Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MADZIALLLLA

CZY KIEDYŚ SIĘ UDA??? CO ROBIĆ?

Polecane posty

Gość przyszlamama23
Ale to tylko maz bedzie mial kolejne badanie nasienia i lekarz zdecyduje czy dalej bedzie bral leki czy bedziemy przygotowywali sie do inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mama glowa do gory inseminacja tez sie udaje chodz czasem trzeba tych prob nawet z 5 a jakie maz ma nasienie ? Z czym problem morfologia iloscia jakoscia budowa? Ja jeszcze 3mc i ruszam z in vitro i marze zeby pi ponad 5ciu latach walki sie udalo bo sil juz brak na ta walke powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
Problem jest z iloscia i zywotnoscia plemnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to tak jak moj maz mojemu niestety witaminy nie pomogly....i zostaje ivf na dalsze iui nawet nie bylo szans ale jesli macie szanse na iui to trzeba prubowac chodz zalezy w ilu %sa slabe i ile jest w mililitrach tego nasienia na 1ml i w calym ejakujacie glowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
Mam nadzieje ze bedzie ok ale stres jest caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
Dziewczyny co tam u was slychac? U mnie kolejny miesiac staran bez skutku, rano przyszla @. Cholera juz nie moge, nie wiem jak mam to wytrzymac ,jestem zalamana :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamama23ja bym na twoim miejscu pomyslala o IUI ale zrobisz jak bedziesz uwazala oczywiscie:) i glowa do góry nie ma co sie zalamywac bo to dopiero poczatek twojej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
Chyba jak pojedziemy teraz do lekarza to podejmiemy decyzje ze chcemy podejsc do inseminacji ale wiesz nad czym sie zastanawiam paula ze maz ma plemniki ktore bardzo krotko zyja tzn po 4 godzinach zywych bylo tylko 6% ze wszystkich wiec nie wiem czy inseminacja ma sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie dobrze jak masz wyniki to podaj postaram ci sie mniej wiecej porownac z wynikami mojego m a ztego co podalas to ma gorsza przezywalnosc niz moj m a ile ma ml plemnikow w calym ejakujacie?ile na 1ml lodam ci mojego m to mozesz sobie porownac XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX cecha objetosc ml) wynik:3,5- wartosc referencyjna >/=1,5 ml czas uplynnienia(min.)wynik: 35 -wartosc referencyjna >/=60min. Plemnik 1ml nasienia (ml/ml) wynik:3,45 -wartosc referencyjna >/=15ml/ml Plemniki w całym ejakujacie(ml/ml)wynik-12,075 -wartoscreferencyjna>/=39ml/ejak.A-ruch postepowy -wynik-9 - wartosc referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasiea+b B-ruch niepostepowy wynik 14-wartosc referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasiea+b C-brak ruchu-wynik 77-wartosc referencyjna ->25% klasie a lub>50% a klasiea+b wyniki mojego m to juz katastrofa w porownaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama23
hej paula napisze Ci te wartosci z wynikow meza ktore ma poza norma liczba plemnikow w 1ml 5,5 mln, suma plemnikow o ruchu postepowym 10%, sredni wspolczynnik ksztaltu glowki 63%, liczba plemnikow w ejakulacie 22 mln, barwa przejrzysta, uplynnienie 60 min, plemniki o szybkim ruchu postepowym po 4 godzianch 3%, plemniki nieruchome 94%, o wolnym ruchu postepowym 1%, o ruchu niepostepowym 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamama23 oj kochana w 1 ml ma 5,5 ml? to malusio, moj ma w ml 3,45 ml a w calym ejakujacie moj m 9ml ,a twoj widze 22ml, to tez nie jest dluzo ale duzo lepiej ,ale malutko ma w 1 ml:O twoj ma ponad 90% nieruchomych to moj ma 77% bez ruchu hmmm powiem ci ze te wyniki twojego m sa sa zle:O bral witaminy ? bo moj np bral ale to nic nie dalo ,,,,,,a robil twoj przeciw ciala plemnikowe? nie ma jakis bakterii? robil posiew? bo to tez moze byc powodem ze te wyniki sa takie zle mozecie prubowac iui ale nie wiem czy to ma sens:( ale nie bierz tego sobie do serca iui mozesz zawsze prubowac moze akurat sie uda a co na to lekarz? co twoj m bral ?moze kup cos mocniejszego typu proxxed plus lub proxxed ale te witaminy kosztuja 200 ponad zl:O 30 tabletek 22 ml to nie jest zle ale tez nie sa to wyniki zachwycajace aczkolwiek prubujcie IUIglowa do góry!!!!!na moim blogu nasz troche informacji na temat iui itd. moze ci sie cos przydac dla wlasnych wiadomosci:) kochana ja podchodze do ivf i co mam zrobic? musze walczyc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
Hej dziewczyny co slychac? Co sie stalo ze tak dlugo nie piszecie z wami bylo latwiejto wszystko przetrwac. My z mezem we wtorek dowiemy sie co dalej w walce o nasze male szczescie. Nie wiem jak przetrwam ten czas do wtorku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja///
Przyszła mama trzymaj sie jakos. macie wizyte u lekarza we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
Tak i kolejne badanie nasienia meza czy cos sie poprawilo po lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjjjjjjjjjjj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×