Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evi...

przepuklina pępkowa po ciąży

Polecane posty

witam. jestem 4 miesiace po porodzie. w czasie ciazy wyszla mi przepuklina pepkowa. mam skierowanie na operacje na maj jednak mam wiele wątpliwości. po pierwsze boje sie zostawić dziecko na kilka dni. po drugie jestem młoda i planuje kolejne dziecko wiec pewne przepuklina wyjdzie znowu a chirurg mowi ze nie mam czekac z operacja. po trzecie jak ja po takim zabiegu mam zajmować sie połrocznym dzieckiem? czy jest tu ktoś kto miał podobną sytuacje? poradzcie dziewczyny bo martwie się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIASIAISAISASAASA
na operacje i to juz. moze maz mogły w tym czasie wziac urlop i pomoze ci przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YWENCJA
Ja tak miałam po i ciąży, synka urodziłam w 2006 a w 2009 stwierdzono u mnie przepuklinę kresy brzusznej. Dostałam skierowanie na natychmiastową operację, której się poddałam. Założyli mi szwy samorozpuszczlne, z którymi nie musiałam się ponownie zgłaszać do szpitala. Skutków ubocznych i powikłań nie było. Pomagała mi mama oraz trochę mąż. Obecnie jestem w siódmym miesiącu kolejnej ciąży i tyle tylko, że przy powększającym się brzuszku blizna się trochę rozciągneła nad pępkiem. Wygląda jak półksiężyc. Mam nadzieję, że po tej ciąży nie nabawię się kolejnej przepukliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po operacji ale mam pytanie do osob ktore mialy zszyta przepukline pepkowa. czy w jej miejscu wystepowalo po operacji zgrubienie? bo mam wrazenie ze ona jest tam nadal albo ze wyszla znow bo czyje tam takia twarda prege a jestem kilka dni po zabiegu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YWENCJA
Jestem już po porodzie drugiego dziecka i nie mam żadnego zgrubienia w miejscu wycięcia przepukliny. Półksiężyc wrócił do swoich normalnych wymiarów i na szczęście nie pojawiła się kolejna przepuklina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego zgrubienia nie mialas nawet zaraz po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fortuna
Witam czy są tu mamy które są po operacji przepukliny pępkowej która wyszła po ciazy. Jak długo trwał sam zabieg. I czy ryzykowalyscie następnym ciążami proszę odpowiedzcie bardzo mi zależy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja również miałam ten sam problem. Jestem już po zabiegu. Piszcie jeśli też was to dopadło czarnafuria07@gmail.com. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×