Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilcia2012

Praca w internecie lub hałupnictwo. propozycje.

Polecane posty

Hej dziewczyny! Macie jakieś sprawdzone propozycje pracy w internecie najlepiej bez tych szukań i zapraszania innych znajomych do współpracy , bo mnie to drażni.Albo zwyczajne hałupnictwo mnie też interesuje. Piszcie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsgsd
chcesz wyszukiwać mi na necie uczniów i tłumaczenia? dodawać ogłoszenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsgsd
wygląda to tak, że w moim imieniu dodajesz ogłoszenia na necie (chyba ze jestes z Trojmiasta to mozesz tez pytac wsrod znajomych), podajesz swoj nr tel (w ten sposob bedziesz miala kontrole nad tym z ilu Twoich uczniow skorzystalam). za kazdego ucznia place Ci 5zl od kazdej odbytej lekcji przez caly czas trwania jego nauki. czyli jesli np dzisiaj znajdziesz mi ucznia ktory bedzie chcial sie uczyc przez rok, to przez ten caly rok co miesiac dostajesz 5zl od kazdej lekcji. jesli uczen chce 1 lekcje w tyg to w ciagu miesiaca masz 20zl. jesli uczen chce 2 lekcje to masz 40zl. kilka osob tak u mnie pracuje i zarabiaja 100-300zl miesiecznie w zaleznosci ile osob mi znalazly :) to samo z tlumaczeniami.. dodajesz ogloszenia, mozesz wysylac maile do firm i pytac czy potrzebuja tlumacza. od kazdego tlumaczenia dostajesz jakis %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsgsd
to jak, zainteresowana czy nie? bo zaraz uciekam z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj! tacy ludzie jak ty powinny wyłączać komputer a nie siedzieć z braku zajęcia i przypiepszać się do kogoś...irytuj sobie kogos innego zryty polonisto!!! nie pisz tu bo nie życze sobie! moge dostać e- mail z adresem i tam się odezwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsgsd
aglu88@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez wyjdz z domu , przewietrz mozg tempaku buraczasty.... ;p bede sobie pisac na co mam ochote a ty zryty łbie nie bedziesz mi zwracać uwagi. idz sie przewietrz, dobrze ci to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ty idź się przewietrz? Od tej pracy chałupniczej, (a raczej hałupniczej jak ty to piszesz) już całkiem ci się mózg zlasuje i nosa za drzwi nie wystawisz. P.S. Ja akurat siedzę w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaTiande
http://www.kosmetyki-tiande.biz.pl Zostań konsultantką/em firmy TianDe i sprzedawaj wysokiej jakości kosmetyki. Rejestrując się otrzymujesz 35% rabat na naturalne i wysoko wchłanialne (15%-20% substancji aktywnych) produkty. Z TianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe. Firma dopiero wchodzi na polski rynek dlatego możesz zyskać wielu klientów i zostać jedną z pierwszych osób u której można kupić wspomniane produkty! Przystepując do TianDe zyskujesz: - darmową rejestrację i brak obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego, - kupujesz taniej kosmetyki dla siebie i rodziny (zniżka od 35%), - możliwość budowania grupy sprzedażowej poprzez podpisywanie pod siebie konsultantów (zapewniamy pomoc w rozbudowie struktury), - dostęp do szkoleń on-line na temat kosmetyków i marketingu, - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania, - brak umowy i możliwość rezygnacji w każdym momencie, Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą TianDe, napisz lub zadzwoń! Można się zwracać do mnie z każdym pytaniem, chętnie pomogę. Monika tel: 795948945. Więcej na: http://www.kosmetyki-tiande.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbferg4negtr
tak, ja od paru dni jestem na studentwatch ale ... wyplacalna tak ale... widze jakie to ankiety , punkty latwo zdobyc ale nie te ktore na pieniadze mozna wymienic.:/ chyba te wlasciwe ankiety to raz na jakis zcas przysla :/ ehhhhhhh zapisalam sie , ale widze ze cos nie bedzie z tego pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm............ Znalazłam ciekawą strone. Strona angielska: polega to na tym że oceniamy strony i dostajemy za to pieniądze, nie jestem orłem w języku angielskim i korzystam z tłumacza google. Wystarczy wpisać zdanie lub jedno słow: nice. i juz pieniążki na koncie mamy. Jestem tam od wczoraj i nawet mi się podoba . Oto link: http://www.AWSurveys.com?R=750237 POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
oczywiście link z numerem referencyjnym :P dzięki temu autorka dostanie kasę od każdego nowo zarejestrowanego z tego linka :D szkoda, że w prost nie piszesz takich rzeczy, niezbyt to uczciwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×