Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

widzisz macius twoja wolnosc konczy sie w miejscu w ktorym zaczynasz przekraczac granice wolnosci drugiego czlowieka. Tak wiec z ta idea wolnej dyskusji to nie zawsze tak prosto bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar tak udajesz posiadanie dystansu jak cream udaje czasem samca alfa:) nadzia inteligentną kobietę :) a żaba ...żaba w zasadzie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja się do twojego mistrza nawet niespecjalnie zbliżam" x Tak Ruda,zwłaszcza ostatnio w niezależnych wątkach,gdzie zaraz po Szczerym wpadałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest kwestia dystansu tylko priorytetow, wiedzy i przekladania zycia w realu nad pierdoly na kafe. Chcesz sie tu tluc szarpac i boksowac to sobie to rob. Inni po prostu tego nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftarowa nie chce sie bić
ona tylko desperacko bolca szuka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym być ostatnią kretynką żeby bać się pisać tam gdzie pisze akurat ktoś z kim yyy "nie darzę się sympatią " :D może mam jeszcze w ogóle przepraszać że jestem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty, iftar tak sobie od niechcenia piszę:) jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike az kipi dystansem do
do wszystkiego :D wlasnie widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez ja przempraszam
może mam jeszcze w ogóle przepraszać że jestem? v i za o ze was czytam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty iks teraz pierdoolissz za przeproszeniem wyglada na to w towim pojmowniu ,ze jak owy gosc sie pojawi no ike juz wypowiedziec sie nie moze ? co za kretynizmy ,idz szydelkowac lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żebyśmy się dobrze zrozumiały, iftar a propos priorytetów to ty z kafe znajomości zrobiłaś dramat życia nie ja więc swoje pierdoły opowiadaj dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz na czarno, if;) co prawda znana jesteś z dopierdalania na pomarańczowo ale tu pisz na czarno będzie ładniej:) przecież to tylko kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez ja przempraszam
a ty iles tam x czep sie kogos blizszego 💤 mnie nikt tu nie widzi wiec i ty masz mie ie widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar robi dramat zycia?
a to ciekawe ike juz nie pamieta jak przezywala historie z nadzia i zs-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho L :P x Salut,czy Ty nie bierzesz zbyt poważnie tego co napisałem wcześniej do Rudej?Ktoś zdaje się chce mnie wyrugować z funkcji rycerza,obrońcy smok... eeee,to znaczy dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawsze jest to ,ze zawsze pomarancza podszczekuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz w samą porę pojawiła się nader dobrze poinformowana pomarańcza co za zbieg okoliczności ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green.girl
o, ike chyba znowu wnerwiona :P ­ awanturuje się o jakieś pierdoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks ty przestan sie chlopie pograzac tylko chwyc za te szydelka i napieprzaj te robotki reczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda?:) ZAWSZE pomarańcze wiedzą w jakiej chwili wejść:) zwłaszcza jak nagle znika czarny nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo tu nikt się nie denerwuje to przecież tylko kafe:) tylko kafe....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar robi dramat zycia?
a tu post traktujacy o tym, ze ike wszystko co na kafe traktuje jak normalne zycie, co w kontrascie jej pieprzenia o dystansie jest co najmniej smieszne :) x x 22:51 [zgłoś do usunięcia] ike nie bardzo wiem co tu wyjaśniać i dodawać chodzę po wielu topikach mało dbam o ich autorów parę... topików mniej lub bardziej świadomie rozwaliłam występowałam też w roli gospodarza i w sytuacji nalotów topik zlikwidowałam kafeteria ma swoje niepisane prawa tu nie da się być gospodarzem pełna gębą mogłabym szumnie wygłaszać tezy, że powinno się szanować czyjś topik i panujące na nim zasady i pewnie tak być powinno ale takie słowa , spod moich palców....zabrzmiały być cholernie fałszywie no chyba, że przyjąć, że koszula bliższa ciału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery nie zawsze
spokoj baby :classic_cool: ike do kata iftar iec ten burdel posprzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę pomarańcza zagląda na kuchnię :) tak jakoś się złożyło... nie bardzo tylko wiem co pomarańcza moim wpisem chce udowodnić ? to , że uważam, że top to tylko top? bo dokładnie tego dowodziłam :P bosz babo jaka ty jesteś żenująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama idź do kata! aż tak to sobie nie zasłużyłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tylko kafe a takie emocje ołje :) iksi mi pisze o luzie a sam tu wszystko na powanie bral placzac jak dziewica gwlacona przez stado baranow :D och ,alc jejeje a poparancze zawsze wszystko wiedza choc pojawjaja sie tylko ot tak na chwile i przypadkowo ,(te ,wersje uwielbia najbardziej):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery nie zawsze
wolisz sprzatac :classic_cool: to do roboty, nim sobie screny porobia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×