Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość hghgh
DOKŁADNIE HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drutelox
frtgyjmni, jesteś szczęściarzem (lub wprost przeciwnie) - zaliczasz się do kilkuprocentowej grupy, która nie onanizuje się? Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kaptureek
tak to jest jak się nie założy okularów i przeczyta sie ostatnie zdanie tak-"...która nie onanizuje się? Czy się myje ? '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtgyjmni
Nie, nie onanizuję się bo nie mam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz bierny
A tak swoją drogą: jak przeżywa autor dni bez Swojej julii-julietty? No i oczywiście julia-julietta bez Swego Pendziora. Jak się mają dawni (niedawni) partnerzy Obojga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udrty
popycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maile liczymy już w tysiącach. Kilkugodzinne rozmowy dziennie. Moja była... Napisze za jakiś czas. Mimo wszystko jest mi jej szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drutelox
frtgyjmni, jesteś więc zaspokojonym facetem (kobietką?). Skoro zajrzałeś na forum to podziel się z innymi Swoim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Ludzie, święta są! A Wy tu jakiś reality show robicie. Pendzior - sprawozdanie z sypialni też szykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udrty
Missima a jak myślisz,tu będzie sprawozdanie w odcinkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz bierny
Pendzior, Mimo zrozumienia Twojej sytuacji w związku bez szans na satysfakcjonujący Cię sex mnie jest również jakby szkoda Twojej byłej partnerki życiowej. Dla czystości sprawy chciałbym poznać jej punkt widzenia na tą sytuację. Kibicuję również jej szczęściu. Kibicuję i Tobie, i julli-juliecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko z sypialni... Jest dużo ciekawszych miejsc... Takich tematów nie było tu dużo. A zapowiada się rewolucja na forum. Z dokumentacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udrty
opera mydlana w odcinkach się zrobiła,a miałam Pendziora za normalnego faceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem już, dlaczego nie mogę dać jej tego tematu do przeczytania. Jest zbyt słaba psychicznie. Targają nią emocje. Jednego dnia kilka razy zmienia nastawienie do mnie. Z obojętności do nienawiści i chęci puszczenia mnie z torbami. Ale nie podejmuje pochopnych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz bierny
Pendzior, poznałem relacje między Tobą a Twoją żoną. Gdybyś jednak wiedział z obserwacji własnej lub znajomych jak jej się wiedzie przedstaw nam w miarę obiektywną (bez złośliwości wobec niej) relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem normalny... Chce/my spełniać swoje fantazję. I nie na zasadzie- ciekawe jakby to było, ale jak będzie. Ilu z was o tym marzy i... Tylko marzy? Carpe diem, babe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udrty
Każdy ma fantazje i marzenia,dla których nie zostawia rodziny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w głębi serca żyje nieszczęśliwy... Co jest gorsze- zranić raz czy przez cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udrty
Pendzior,szczerze ? Dałeś mi do myślenia teraz.Może brakuje mi odwagi:O Chociaż nie,ja go kocham nawet bez satysfakcjonującego seksu,ale masz rację,w głębi serca jest się nieszczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygarnąłem żonę z powrotem. Może Sashą Grey nie będzie ale będę teraz dupić jak mnie się podoba i nie w ogóle nie zwracając na nią uwagi. Teraz mnie będzie tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona ;
to po co ten cyrk z Julia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę bzykać co się da. Skoro tego chce. Fajny układ w sumie... Powiedziała, że nie będzie wnikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewaczka nr 1
A co na to Julia? Godzi się być nr 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 kwietnia ...
Pamiętajcie, że dzisiaj jest Prima Aprilis. Pozdrawiam kibiców tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hercules Płarot
żona do poniżania.......tyle lat z nią przeżyłeś i masz zamiar teraz ją poniżać??? już żaden szacunek jej się nie należy??? jest matką twojego dziecka chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha... Coś słabo u Was z bystrością po świątecznym obżarstwie :) Dorzucę jeszcze chlup chlup na śmingus dyngus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×