Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

Gość Blblablabka
Donald już 2 miesiące temu podarował z naszych podatków 41mln zł na premie dla urzędników państwowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blblablabka
No tak lepiej iść jak te owce. Przede wszystkim rząd powinien być demokratyczny- czyli przed każdą ważną ustawą powinno być referendum- tak jak w każdym prawdziwym demokratycznym kraju np. Szwajcarii. Demokracja nie polega na tym, że większość wybiera dyktatora, ale że to większość społeczeństwa decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosze szmul: mosze szmul Użytkownik anonimowy polska dla zydow ale nie dla polakow ,reszta ma jak najszybciej wyjechac z kraju ,bo w izraelu czeka juz 300 000 przesiedlencow zydowskich z wizami do polski,,, "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
takie pierdoły opowiadacie np. że 41 mln . donek podarował na coś ... donek wcześniej podarował EU na ratowanie zadłużonych 'biednych krajów ' 7 mld Eu naszych rezerw dewizowych , czyli 300 razy tyle . gdy wcześniej wysuwano propozycje aby pewne rezerwy wykorzystać na rozwój przedsiębiorczości i zasilanie nowo powstających firm z rezerw - wyśmiano ten projekt , jako 'stworzenie zagrożenia dla rezerw' donek lekką ręką uratował ( hehe uratował ) biedne państwa ...i nad tym się nie płacze stopień zmatriksowania społeczenstwa osiagnął szczyty i wreszcie zaczynają coś bąkać o sprzeciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaafb
grasz wariata dla samego siebie ty-szczery na zawsze, poczytajcie jego nick i zobaczcie że [pisze o radwanskiej :D a teraz pod innym nickiem probuje pisać w odwrotny sposób na tm radwańskiej :D robi z was naiwniakow , tylko w jakim celu!!?!?????? przyjrzyjmy sie jego czynom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
kobiety są dla mnie niedobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
baranek - niby po co ktoś ma robić w polsce chujowe warunki i przepłaszać stąd polaków? przecież żydom też będzie źle, więc twoja teoria się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
nie będzie im żle ponieważ sprowadzają tych swoich z Israela , którym się ta nie podoba tworzac dalej tę swoją 'jerozolimska szlachtę ' która zastąpiła dawna , polską oraz rozszerzajac własna dominację w 'polin' . buntujących się mądrzejszych i niezadowolonych tubylców należy się pozbyć , aby nie stanowili zagrożenia , domagając się tam czegoś , co współczesna żydopostkomuna ma głęboko w dooopie , poniewaą opanowala już praktycznie wszystkie struktury władzy oraz przekazu współczesnej Judeopolonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
może prześle coś , co zaprzeczy , że tzw. żydzi są czarni , garbatonosi oraz że ich praktycznie nie ma jacy są i jak współcześnie wyglądają w Polsce - przedstawia dość długie kazanie ma temat.... http://www.youtube.com/watch?v=ydCzk54JwHk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie chyba pogawędzić z posłem johnem abrahamem godsonem bo to może być "właściwy człowiek na właściwym miejscu". wydaje się w miarę uczciwy. a jeszcze nazywa się "john abraham" i jest czarny więc żaden platformiany baran nie powie mi że nie jestem jakimś "fobem" czy innym ciemnogrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby za Rządów PIS-u było
lepiej? Afera za Aferą spiski itd ile syfu zostawilii Tuskowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
poseł godson jest najnormalniejszą i najbardziej pozytywną postacią w tej całej PO ...oczywiście wybrany jako 'czarny ' oraz protestant , czyli ten który miał zapelnić miejsca na liście oszustów , jako uczciwy człowiek poniewieranych rzekomo w Polsce mniejszości ..dlatego się nieco ostatnio buntuje i wychyla , widząc w jakie mafijne guano się zaangażował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jest to nieuniknione ze za jakis czas wybuchnie kolejna afera, i kolejna, i kolejna... bedzie tylko gorzej. Potem wybierzemy nowy rzad i znow bedzie afera, afera i kolejna afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne przecież
przed wojną 85% przestepstw gopodarczych w Polsce popełnali Żydzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa...
