Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość hahahahahahahahaha
jestem z Wami Pędzior i Julia odliczam czas jeszcze...2 dni i 7 h;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź tamten profil f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4924106&start=9 a ten tutaj. Mnie się coś nie zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm..................
Moim zdaniem Pendzior żony nie kochał tak na prawdę, tylko czekał aż taka sytuacja w jego domu nastanie,aby móc ruchać co się rusza i na drzewo nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem 'ruchać' żonę, ale mi uciekała. Bo w niczym by mi nie przeszkadzała, by 'ruchać' co się da. Ale nie chciałem być jak inni żałośni faceci, którzy nie potrafią być szczerzy i uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucę was głupcy
słowianka nie rób za adwokata, bo żałosne nie jest to, że kogoś znalazł, ale to, że roztrząsa to jak podniecona pierwszym razem małolatka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snuj się snuj
Ano, gmach ściemy zaczyna się rozsypywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm..................
Twierdzisz, że jesteś szczery i uczciwy? napisaleś, że zaczniesz kogoś szukać jak się rozstaniecie, a nie rozstaliście się bo macie ślub, w konkubinacie nie żyliście, więc co to za rozstanie? tyle że osobno mieszkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej niech siie i skończy ten wątek. Jeszcze miesiąc temu Pendzior rozpisywal się jak to kocha swoją żonę i jacy to sa wobec siebie szczerzy i uczciwi. I wystarczyło, żeby zobaczył tylko inna cipę na horyzoncie a zaczął z żony drwic i traktować ja jak przedmiot. Jak można chcieć ranic kogoś, kogo się kochalo jeszcze miesiąc temu? Co się od tamtej chwili zmieniło oprócz tego, ze pojawiła się cipa chetna do ruchania? Jakoś szybko zapomniał, ze oprócz seksu, a w zasadzie jego braku, łączy ich również wspólne dziecko, a sposób w jaki traktuje matkę swojego dziecka będzie kiedyś rzutowal na jego kontakty z dzieckiem. Ciekawe czy Julii podoba się ta perspektywa, ze jak tylko coś pójdzie nie tak, to Pendziorek bez mrugniecia okiem posłe ja do kosza na śmieci. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hercules Płarot
Nei Nei - dokładnie, też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hercules Płarot
Nei Nei, przeczytaj poniżej co pisał Pendzior w 2011 roku, wklejam : 16.06.2011] 13:25 [zgłoś do usunięcia] pendzior zwiazki moga byc idealne,ludzie nie.gdy sie zapyta ciebie partner(ka)-co Ci jest,o co ci chodzi?,odpowiadasz natychmiast albo nigdy.taka zasada panuje w naszym malzenstwie.wypominanie starych spraw zniszczy nawet idealny zwiazek.nie gest,nie prezent,nie seks buduje i utrzymuje malzenstwo,a rozmowa.bez niej,chocby nie wiem jak sie wam ukladalo w lozku,jakie byscie nie spedzali wakacje i robili sobie prezenty,to nie wypowiedziany zal o nie zakrecenie tubki pasty do zebow moze was zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
jeszcze 1 d i 42h:-D Czy wy wszyscy musicie bruździć i widzieć wszystko na czarno:O Nie można po prostu życzyć szczęścia? Co kolejny raz czynię;-) Powo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
dziś mamy 2013 i tamte słowa mogą być nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hercules Płarot
Do niedawna jeszcze były aktualne te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
Biało tego nie widzę, ten facet myśli tylko o cipie, chyba że Julia taka sama jest i ma oczy hoojem zarośnięte, ale powodzenia, niech im się dobrze wiedzie a nam jeszcze lepiej, tylko szkoda dzieciaka, że będzie z rozbitej rodziny, ale, cóż, to małżeństwo przestało się kochać i widocznie muszą się rozwieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Wyrażę swoją opinię, każdy żyje jak mu się podoba i szuka swojego szczęścia, czasami raniąc innych, każdy z nas jest swego rodzaju egoistą, ale w życiu nie umówiłabym się z kimś na seks kogo znam tylko z internetu i z rozmów przez telefon !!! nie wiadomo co może człowieka spotkać, ale naiwniaczek nie brakuje, jak widać,które lecą na słodkie słowa i przemierzają pół tysiąca kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akabert
dzieje się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
jeszcze nie za 23 h i 23 minuty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
teraz 23 minuty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy troszkę
Jeżeli dobrze obliczyłem do spotkania autora w wybranką ma dojść jutro ok. godz. 13:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breaking news
pendzior spotkal sie z julia,okazalo sie ze to puszysta brunetka mial byc seks bo pendzior mocno wyposzczony ale nie chcial mu stanac wiec dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
To moze ja zle obliczylem bo wyszlo mi ze o 9:-) Pendzior te dane to w grubym przyblizeniu byly?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeee,,,,,,,
Julia okazała się transwescytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaha ahaha
Pendzior to bajkopisarz jakich tu sporo ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braking news
julia jest kobieta ale wyglada jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
Skad wiecie jak wyglada Julia? Wazne,ze jemu sie podoba innym nie musi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeee,,,,,,,
Odkąd Pendzior zaczął mieć coraz mniej swoich zwolenników to postanowił uznać temat za zamknięty i aktywność na forum ograniczyć do minimum, ha, ha, ha, bo nie będzie miał powodów, by często tu zaglądać.Na koniec na forum nie poszło po jego myśli, bo więcej znalazło się przeciwników, więc wziął zabawki i poszedł na swoje podwórko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeee,,,,,,,
Mama Pendziora nie dawała Seniorowi Pendziorowi to senior też ją wyrzucił, geny się dziedziczy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra wruszka
Pendzior wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat oszalał
Julia, co to za kobieta, która nie zna dziada, tyle co z rozmów, a jedzie w ciemno do niego tyle kilometrów, żeby się pokopulować? co może świadczyć o takiej kobiecie? łatwa zdobycz? później się dziwią, że faceci je nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×