Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

Gość Pośpieszny
na ulicę, a pewnie, rząd musi wiedzieć, że jest rzesza ludzi która patrzy im na ręce. powtarzam to znajomym od zawsze, dobrze przyjrzyj sie człowiekowi, na którego oddajesz głos. ale to trudne, bo gapią się z otwartymi buziami w telewizor, a potem głosują na kogoś, bo ładnie powiedział kilka zdań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz czas na nasiadowke x dzizus gołąbku masz szczelinę odbytu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośpieszny na dobrą sprawę to w tym kraju obecnie nie ma na kogo głosować. Ta sama armia politycznych pasibrzuchów od 25 lat. Bez pomysłu bez polotu bez odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz edzia będzie fantazjował o prowadzeniu firmy a szczeruś mu pomagał. a obaj takie mają o tym pojęcie jak świnia o astronomii. x nie wiesz szczeruś jak urzędnicy potrafią wykończyć firmę? ano np "pomylą się" o jedno zero i karzą ci zapłacić kilkadziesiąt/kilkaset/kilka milionów (zależnie od wielkości firmy) tysięcy "zaległego" vatu. nic nie szkodzi że nie mają racji tak jak w przypadku kluski. przy ich złej woli zanim wygrasz przed sądem to już dawno komornik zablokuje ci konta i uniemożliwi działalność firmie doprowadzając w ten sposób do bankructwa. mało która firma ma takie środki żeby przetrwać kilkuletni spór z urzędem skarbowym, nie wiedziałeś o tym? teksty edzi o tym że "kluska sam sobie winny" świadczą wystarczająco że o prowadzeniu firmy to co najwyżej słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"U mnie byli 2 razy "panowie w czarnych" uniformach, ale mieli miny jak im pokazałem wszystkie dokumenty" x to jest dobre. fantazje edzi jak to "panowie w czarnych" się przejęli jego "wszystkimi dokumentami". przyszli widać do niego w niecnych zamiarach a on ich chytrze "wszystkimi dokumentami" z mańki zażył. to spryciarz, nie to co jakiś tam kluska, który tylko paru milionów się dorobił tworząc firmę "optimus". on widocznie "wszystkich dokumentów" nie miał. jakby miał to też by "panowie w czarnych" mieli "miny" ze ho ho. jak u edzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj bieny robol zazdrości :D nie musisz mi wierzyć, a kluske mam gdzieś to nie moja sprawa, sam jest sobie winny, a jego urzędasy same dopadły na jego własne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na firmie bo nie nie intersuje mnie sprawa tego całęgo kluski ? Proszę cie prawiku już się tyle razy się na kafe skompromitowałeś i jeszcze ci mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie Eddy ma racje
nie kompromituj się prawiczku 🖐️ tylko narzekać potrafisz a co zrobiłeś żeby coś poprawić ? nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhu cóż
jak zwykle tylko narzekać potrafią :D eh biedaki zawsze będą to robić niezależnie kto będzie u władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz się na firmie bo wypisujesz jakieś brednie o "panach w czarnych". kto to do cholery jest? nie znasz się na firmie bo ci się wydaje że jak masz "wszystkie dokumenty" to "panowie w czarnych" (chyba chodzi ci o jakąś kontrolę) bezsilnie zazgrzytają zębami bo jesteś dla nich "nie do ruszenia". takie fantazje w polskiej rzeczywistości to może mieć tylko jakiś skończony idiota który o prowadzeniu firmy co najwyżej słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska się przejechał na własnym przekręcie. produkowął komputery w Polsce, potem "sprzedawał" do Czech i z powrotem "kupował" do Polski. Tym sposobem znalazł wałek na omijanie VAT. Skrabówka się przyczepiła do tego "importu" i kazała zapłacić parę ładnych baniek zaległego VAT. Owszem, była taka luka w prawie, że prawo uznawało to za legalny import, więc dlatego później uznano go za pokrzywdzonego, ale Optimus w międzyczasie upadł. Wina prawa? Rządu? Nie, wina Kluski, który próbował prawo obejść. Może i legalnie, ale czy uczciwie? Chciał wykończyć konkurencję, a wykończy sam siebie. Moim zdaniem sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ludzie mają pełne prawo do tego żeby żyć godnie w własnym kraju żeby nie było trzeba wyjeżdżać z niego na obczyznę bo nie ma za co opłacić rachunków, zjeść i tak dalej. Każdy kto ma głowę na karku i jest choć troszkę inteligentny widzi na własne oczy co wyrabiają z nami rządzące partie. Już nie ważne czy PO, PIS, SLD to jest jedno i to samo, to są karierowicze którzy przyszli do Sejmu żeby się ustawić jak i swoje rodziny, znajomych. SBecy, komuchy i żydzi rządzą Polskim krajem, okradają nas pod pretekstem podatków. W tym kraju życie zwykłego szarego obywatela to paranoja. Wmawiają nam że jest kryzys i trzeba oszczędzać zaciskać pasa a w przeciągu dwóch miesięcy przyznają sobie między sobą milionowe premie..no halo chyba coś kurwa nie tak prawda ? Zobaczcie tylko co obecny rząd zrobił dla Polski, zupełnie nic, przez prawie 6 lat rządzenia nie zrobił zupełnie nic, przez prawie 6 lat podnosi podatki, robi afery, wymyśla gówniane ustawy, kłamie w żywe oczy...Natomiast nie rozumiem co kieruje ludźmi że oddajecie głosy na bandę złodziei bo to przecież jawna złodziejska instytucja o czym przecież sami na własne oczy widzicie. Przecież