To powiedzcie mi miśki, na kogo mam głosować? Na PIS? a oni coś sensownego proponują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkgptnjtg.nw
A myślisz,że ludzi żydzi nie mordowali? W moich okolicach paru gości załatwili. Jak im tylko ktoś zalazł za skóre,nie długo po świecie chodził. Wystarczy,że taki ktoś poszedł się do karczmy piwka napić,nawet do sąsiedniej miejscowości ,mieli jakąś trutke,którą dosypywali do piwa i taki gość pożył jeszcze pare dni i koniec był. Na żydów przyszedł znowu hitler i zrobił porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej by było na jakichś liberałów ale to niestety w polsce wciąż egzotyka i szczerze przyznam że nie bardzo wiadomo czego się po nich spodziewać tak do końca. choć na pewno kimś takim jak pan tomasz sommer warto się zainteresować. a jeżeli tak bardzo "nie masz na kogo" a koniecznie chcesz to z pewnością pis jest lepszy niż PO. te partie niewiele się od siebie różnią a pomysły na państwo mają równie idiotyczne (przynajmniej w sferze deklaracji to jest full socjalizm) ale pis przynajmniej naprawdę zwalcza korupcję i wszelkie nepotyzmy w odróżnieniu od PO która ciągle rżnie głupa i o aferach sie dowiadujemy jak już nie da się ich ukryć bo autostrady dziurawe, pas startowy dziurawy albo pieniądze rozkradzione. ale oczywiście wtedy również winnego nigdy nie ma a te wszystkie służby specjalne (bodajże już 17 różnych) wyposażone w uprawnienia do stosowania podsłuchów, prowokacji i noszenia broni wykazują się żenującą niemożnością. cud którego dokonał pis, spadek bezrobocia, długów, wzrost inwestycji oparty był nie bynajmniej na ich świetnym pomyśle na gospodarkę a właśnie na skutecznym zwalczaniu przestępczości gospodarczej. bo jak się nie kradnie to na wszystko wystarcza i długi nie rosną w zastraszającym tempie. a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkgptnjtg.nw
A PIS myślisz dzięki komu zdobył popularność? Dzięki ministrowi sprawiedliwości,a kto nim był?, ano Zbigniew Ziobro,aktualny przewodniczący Solidarnej Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic przeciwko "solidarnej polsce" to jest to samo co pis. może rzeczywiście lepiej bo nie tak personalnie zebrani wokół kaczyńskiego ale to już są szczegóły. kamiński z cba też jest spoko gość, wojciechowski i kuźmiuk to najlepsze co miał psl i teraz są w pisie. gdybym wierzył w socjalizm to na pewno pis albo solidarna polska a nie PO czy sld bo to zwykli złodzieje którzy za pomocą "socjalnych" hasełek chcą się dobrze ustawić i nas wydoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne przecież
ja też na Solidarną Polskę , gdyż jeszcze najbardziej normalna partia i najmniej zażydzona w wierchuszkach . miało to być drugie płuco PISu , ale prezes nie lubi konkurencji wiec ogłosił ich zdrajcami i sprzedawczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne przecież
zresztą nie jest mozliwe pokonanie polączonego żydowskich lewaków i pseudoliberałów platformianych bez stworzenia szerszej koalicji polegajacej na hasle solidarności społecznej Polaków , kórzy powinni wreszcie pogonić polskojezyczne pijawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne przecież
połączonych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsffgfghgh
