Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradziłam siostre dla pienied

Zdrada siostry dla pieniędzy! Zeznałam na jej niekorzyść

Polecane posty

Gość zdradziłam siostre dla pienied

Moja matka i ojciec to chyba psychiczni ludzie. Wszystko, cały majątek zapisali swojej najmłodszej córce(między mną a nią jest 20 lat różnicy). Ja nie dostałam kompletnie nic. Siostra i matka dawały mi pieniądze, nigdy nie oddałam bo mnie z tego majątku również się coś należy. No ale to jest najmniej ważne. Siostra, ma dwójke małych dzieci. Wszystko za nią robiła matka a mnie przy moim wogóle nie pomogła, nawet chciałam jej zapłacić za pomoc to mnie wyśmiała. Siostra też miała wtedy 12 lat jak mój syn się urodził, też nie było żadnej pomocy ze strony tej gówniary. Szwagier(już były mąż) poszedł na siostre do gminy że nie zajmuje się dziećmi i jest alkoholiczką. Siostra zdenerwowała się, wyrzuciła jego rzeczy z domu a potem chciała żeby on wrócił. Namawiała go na to, próbowała go przekonac do siebie. Mojej matce też oto chodziło,w końcu kto by je utrzymywał. On wytoczył jej sprawę o rozwód i o odebranie dzieci. Siostra i matka nazywały mnie niezaradną dziadówką(przez matke prace straciłam bo nie pomogła mi przy dziecku i jeszcze do mojego męża mówiła to matka ma wszystko robić, nie pomagaj jej). W jednej i drugiej rozprawie zeznawałam na jego korzyść. On zapłacił mi 270 tysięcy złotych i spłacił wzamian za to moje długi. Chyba dobrze zrobiłam? Moja siostra jest jeszcze bardziej uzależniona od alkoholu, matka wpadła w depresje, ojciec również wściekły na mnie, jak i reszta rodzeństwa, ciotek, kuzynów że je zdradziłam. Moja siostra on jej takie pieniądze przynosił do domu a ona nawet mu obiadu nie podała który matka przygotowała. Facet przystojny, koło takiego faceta należy skakać... Ile razy tam przychodziłam to ona leżała w łóżku z winkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmagedon
Matka nie pomogła ci przy dziecku i przez nią pracę straciłaś? A nie trzeba było "przed" pomyśleć o tym kto się zajmie dzieckiem jak wrócisz do pracy? Tu matka ma rację, jesteś niezaradna. Rodzice nie mają obowiązku przepisywać ci majątku, prawda jest taka że oni nam pomagają na starcie a my, dzieci powinniśmy ich wspomagać u schyłku ich życia, a nie żerować na ich pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziłam siostre dla pienied
Łatwo ci mówić??? Przez nią do tej pory szukam pracy. To raz, moim synem nigdy się nie zajmowała. A dziećmi siostry bez przerwy. Zamiast krytykować mnie oceń moją postawe do tego co zrobiłam, bo myślę że nie powinnam czuć żadnych wyrzutów sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziłam siostre dla pienied
Teraz mnie one nie chcą wpuścić do siebie do domu. Ja próbowałam z nimi rozmawiać. Prawda jest taka że trochę je oszukałam, wziełam to co mi się należy. Moja siostra za to że jest najmłodsza, też nie musi niczego dostać. Ja klepie biede a one żyły w bogactwie. Narazie siostra popija, ojciec wściekły a matka w depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssica
tez bym tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy soczek
ale sciema heheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdę powiedziawszy
Nie uważam, żeby rodzice mieli obowiązek równo podzielić między dzieci swój majątek. Ty był y ich pieniądze i mogli robić z nimi co chcieli. Pomagać też nie muszą równo. Może bardziej kochają tamte wnuki. A jeśli skłamałaś o swojej siostrze, to właściwie się nie dziwię, że cię nie lubią. Widać nie pierwszy raz zrobiłaś im świństwo. Jeszcze dla kasy! Odebrałaś, co swoje? Jakie swoje? Chyba rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
a kto w końcu zajmuje się siostrzeńcami ? siostra czy szwagier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×