Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kclkcfll;cl;cdld

ślub pod koniec 4 miesiąca,jaka sukienka?

Polecane posty

Gość kclkcfll;cl;cdld

dziewczyny brałyscie slub w ciazy? albo zamierzacie jaka sukienke najlepiej wybrac? nie chce empire,odcinana pod biusem,wygladam w niej jak worek i dodaje mi 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakalaka11
wsyt wstyd i hanba!!!! jak mozna zaciazyc przed slubem / :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minegra
jak moglas dac sie zabachorzyc przed slubem ?? ja bymsie zapadla pod ziemie a nie za sukienke brala, mam nadzieje ze chociaz nie zamierzasz wkladac bialej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
najlepiej zielona w żółte grochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej poszukaj
w necie albo poradz sie pan w sklepie z sukniami a cymbałami wyzej sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalakas
jest empire i empire. myślę, że coś odcinanego pod biustem ale niekoniecznie bardzo szerokiego. a może krótka typu lata 50? albo gorsetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwxwxx
:o slub z bebnem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaMojaMi
Cudownie! gratuluje dzidzi!:) oczywiscie ze biala!! :) mysle ze bedzie ciezko znalezc cos oprocz tych odcinanych pod biustem... a cos takiego: http://www.google.com/imgres?um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1525&bih=630&tbm=isch&tbnid=7vNyh_1eSQQpLM:&imgrefurl=http://slubowisko.pl/forum/galerie-slubne/galeria-sukien-slubnych-dla-ciezarnych,29745&docid=lyFHzaBrI5NSFM&imgurl=http://slubowisko.pl/files/userslibraryphoto/suknia-slubna-ciaza-hope-2.jpg&w=333&h=500&ei=fmgeUda9DoWWhQeFsICwBQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:5,s:0,i:97&iact=rc&dur=748&sig=106412043217508195322&page=1&tbnh=177&tbnw=127&start=0&ndsp=30&tx=95&ty=51 a naprawde juz widac ciaze? moja siostra w 4mies byla w normalnej nic nie bylo widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
na razie nic nie widac, zaczełam 3 miesiąc,chce sie tylko dobrze czuc i ładnie wygladac,brzuszek wolalym na razie ukryc dla wlasnego komfortu psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaMojaMi
mysle ze nie bedzie potrzeby kupowac specjalnej sukienki. dobra bedzie jaka sobie zamarzysz:) ewentualnie nie mocno obcisla abys nie czula sie jak worek obcisniety sznurkiem.:) powodzenia w szukaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuelka 26
biala suknia jest dla kobiety ktora jest niewinna / dziewica a na pewno nie dla takiej co zaciazyla no sorry !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
masz racje,musze mieć swobodne ruchy,mam zamiar tańcować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehehhe
ciekawe ktora panna mloda teraz jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla 23
ja jestem np :-) i nieuwazam za uczciwe skoro ja czekam botak oboje chcemy zeby uczciwie przed soba i przed Bogiem zalozyc biala sukienke a taka co sie puszczala i zaciazyla z brzuchem zeby tez w biales szla bedzie sie smazyc razem z bekartem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehehhe
Kobieta która bedzie slubować przez Bogiem,uwaza sie za taka katoliczke,mowi o dziecku bękart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehehhe
sadze sie grasz sie w dupala i myslisz ze dalej jestes dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehehhe
albo jestes tak szkaradna jak noc,ze cie chlop ruszyc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla 23
w kosciele ksiac mowil ze dzieci powite bez zwiazku malzenskiego sa bekartami i nie beda zbawione i ze to wina ich rodzicow, mi by bylo wstyd! :/ ja mma czyste sumeinei i czyste konto i po bozemu dziecko bedzie po slubie jak juz zwiazek zostanie pobogoslawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla 23
tak nie chce mnie i dlatego sie ze mna zeni :p bardzo logiczne :p :p oboje jestesmy przed pierwszym stosunkiem i obije zawsze chcelismy juz nawet zanim sie poznalismy czekac do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, nie wiesz ze istnieje cos takiego jak antykoncepcja :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komentarze puszczaj mimo uszu. Kurcze, czy tylko ja mam wrazenie, ze wiekszosc sukien slubnych dla kobiet w ciazy jest tak zaprojektowana, by eksponowac brzuch a nie go ukrywac? Moze nie kazda panna mloda chce sie z nim obnosic? Wyszperalam cos takiego - niby tez podwyzszony stan, ale moze ta dopasowujaca sie do rozmiarow brzucha plisa ratuje sytuacje: http://www.suknie-slubne.poznan.pl/suknia-slubna-ciaza-hope.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaMojaMi
skoro biala suknia jest dla dziewicy to oznacza ze juz jak bedziesz miala dziecko nigdy bialej nie zalozysz bo juz jestes "brudna"?! matko jakie poglady. autorko wogole sie tym nie przejmuj!!:) moj synus bedzie mial na naszym slubie 9mies!:) i bede miala duzoa biala suknie :) :) mozemy porozmawiac o welonie bo jak to sie mowi "wianek juz stracilam" ale na litosc boska co to za stwierdzenie ze biala suknia dla dziewicy:) wiekszosc oanien mlkodych ma suknie biaa i wiekszosc z nich dziewicami nie jest wiec SAMUELAK moze powinnas napisac sobie na czole "dziewica" tak zeby wszytskich upewnic! hahahahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcesz się poczuc jak
księżniczka to może Agnes 10750 , jeśli będzie brzuszek to nie będzie go widać na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
Czesc dziewczyny:) to prawda wszystki suknie slubna dla kobiet cieżarnych podkreslaja brzuszek:) autorko ostatniego postu nie moge wejsc na suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
jaMojaMi-jaki mialas brzuszek pod koniec 4 miesiaca,okolo 17-19 tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcesz się poczuc jak
wejdz na allegro, jest kilka suknie agnes 10750, tam zobaczysz jak sie prezentuja na prawdziwych pannach młodych a nie na modelkach. to jest suknia z zeszłego sezonu która mi się bardzo spodobała, ja biore ślub w sierpniu i dla siebie wybrałam inna bo mnie urzekła bardziej niż ta :) wydaje mi się że na 4-5 miesiąc bedzie jak znalazł, brzuszek nie bedzie widoczny. Jest księżniczkowa ale zarazem skromna, nieprzesadzona. Ma tylko pieknie zdobiony pas w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
sukienka jest sliczna,nie jest odcinana pod biustem,tylko nizej o jakiej myslalam,jest swietna:) dzieki za pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×