kiedys nie bylo neta a ludzie sie organizowali i wychodzili. a teraz jest net i nawet zorganizowac sie nie potrafią, co gorsza piszą o tym publicznie, zeby kazdy widzial, nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi akurat zs pachnie czosnkiem z racji nienaturalnej nienawiści do PISu oraz z racji typowych dla żydow poglądów , ze Polacy i Rosjanie to narody niezdolne do tworzenia własnej państwowości , a poza tym ta bezczelna arogancja , wywyższanie i robienie za 'guru' ...onie niestety w 92.3 % tak mają a skoro Radwańską krytykował - to już na 100 % polski czosnek" x po pierwsze najwyrazniej ironia jest ci obca, no trudno, nie kazdy musi byc inteligentny x po drugie nie krytykuje radwanskiej, wrecz przeciwnie, pokazalem, ze sa ludzie, ktorzy staja sie bogaci nie dlatego, ze maja uklady lub kradna (jak mysli wielu propisowskich/ uciemiezonych przez rzad/ UE i co tam jeszcze polakow) tylko po prostu maja talent i dotyczy to w rownej mierze sportowcow co przedsiebiorcow x po trzecie nie nienawidze pis, najwyzej denerwuja mnie ludzie typu hoffman brudzinski itd x po czwarte donek mnie wkurza (napompowana administracja i obietnicami, z ktorych zbyt wiele wciaz nie zostalo zrealizowanych) wkurza mnie tez PO bo z nich tacy liberalowie jak z koziej dupy x po 5 nie widze niestety na naszej scenie partii idealnej a nawet przyzwoitej x po 6 to co pisalem o rosji i polsce to prosta rzecz - lata komunizmu/ walki z wspolnym wrogiem spowodowaly, ze z demokracja u nas krucho a skala ludzkiej glupoty, braku samodzielnego myslenia i checi do narzekania jest tak wielka, ze nie ma co liczyc na "madre wybory" "rozsadne referendum" itd x po 7 smiesza mnie ludzie tacy jak tu wypisuja swoje slogany w stylu samego tytulu bo i tak nic nie zrobia ale co ponarzekaja i co wykrzycza to ich x po 8 smiesza mnie ludzie, ktorzy nie rozumieja jak leniwymi narodami sa grecy, portugalczycy i hiszpanie i jakie to ma przelozenie na ich sytuacje gospodarcza over and out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie "organizowanie się", o co chodzi? czy chodzi o to zeby jakieś rozruchy robić? marsz w obronie telewizji trwam się odbył i co z tego? 11 listopada maszerowały tysiące osób i też to władzy nie zmieniło (choć większość przeciwko niej była). mamy wybory, demokratyczną procedurę, i trzeba z niej skorzystać a nie "na ulicę wychodzić". rewolucja nam nie potrzebna. jeżeli większość będzie chciała innej władzy to ją dostanie dlatego takie internetowe rozmowy, przekonywanie że naprawdę może być lepiej, ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwi mnie ludzkość
offerma jak mnie wkurzasz czasami czczym gadaniem w innych tematach, to w tym wypadku masz rację , liberalne rządy mogłyby rozwiązać nasz problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po 8 smiesza mnie ludzie, ktorzy nie rozumieja jak leniwymi narodami sa grecy, portugalczycy i hiszpanie i jakie to ma przelozenie na ich sytuacje gospodarcza over and out" x i wciąż widzisz sens bronić polityki tuska który chce nas ciągnąć do "strefy euro" w której będziemy razem z tymi "leniwymi narodami"? wciąż widzisz sens operacji politycznej pod tytułem "wspólna europejska waluta" choć sam twierdzisz ze istnieją zasadnicze różnice między NARODAMI EUROPY? ja tego naprawdę nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blblablabka
Ahahahahahaha- w Grecji kryzys, a itak Grekom żyje się lepiej niż nam na "zielonej wyspie" :)\ Minimalna płaca w Polsce wynosi- 1320zł, w Grecji-900 Euro. Grek zarabia minimum 4300 zł brutto., czyli ponad 3krotnie więcej niż w Polsce. Srednia emerytura w Grecji, w dobie kryzysu, wynosi- 4 550zł, w Polsce- 1500zł Czynsz w Atenach to koszt 150-500 euro (600-2000zł, czyli nie więcej, niż we Wrocławiu) zasiłek dla bezrobotnych w Grecji: 1400zł. Polska- najniższa krajowa (brutto): 1320zł. Faktycznie, jak żyć w tej Grecji? Ceny żywności w Grecji, po powyżce- Chleb 0.6-1Euro Piwo-2Euro Wino-3,5Euro Sałatka recka-5euro Obiad w restauracji-od 6-10 Euro Mała woda mineralna -0,5euro Nawet w kraju, który jest w kryzysie- lepiej się żyje niż na zielonej wyspie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do offerma
