutnie nie moglo miec wlywu na obecny stan. sama poronilam w 5tyg w tsyczniu zeszlego roku, po 3 mcach znow bylam w ciazy ktora obumarla w 9/10 tyg... teraz znow jestem w ciazy(zaszlam w pazdzierniku) i jak dotad wszystko OK. co bylo powodem???? NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY, ktorej objawy lekarze zbagatelizowali wczzensiej a ja o nie nie wiedzialam ;( maz badal nasienie OK, ja wsyztskie badania typu rozyczka, cytomegalia itp mialam ok, tylko ta tarczyca zawinila! zbadaj ją koniecznie. cykle zawsze mialam jak w zegarku co 27 dni(tabletek anty nigdy nie bralam). mysle ze i tobie sie uda, zbadaj nasienie emza koniecznie, wiem ze sa jakies tabletki na poprawe jego jakosci, poszperaj w necie albo w aptece zapytaj bo nie pamietam nazwy !:P powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
paula mogę sobie tylko wyobrazić jak musi być Ci ciężko po takim czasie bezowocnych starań. Współczuję. Co planujesz teraz? przepraszam ale nie wiem co oznacza skrót IVF-ICSI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivf icsi czyli in vitro za pare mc poki co zbieram kase a koszt to ok 12tys:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
TOPKA dzięki, lekarze też mówią jak raz pani byla, to będzie pani znowu, nawet mam wrażnie że ten fakt sprawia, że nie zabardzo przejmują się moim przypadkiem. wiem że nie mogę liczyć na to że jeśli za pirwszym razem zaszłam w pierszym cyklu, to za drugim razem też tak szybko się uda, ale ja mam wrażenenie że zmarnowałm swoją szanse i teraz nic mi z tego nie wychodzi. Gratuluję Ci zaciążenia terz to już wszystko napewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
PAULA mam nadzieję że się powiedzie jak nazbieracie pieniądze. Mnie dziwi to dlaczego takie zabiegi nie są refundowane, przecież niepłodność to choroba i powinnyśmy mieć pomoc. W Polskich realiach to spora suma, a ile tak naprwdę jest przy tym roboty, skąd te koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhthjrh
bo in-vitro to nie jest leczenie tej choroby to jak przeszczep włosów w przypadku łysienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
i jeszcze mąż nie chce współpracować, prowadzi zdrowy tryb życia i uważa że z nim wszystko jest ok,powiedział że zrobi te badania dla świętego spokoju, nawet folik to muszę mu wciskać na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
co to za porównanie? przeszczep włosów? kobiety, które nie mogą mieć dzieci cierpią ich mężowie też, nie mogą założyć rodziny, spełnić się jako kobieta.. włosy to głupie porównanie i przede wszystkim zabieg estetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama23
maz bierze juz witaminy i tabletki przepisane przez androloga wiec zobaczymy czy wyniki poprawia sie. Wierze w to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
przyszła mama pewnie że będzie ok:) mam wynik bety 6 dzień po niby owulacji mniej niż 2, niczego innego się nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama23
Tobie tez na pewno sie uda :) Tylko najgorsze jest to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety takie sa koszty + to co juz wydalismy na badania wizyty kupe kasy niestety a leczenie nie plodnosci ,inseminacje in vitro placisz samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama23
paula 82 wspolczuje Ci z calego serca bo wiem co to znaczy czekac na swoj maly cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
tak czekanie jest najgorsze, kolejne miesiące, kolejne rozczarowania. Postanowiłam zrobić w przyszłym miesiącu wszystkie badania, ale i tak mam przeczucie że nic się nie uda. Może mam za słaby organizm nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
skąd dziewczyny jesteście? gdzie robiłyście badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama23
My z mezem leczymy sie w klinice leczenia nieplodnosci Invicta w Gdansku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko staram sie 5lat i lecze tez juz dlugo:o w tym przeszlismy z mezem powazny kryzys nieplodnosc nas bardzo zmienila niestety i zostawila slad na zawsze in vitro kupe kase niestety tylko to wchodzi w gre wylalam juz ocean lez nie ma juz czym plakac po tylu latach czekania:o ja lecze sie w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze bloga moze moje doswiadczenie wam pomoze bo ja juz przeszlam sporo jak macie ochote to zapraszam na bloga mam nadzieje ze to doda wam wiary!!! bo ja nauczylam sie pokory i dluzej cierpliwosci bez tego nie bylo by nic i malzenstwo tez by mi sie rozpadalo a jeszcze czeka mnie wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama23
wlasnie czytam Twojego bloga. I musze Ci za niego podziekowac. Wiele waznych informacji i doswiadczen jest tam napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×