Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] !offerma "dostaje podwyzke kilkuprocentowa i caly kraj o to na mnie najezdza," x no tak tylko że ty, urzędnik jakiś jak rozumiem , niczego nie wytwarzasz. nie robisz nic pożytecznego a wręcz przeciwnie - żyjesz z utrudniania życia innym ludziom. dlatego urzędników powinno być jak najmniej ale oni sami chcą aby ich było jak najwięcej. choć powinni dobrze zarabiać, żeby nie mieli pokusy kraść to jednak powinno być ich tak mało jak to tylko możliwe bo nie tworzą żadnej wartości dodanej. :) no akurat nie urzednik. i staram sie nikomu zycia nie utrudniac. wrecz przeciwnie-mam odgornie narzucone nikomu nic nie utrudniac. bo inaczej mi sie utrudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no akurat nie urzednik. i staram sie nikomu zycia nie utrudniac. wrecz przeciwnie-mam odgornie narzucone nikomu nic nie utrudniac. bo inaczej mi sie utrudni." x no to może jakaś nauczycielka, na jedno wychodzi. pożytku z twojej pracy nie ma lub jest minimalny. niestety w polsce normalni ludzie, nie dojący budżetu nie dostają "trzynastek" ani "czternastek". nic dziwnego ze się denerwują że muszą płacić na nie podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto co roku ma wg calej rzeszy Polakow 13,14,15tki:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to już tylko
"teraz to już tylko "dobro innych" im będzie przyświecać" tu nie chodzi o przyświecanie wszyscy ludzie obrzydliwie bogaci prowadzą działalność charytatywną dajcie ich kasę gołodupcom a zobaczycie jak szybko ją roztrwonią, bez najmniejszego pożytku dla nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, spoko, ja rozumiem, ale czy to normalne, ze ludzie w jednej firmie czasem po kilka lat zadnej premii nie widza? i tylko najnizsza ciagle? mnie chociaz nieraz ratuje ta 13tka. i ciesze sie jak ja dostane. nie uwazam, zebym nic nie wytwarzala. staram sie wykonywac moja prace najlepiej jak umiem, pracujac prywatnie tez (na umowe, zeby nie bylo). zglaszaja sie do mnie coraz to nowi chetni. jacy? chcacy wyjechac za granice. bo tu nie widza dla siebie przyszlosci. offerma nie dziel ludzi na uzyetcznych i nieuzytecznych, bo zaraz sie okaze, ze chorzy w szpitlaach powinni zdychac pod plotem, bo przezeraja nasze pieniadze? kazdy czlowiek ktory w jakimkolwiek momencie zycia pracowal ciezko na swoje utrzymanie, uwazam, ma prawo do godnego zycia. nie mowie o luksusie-mowie o normalnosci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracujac prywatnie tez (na umowe, zeby nie bylo). zglaszaja sie do mnie coraz to nowi chetni. > nielogiczne zdanie. w kazdym razie pracuje tez poza umowa o prace na zleceniu i co rusz mam nowych chetnych na nauki u mnie, chca wyjechac za granice, bo nie widza tu dla siebie miejsca. troche juz przesadzasz offerma, powiedz co sam robisz w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to już tylko
przecież wiadomo że jak pis dojdzie do władzy to będzie "the end" - czyli nowy początek. Początek cywilizacji. syjonistów do syjamu żydów i pedałów do gazu putina na sybir czarnucha do buszu jarosława polskę zbaw na papieża!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma nie dziel ludzi na uzyetcznych i nieuzytecznych," x nie osłabiaj mnie takimi tekstami. każdy wałkoń chciałby brać kasę za nic. tu własnie mamy odpowiedź na pytanie SKĄD SIĘ BIERZE BOGACTWO. ano bierze się z POŻYTECZNEJ pracy ludzi. jeżeli ktos zbuduje dom, uszyje ubranie to jego praca przynosi bogactwo i powinna być dobrze wynagradzana. a system w którym biurokrata "z uprawnieniami" za jeden podpis pod "odbiorem" bierze więcej niż ten który ten który buduje za kilkadziesiąt godzin pracy jest chory. i w takim systemie właśnie żyjemy gdzie zamiast pracy która przynosi korzyści innym wynagradzane są papiery które nikomu nic dobrego nie przynoszą. jeżeli tak jak ty tego chcesz "nie będziemy patrzeć" na to czyja praca jest potrzebna a czyja nie to czekają nas kolejne "kryzysy" i bieda tak jak to było w PRLu. pożyteczna praca jest jedyną drogą do bogactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ruch Poparcia Palikota" x