"skoro "psychole od rydzyka" potrafiły obniżać podatki i długi i za rządów "psycholi od rydzyka" bezrobocie spadało a nie rosło to ja wolę "psycholi od rydzyka" zamiast "nowoczesnych i postępowych europejczyków" którzy jedyne co potrafią to uprawiać propagandę w telewizji i doić nas coraz bardziej. jeżeli natomiast ktoś woli dać się doić bo mu o "psycholach od rydzyka" propaganda naopowiadała to niech się może najpierw idzie leczyć" Psychole od Rydzyka rządzili w czasach światowej koniunktury, ale ten czas i tak zmarnowali. Zamiast wdrażać trudne reformy, które łatwiej przeprowadzić gdy jest koniunktura, to zajmowali się tropieniem układów, które zresztą znaleźli we własnym rządzie, hehe (Lipiec, Lepper). Obniżyli składkę rentową, na czym skorzystali przede wszystkim NAJBOGATSI, ale co gorsza, jak się uszczupla wpływy do budżetu to trzeba to zrównoważyć cięciem wydatków, ale nic takiego nie zrobiono. I powstała niezła dziura w budżecie, gdyby psychole od Rydzyka rządzili w naprawdę trudnych czasach, w kryzysie, mielibyśmy już drugą Grecję. Bo elektorat psycholi jest roszczeniowy, to często lenie i niemoty, które nie potrafią sobie poradzić w życiu, więc własne nieuctwo i lenistwo zwalają na Tuska, Żydów, masonów, cyklistów itd, tutaj też pełno takich psycholi. A dla tych którzy dają sobie wcisnąć bajeczki, jak to PiS dobrze rządził, polecał sprawdzić dane w jakim tempie rozwijała się wtedy Polska, a w jakim sąsiednie kraje, choćby Litwa, Łotwa, Estonia czy Słowacja, które miały znacznie lepsze wskaźniki. Aha, a najwięcej ludzi za granicę wyjechało właśnie za PiS, tak im było dobrze... I żeby nie było - Tusk też nie jest najlepszy, bo się boi kolejnych odważnych reform - likwidacji przywilejów emerytalnych mundurówki, sędziów, górników, na które płacimy my wszyscy. Likwidacji karty nauczyciela, na czym tracą samorządy, podatnicy, ale i ci lepsi nauczyciele, którzy mogliby być bardziej doceniani kosztem tych słabych. Natomiast można mu oddać, że nie bał się - mimo głosów różnych populistów i nieuków ekonomicznych - przeprowadzić reformy emerytalne (67). Chociaż można się na to złościć, zwłaszcza pisowcy, bo im się nigdy nie chce pracować, to jednak to było konieczne. Inaczej budżet zawaliłby się w ciągu 15 lat i w ogóle nie byłoby pieniędzy na wypłacenie emerytur. Chyba że nieuki typu oferma napiszą tutaj, jakie było inne wyjście z sytuacji, chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wciąż widzisz sens bronić polityki tuska który chce nas ciągnąć do "strefy euro" w której będziemy razem z tymi "leniwymi narodami"?" ----off nic nie kumasz jak zwykle. po pierwsze to nie "leniuchy" wioda prym w strefie, po drugie to nie "leniuchy" odpowiadaja za kryzys tylko zwyczajnie nie potrafia sobie z nim poradzic, bo nie sa sprawne ekonomicznie, a ich obywatele nie sa przyzwyczajeni do zaciskania pasa, po trzecie przyjecie wspolnej waluty to jedyna mozliwosc aby dac zastrzyk strefie handlowo uslugowej, bez ktorego polska predzej czy pozniej bedzie jak uposledzony krewny, po czwarte my tez jestesmy takim "leniuchem" jesli chodzi o demokracje, mentalnosc i poziom rozwoju i bez UE bylibysmy teraz w dupie. poza tym podpisuje sie pod reszta punktow sfrustrowanego ksiedza zs-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×