Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

Gość ivolver
W jakim sensie namierzyłam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie chlopcy zegnaja i pozegnac nie moga dajcie mi zabic temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W jakim sensie namierzyłam?" x Ivolver,już Ci wyjaśniam: jakiś tydzień temu wpada na mnie w wątku jakaś wyjątkowo przytulaśna laska,z którą wcześniej nie zamieniłem słowa (no,chyba że pod innym nickiem :P A inna sprawa,że jej nick nawiązuje do pewnego wątku,w którym przekręcono pseudo laski,z którą łaczyła mnie dosć burzliwa znajomość) i od razu chce żeby ją przytulić i dać jej buzi.Teraz wpada spytać,czy tęskniłem i jeszcze określa mnie mianem masowego podrywacza. Wobec tego ja teraz zadaję jej pytanie,jak mnie namierzyła ;) Albo może podaj od razu swój czarny nick,to będzie łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Pamiętam czasy, kiedy określenie "masowy podrywacz", niekoniecznie miało związek z łzawym uzależnieniem od Kafe. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalu,ponieważ wrzuciłeś mnie do szufladki z napisam "łzawe uzależnienie od Kafe" (całe szczęście,że nie jest to MAŁA szuflada :P) i twierdzisz,ze nie ma ono nic wspólnego z "masowym podrywaczem",to tym bardziej możesz rozwiać obawy koleżanki Ivolver.A tak BTW: jaki jest jej czarny nick?Bo mam silne wrażenie,że wcześniej był inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
"kobietę,czy by zdobyć Mount Everest... to lepiej od razu zacznij kompletować sprzęt do wspinaczki" ­ Znowu dopiero to zauważyłem - jeszcze nie przeszło? A już się łudziłem, że piedestał odbudowany. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnal,szczątki piedestału już od dawna biorą udział w wyrównywaniu terenu pod dziecięcy plac zabaw :O Ale refleks to Ty masz prawie jak Żelek.A tak BTW: widzę,że przygotowania do kolacji między Maćkiem I Żabą kwitną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tak BTW: widzę,że przygotowania do kolacji między Maćkiem I Żabą kwitną' ­ iks, twoja spostrzegawczość.idzie złymi torami :P ­ maćku, a z czym te kanapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar,nie jesteś lekko up...wa? Nie,nie nowo poznane: na innych forach,pod innym nickiem od lat używam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd. Zadałam proste pytanie, jak widać z szybkiego wytłumaczenia - bardzo pożądane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zaba: no wlasnie sie zastanawiam, bo bede musial podskoczyc do PiP po male zakupy;) Na pewno bulki. Mam w planie salate, ser zolty, szynke ogorek kiszony, pmidor i szczypior na jedne. W innej kombinacji zamiast zoltego i szynki - sam plesniowy z pomidorem. Oraz: feta, szynka i pomidor i salata. Mam tez salami, ale nie bede chyba dzis otwieral paczki. Mozliwe, ze ugotuje tez do tych kanapek jajka na twardo. Do bulek takze dodam majonez do jednych i paste z tunczyka do drugich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Rycerzu - wybacz, że tak późno. Ale to nie z tego powodu, iż nie czytam całych Twych wypowiedzi - raczej dlatego, iż muszę mrużyć oczy od olśniewającej chwały Twej Rycerskiej Mości, stąd pewne luki w spostrzegawczości. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek to ile Ty zamierzasz tych bułek zjeść??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalem tez 3 kielbasy pieczone od babci, ale zamrozilem. Zgadnijcie do jakiej zupy ja wykorzystam za miesiac? Ok, powiem: do zurku Zaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przykro mi, ale juz zawsze bedziesz mi sie kojarzyc z zurkiem i leczo hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolo tu macie z maciusiem
znacie jego liste zakupow i fascynujace plany na wieczor warto poczytac internet chuck norris przeczytal caly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ravioli są malutkie, to na zdjęciu to nie jest ravioli tylko normalny pieróg. ­ maciuś mam świetny przepis na ravioli z kota, dostałam od znajomego chińczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozliwe, ja mam klopoty z ocenianiem rozmiarow przedmiotow na zdjeciach🖐️ Raz tylko to jadlem w Piccolo i rzeczywiscie byly male. Jak to z kota? Jadlas to? Chyba nie za bardzo u nas, bo kotow chyba nie sprzedaja do jedzenia w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek mrożonego kota można dostać w lidlu jak jest tydzień azjatycki wygląda podobnie jak królik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z kota. mięso z kota jest bardzo pyszne i delikatne, nie wiedziałeś? ­ kocina staje się coraz bardziej popularna na zachodzie jako rarytas. bardzo często marynuje się ją w oliwie z suszonych pomidorów i czosnku. mówię ci, pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×