ano tak. pewnie poprzednio głosowałeś na PO. faktycznie jesteś jednym z tych kretynów którzy zagłosują na każdego kogo telewizja podsunie. choćby był najgorszą kanalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma nie dziel ludzi na uzyetcznych i nieuzytecznych," x nie osłabiaj mnie takimi tekstami. każdy wałkoń chciałby brać kasę za nic. tu własnie mamy odpowiedź na pytanie SKĄD SIĘ BIERZE BOGACTWO. ano bierze się z POŻYTECZNEJ pracy ludzi. jeżeli ktos zbuduje dom, uszyje ubranie to jego praca przynosi bogactwo i powinna być dobrze wynagradzana. a system w którym biurokrata "z uprawnieniami" za jeden podpis pod "odbiorem" bierze więcej niż ten który ten który buduje za kilkadziesiąt godzin pracy jest chory. i w takim systemie właśnie żyjemy gdzie zamiast pracy która przynosi korzyści innym wynagradzane są papiery które nikomu nic dobrego nie przynoszą. jeżeli tak jak ty tego chcesz "nie będziemy patrzeć" na to czyja praca jest potrzebna a czyja nie to czekają nas kolejne "kryzysy" i bieda tak jak to było w PRLu. pożyteczna praca jest jedyną drogą do bogactwa. przed chwila stwierdziles, ze moja praca jest tez prawie bezuzyteczna. rozumiem, ze edukacje odbywales w domu i uczyli cie rodzice? czy uczyles sie sam, z youtube?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald Tusk, piszę do was
Oto moje plany na najbliższy łok, takie podstawowe: 1) wpłowadzić dziś Polskę do strefy ełło 2) postawić błamki na każdej dłodze nawet gminnej 3) podnieść cenę oleju napędowego do 10 PLN/litr 4) opodatkować bezdzietnych 5) wpłowadzić płatne szkolnictwo,służbę zdłowia, płatne więzienia,policję, stłaż pożałną, pogotowie łatunkowe. Wpłowadzić bezpłatne emełytuły, zasiłki, renty, chołobowe, zlikwidować ułlopy nawet macieżyńskie 6) podnieść VAT do 30%, podatek dochodowy do 50%, akcyzę od wszystkiego minimum 50%. Przywłócić podatek obłotowy. 7) Od jutła zmienić nazwisko na Łukaszenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i co rusz mam nowych chetnych na nauki u mnie" x no i bardzo dobrze. ta twoja praca przynosi korzyści ludziom. ale tutaj nie masz "trzynastek", zdaje się. trzynastkę masz w szkole w której nie uczysz tylko "realizujesz program". ja miałem trochę do czynienia z dzieciakami z gimnazjum. one nic nie umieją. praca nauczycieli (w szkołąch) jest naprawdę bezwartościowa i złamanego grosza nikt by za nią nie dał gdyby musiał płacić z własnej kieszeni. nie mówiąc o tym ze "programy" są pełne bezużytecznego śmiecia to i ich realizacja, poziom kształcenia są żałosne. bo nauczyciel generalnie to jest zawód który jest potrzebny ludziom. ale nauczyciel w szkole to żenada. państwo zamieniło tych ludzi w urzędników. ich część "nauczycielska" została zminimalizowana a "biurokratyczna" rozbudowana. dlatego piszę że korzyść z waszej pracy jest minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to offerma, ze to dzielenie twoje na nic, bo nawet jakby sie chciano "pozbyc" tych nieuzytecznych, jak ich okreslasz, to oni automatycznie staja sie bezrobotni, kolo sie zamyka. tu trzeba by jakiegos przewrotu i to w kazdym resorcie chyba - w administracji, sluzbie zdrowia (?!), szkolnictwie itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i co rusz mam nowych chetnych na nauki u mnie" x no i bardzo dobrze. ta twoja praca przynosi korzyści ludziom. ale tutaj nie masz "trzynastek", zdaje się. trzynastkę masz w szkole w której nie uczysz tylko "realizujesz program". nie bronilibysmy trzynastek rekami i nogami, gdybysmy zarabiali na poziomie europejskim, pdoobnie jak mamy europejskie juz ceny. ja mam do reki 1600, z czego 400 mi juz na starcie odpada na szkole, do tego 400/500 oddaje matce, z czego mialabym sie utrzymac, nawet gdyby mi zostal ten tysiac? do tego dojazdy do pracy. ja miałem trochę do czynienia z dzieciakami z gimnazjum. one nic nie umieją. praca nauczycieli (w szkołąch) jest naprawdę bezwartościowa i złamanego grosza nikt by za nią nie dał gdyby musiał płacić z własnej kieszeni. - nic nie umueja bo nic sie tez nie ucza! ciagle tylko mowia o internecie, fejsbuku i innych pierdach. nic innego im w glowie, wierz mi:O a o koniecznosci znajomosci np. jezykow obcych to juz totalnie nie maja pojecia i nie zdaja sobie sprawy! kiedys uslyszalam jak jeden uczen mowi, ze dostal 5 z mojego przedmiotu, a jego rodzice: ueee jakbys dostal z matematyki to to by bylo cos. offerma - czujesz motyw? fajnie, matme dobrze umiec - zgadzam sie, ale co dzis z wyksztalceniem bez znajomosci chocby jednego jezyka obcego?