Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość eeeee gadacie
temat zajebisty pendzior jestes cool;-) oby wiecej takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uulele
oziębłym kobietom (i mężczyznom) mówimy zdecydowane nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendziorku, moze by tak zgrabnie nawiazac do przeprowadzki zony i obcych panow w niej uczestniczacych.. dobrze by bylo, zeby to byli jacys wyksztalceni panowie dorabiajacy sobie przy przenoszeniu mebli... zona plus jeden z nich.. :D przeciez nie rzucisz osobistej zony w ramiona jakies prostaka:D ... przemysl... to twoja bajka, wiec zdobadz sie na odrobine fantazji :D gawiedz czeka na ciag dalszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoce prawdopodobne, że będą to szwagrowie. Niestety nie będzie wątku akcji z mordobicia. To są dorośli ludzie, którzy też już w małżeństwie swoje przeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie piszemy scenariusza do filmu akcji... wiec o mordobiciu nie ma mowy :d..... przeciez sie jeden z nich moze zakochac w zonie... taki grom z jasnego nieba :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpik_
ale ona ponoć nie lubi seksu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zaraz nie lubi... przeciez sie seksila z Pendziorem :) .... a teraz bedzie sie seksila z kims innym :) ... i moze troszke inaczej niz dotychczas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie licz na to, ze bede pisala twoja bajke :D .... ciag dalszy nalezy do ciebie zaczynasz isc na latwizne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam kochany pendziorku
gdzie jest link do twojego zdjecia????? podaSZ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protekt X KAFE to będzie hit! I możecie być pewni, że jeśli by miał być, to tam będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na to liczę, ja będę na pewno :):):):):) a jakby wypaliło...?? były by jajca, co? :D a tak poza nawiasem... o co chodzi z tym linkiem Twojego zdjęcia? podeślesz...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie na ostatnich stronach widziałam, że piszecie o fotach. ja śledziłam (niestety nieregularnie) wątek o orgazmach, i weź tu teraz znajdź w milionach tematach i postach link do zdjęcia eeeehhhh, a szukam no szukam zlituj się to kupię baloniki na molo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Forumowicze! Myślę, że wszystko zabrnęło trochę za daleko i chyba już czas, żebym zabrała głos. Znamy się prywatnie z Pendziorem od dawna. I nie połączyła nas żadna ochota na seks lecz zupełnie inne okoliczności. Chciałam zrzucić kilka zbędnych kilogramów i pomyślałam, że może mi coś doradzi. Udało się, bo jest świetnym specjalistą w tej dziedzinie i potrafi zmotywować człowieka do ciężkiej pracy. Dzieli nas sporo kilometrów, nigdy nie spotkaliśmy się w realu ale znam barwę jego głosu i wiem o nim i jego rodzinie znacznie więcej, niż Wy. Fakt, że teraz tutaj piszę był z nim konsultowany, tzn. spytałam, czy nie ma nic przeciwko, abym napisała kilka słów prawdy. Wielu podejrzewa, że jestem jego projektem. Pewnie dlatego, że stoimy zawsze po tej samej stronie.Tego człowieka nie da się nie lubić. Wiedziałam z forum o jego problemach i w końcu zaczęliśmy o tym pisać. Dziwnie się czuję, kiedy mam napisać Pendzior, bo zwykle posługuję się jego imieniem, podobnie imieniem żony i córki.Was to bawi - mnie niestety nie. Dziewczyna się wyprowadziła i małżeństwo się rozpada...Jestem zwolennikiem walki do końca - tak też mu doradzałam. To trochę 'chore' małżeństwo, więc trzeba byłoby spróbowac je uleczyć nie własnymi czy babcinymi środkami, ale wreszcie pójść do specjalisty. Pojawienie się Julii w jego życiu to dla mnie duże zaskoczenie.Są jednak dorosłymi ludźmi, pozwólmy im decydować o własnym życiu. Trudno mi się wypowiadać, ponieważ znam wiele wątków, które tutaj nie zostały poruszone. Myślę jednak, że znam Autora na tyle, aby móc powiedzieć, że naprawdę bardzo się starał. Do Julii - nie masz żadnych, ale to kompletnie żadnych powodów do zazdrości...jestem zaskoczona takim obrotem sprawy, ponieważ uważam małżeństwo za świętość. Jednak z drugiej strony możemy zapytać - ile chłopak może się prosić?Ile może żyć w poczuciu, że nie potrafi jej zadowolić?To wszystko wbrew temu, co czytacie, musi być dla niego przykre i z pewnością bolą go niektóre uwagi. Jedno jest pewne - on nie chce żony zdradzać za jej plecami, więc postawił sprawę jasno i za to należy mu się szacunek. Uderzcie się w pierś ci, którzy zdradzacie własne żony i przyznajcie mi rację. Do tej pory nie mogę jeszcze uwierzyć w to, co się stało. Jest mi przykro...ale życzę mu jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci K...(jakkolwiek to sobie przetłumaczycie ;) ). Słodka słowianko. Julii już Cię 'przedstawiłem'. Cholera! Nawet podobnie piszemy. Ale nie prowadzę projektów i nim nie jestem. Kto wie ten wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie, ale najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że AŻ tak rozległe opisał swoje życie na forum, prywatnie z innymi osobami, zdjęcia z pracy, klaty, a świat jest mały:O' a nawet jeśli nie jest... dziwne eto takie. gdyby mój mąż, tata, dziecko, tak to tu opisywali... problemy, żale, foty, WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY to czułabym się okropnie :O już lepiej iść do kolegi na piwo, albo nawet obcemu się zwierzyć :O no ale cóż 🖐️ przynajmniej jest co poczytać i tylko mieć nadzieję, że nasi najbliżsi tak nie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcy twarzą w twarzą to już nie obcy. Stało się jak stało i jestem gotów ponieść tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida; czy mam to odebrać zgodnie z duchem kafe-sarkazm; czy też szczere Twoje uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×