Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość cvbnmcxz
pendzior sprzatam,myje,piore i gotuje.robie zakupy,jestem zawsze mily dla zony,jesli sie klucimy,to raczej wymiana zdan,zakonczona pocalunkiem i nigdy do tego nie wracamy.budzimy sie i kladziemy spac zawsze z calusem i milym slowem. Moge wyjsc z kumplami kiedy chce w 99% przypadkow,nie musze mowic kiedy wroce i nue jestem zasypywany tel.,o ktorej bede,zona podobnie z kolezankami.sex mamy kiedy chcemy,nigdy nie boli glowa,jak cos to szczera prawda,a nie wymowki.teraz jest w ciazy i nie pozwala,bym czul sie zaniedbany.kasy starcza nam od wyplaty do wyplaty,czasami nie.czekam na wyrazy zazdrosci gg 34984961

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyiuop123
No tobie autorze to nie ma czego zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz bierny
Pendzior i julia.julietta - jak Wam się wiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie mamy pod górkę. Ale jesteśmy pełni optymizmu i wizja bycia razem dodaje nam sił. Myślę, że nasze urodziny spędzimy już razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak szybko wam to poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz bierny
Pendzior i julia.julietta - jesteście zadowoleni z bycia razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz coś więcej - jak wam się zyje teraz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie gość
Czyżby Pendzior z podkulonym ogonem wrócił na łono rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pewna
woooow nigdy tego tematu nie widziałam :D Co za serial brazylijscki :D bede czytac od poczatku do kawy :D thx!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę! Nawet nie wiedziałam, że wątek jeszcze żyje :) Czekam właśnie, aż ten mój Pendziorek z pracy wróci :) Zmiany nam się nie pokrywają niestety na razie, ale wiem, że moje wyczekiwanie już za niecałą godzinkę zostanie wynagrodzone :) Miłego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz bierny
Pendzior i julia.julietta dajcie się namówić na jakiś chociaż krótki opisik Waszego wspólnego pomieszkiwania. Przypomnę fragment początku tematu: " Zaczyna się fajnie... Siadła na mnie... Mówię zawiąż mi oczy... Nie ma czym... Rzuciłem okiem i w sekundę znalazłem 3 rzeczy, którymi mogłaby to zrobić- Moja i jej bluzka, jej spodnie od piżamki i mówię jej to... A przestań... To weź szalik... Bez odzewu... To zwiąż mi ręce... Ona, że nie ma nawet do czego ich przywiązać. Mówię, to zwiąż mi, a ja będę udawć, że są... Nie będziesz miał jak mnie dotykać... To będę twoim więźniem i będę się rzucać, próbować uwolnić... Nie kombinuj. Dobra, rozłoże łóżko bo mało miejsca... Nawet nie zdążyłem się poprzytulać i całowac, a już leży... Mówi bierz mnie... Ale leży i nic... To kładę się na niej tak zmysłowo... Ona nic..." U Was pewnie tak to nie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam wczoraj z pracy ok. 22.30. Czekała już na mnie w przedpokoju w małej czarnej, czarnych pończochach i tego samego koloru 16cm szpilkach... Chyba sąsiadom nie przeszkadzały nasze odgłosy uniesień, bo nie wezwali straży miejskiej. Ale zauważyłem, że sąsiadki są nieco poruszone naszym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 już... Dziękuje. Tylko 3 osoby o mnie pamiętały- mama, mój jedyny przyjaciel i Julia. Ale nie przywiązuje do tego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafi odezwać się by używania wyzwisk nie tylko pod moim adresem. Straciłem przez nią ojca i brata. Znajomych również już nie mam. O możliwość swobodnego widywania się z córką będę walczyć w sądzie. Sprawa już założona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jeszcze długi! Może nie tylko 3 :) Najlepszego! 🌼 Moja siostra też ma dziś urodziny. Szkoda, że nie mogę z Nią świętować. Ale upiekłam Jej piękny tort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorośli ludzie a dla dobra dziecka nie mogą sie dogadać, wiedziałeś jakie konsekwencje poniesiesz jak zdecydujesz sie na taki krok. Po jakimś czasie wszystko ucichnie, mimo wszystko życzę szczęścia na nowej drodze życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pendzior - wszystkiego Naj,:D Jak tam relacje łóżko :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego pendziorku 🌻 z okazji kolejnych... 24 urodzin :D oprocz powrotow do ulubionych harlequinow ;) .... bardzo lubie swietowac kolejne urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×