> nie mówiąc o tym ze "programy" są pełne bezużytecznego śmiecia to i ich realizacja, poziom kształcenia są żałosne. >> do tego sie przychyle, moze inaczej - programy moze nie sa takie zle, gorzej z ich realizacja, ze wzgledu na ciagly brak kasy. nowa podstawa programowa dla jezykow obcych chocby mowi o komunikacji, kladzie nacisk na praktyczne porozumiewanie sie jezykiem obcym. jak.. skoro nawet porzadnych pracownik jezykowych nie ma? bo nauczyciel generalnie to jest zawód który jest potrzebny ludziom. ale nauczyciel w szkole to żenada. państwo zamieniło tych ludzi w urzędników. ich część "nauczycielska" została zminimalizowana a "biurokratyczna" rozbudowana. dlatego piszę że korzyść z waszej pracy jest minimalna. >> to prawda. tu sie zgodze. mnostwo papierkowej, nikomu niepotrzebnej i udawanej pracy. w tym czasie moglabym robic cos innego, z dzieciakami oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nawet jakby sie chciano "pozbyc" tych nieuzytecznych" x ale kto mówi o "pozbywaniu się"? trzeba tylko zlikwidować system w którym ich bezużyteczne działania są dobrze opłacane. wtedy znajdą sobie normalną, pożyteczna pracę. to są przecież inteligentni ludzie, którzy tak jak każdy inny człowiek mogą swoją pracą przysparzać korzyści jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnoszę takie właśnie wrażenie, ale po 1 nie bede głosować bo to nie ma sensu, po drugie RPP to mniejsze zło. W Polsce brakuje silnej partii centrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale co dzis z wyksztalceniem bez znajomosci chocby jednego jezyka obcego?>" ale to jest sprawa ludzi a nie "ministra". chodzi mi o to że to centralne programy zamieniają nauczycieli w biurokratów i zmuszają do uczenia dzieci rzeczy które potrzebne są im często jak psu piąta noga. x ludzie wybierają dla swoich dzieci przedszkola, żłobki, opiekunki to dlaczego nie mogą wybierać nauczycieli i przedmiotów nauczania? dlaczego musi to za nich robić minister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odnoszę takie właśnie wrażenie, ale po 1 nie bede głosować bo to nie ma sensu, po drugie RPP to mniejsze zło." x to nie jest żadne "mniejsze zło" tylko kolejna odsłona tych kłamców którzy idą do władzy po to żeby "grupa trzymająca władzę" raz zdobytej władzy nie oddała nigdy. pan donald tusk również przed pierwszymi wyborami bardzo pięknie mówił o tym jak to obywatele muszą odzyskać państwo dla siebie a nie władza ma ich kontrolować. a to że łże można było poznać po drobiazgach. ja poznałem po jednym. obiecywał uproszczenie podatków ale jak tylko pis stworzył spot ze znikającymi z lodówki produktami to zaraz zaczęli ściemniać że "pozostawią różne ulgi". wtedy się przekonałem że to są kanciarze którzy po prostu chcą zdobyć władzę i zrobią wszystko dla tego celu a ich "programem" to se można dupę podetrzeć. to samo jest z palikotem tylko to jest bardziej widoczne bo palikot jest mniej konsekwentny w kreowaniu wizerunku. trzeba naprawdę być osłem żeby mu uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blblablabka
RPP to mniejsze zło? Ahahahahahahahaha Litości. Wchodziłem kiedyś na jego bloga- jedyne tematy, jakie go interesowały- to aborcja, kler, feministki i Smoleńsk. W dodatku z Palikota Partii- zasiada w łamach sejmu były ESbek- Roman Kotliński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje od moderacji
offerma (...) "no to może jakaś nauczycielka, na jedno wychodzi. pożytku z twojej pracy nie ma lub jest minimalny." pozdrów twoją nauczycielkę który żadnej pożytecznej pracy nie wykonała dlatego masz nasrane tak bardzo, że podniecasz się polityką na uczuciowym forum, produkując takie niedorzeczności jak ta powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×