każdy widzi jak jest, narzeka, płacze, zaciska pasa ale PO dalej przy władzy. Jak to możliwe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie osłabiaj mnie facet. jeżeli działania kluski były zgodne z prawem (a były) to oznacza że bezprawne były działania urzędu skarbowego. proste i oczywiste. państwo i państwowe urzędy muszą przestrzegać obowiązującego prawa a nie swojego widzimisię. jak to jest w polsce pokazuje przykład kluski i innych "kluskopodobnych" którzy postępowali zgodnie z prawem a jedyne co z tego mają to firmy które zniszczono i satysfakcję z wyroku po kilku latach sądowych batalii. a kluska był zgnojony celowo. uważam tak bo jemu nawet wojsko zajęło samochody. owszem w polsce (i w innych krajach też) armia na potrzeby obronności może zająć własność za którą później państwo płaci odszkodowanie. no ale przecież w czasie pokoju nigdy tego nie robi. a w wypadku kluski zrobiono. ktoś mi może chce wmówić że to tylko "przypadek" że armia uznała że koniecznie potrzebuje samochodów kluski? że nie była to kolejna odsłona w procesie nękania faceta który dorobił się choć nie miał układów z władzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SBecy, komuchy i żydzi rządzą Polskim krajem" Nie zapomnij o masonach i cyklistach, zwłaszcza o cyklistach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minelo juz 12 lat od tej akcji, ile lat jeszcze bedzie to traktowane jako argument do "przyjdzie urzedas i nas wykonczy" z naciskiem na podmiot zbiorowy "nas" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiąc a nawet 100 tyś ludzi w internecie nie zmieni sytuacji w kraju bo to zwyczajnie nie możliwe, nam wydaje się że o tym wiedzą wszyscy ale tak naprawdę parę milionów Polaków nie ma komputera w domu i swoją wiedzę czerpią tylko z TV gdzie robi się ludziom wodę z mózgu albo z prasy. Dla nas problem wydaje się ogromny ale są ludzie i jest to liczba w milionach którzy zwyczajnie to olewają, pracują miesiącami, mają pensję, wyrabiają z rachunkami i starcza na średniej klasy życie więc ich ten problem nie dotyczy bo nie ważne dla nich jaka partia rządzi. Ale ludzi którzy ciężko pracują za minimalne stawki których nie stać którzy walczą o to żeby przeżyć od 1 do 1 jest znaczna większość. Ale ja myślę że skutki rządzenia tych wszystkich partii po komunie widać już teraz coraz bardziej, zobaczcie sobie tutaj choćby na forum. 1. Gospodarki praktycznie już nie ma 2. Ludzie po studiach bezrobotni 3. Ludzie po zawodówkach i liceum również bezrobotni 4. Coraz więcej redukcji w pracy, wypowiedzenia 5. Prawie 40% bezrobocie 6. Nie jest nas już 40mln ale jakieś 37 z tego około 2 milionów wyjechało za granicę 7. Umowy śmieciowe 8. Podatki za byle gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój ludzie, zyjemy w pięknym kraju, omijaja nas trzęsiania ziemi, nie grożą wulkany i tsunami. Z głodu jeszcze nikt nie umarł chyba, zawsze można zjeść w przytułku (no chyba że ktoś trunkowy). Są dużo gorsze miejsca do życia. Lepsze też, owszem, ale to nie powód do takiej nienawiści do bliźniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto przy zdrowych zmysłach oczekiwał, że po upadku komuny bedziemy od razu drugą Japonią czy Niemcami? "W nich Amerykanie przez tyle lat po wojnie pompowali miliony dolarów, a w nas Ruskie Marksa i Engelsa". Po upadku komuny okazało się, że mamy mnóstwo nierentownych zakładów pracy, do których trzeba było dopłacac na kredyt, żeby ludzie mieli pracę , to musiało upaść. Nie dogonimy zachodu w 20 lat, bo niby czym? Ściągnęliśmy tanią siłą roboczą trochę inwestycji i jest jak jest. Ten model się kończy, społeczeństwo chce się bogacić. Teraz by gonić trzeba inwestować w naukę i technologię i tyle. A kto będzie akurat przy korycie to już najmniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Gospodarki praktycznie już nie ma x a to dobre:-) a glupie agencje ratingowe pewnie tylko na zlosc offkowi obnizaja oprocentowanie naszego dlugu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
społeczeństwo chce się bogacić x do tego w wielu przypadkach kompletnie bezmyslnie, zaciagaja kredyty, na ktore ich nie stac - i nagle pada pytanie "jak zyc panie premierze? jak zyc??!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejuś off aż tak tępy jesteś ? CHodziło mi o kontorle skarbową i owszem jestem nie do ruszenia ;) no ale oczywiście robol mnie będzie pouczał :D dobre. Widać zatrzymałeś się na roku 2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klincz
podnoszenie podatków skutkuje upadaniem firm. zmniejszanie podatków, to rozwój i powstawanie nowych. oni to wiedzą, a dalej robią swoje. trudno oprzeć się wrażeniu, ze to ma jakiś cel. przy czym chcą nas wszystkich zadłużyć w bankach. nawet spotkałem się ze zdaniem, na tym forum, że to obciach nie mieć kredytu:( ale chociaż to niewiele, to takie tematy powinny powstawać, nie tylko na kafe, ale wszędzie gdzie sie da. zawsze do kogoś sie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klincz
a wy dwaj czepiacie sie ludzi, zamiast wypowiedzieć sie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet spotkałem się ze zdaniem, na tym forum, że to obciach nie mieć kredytu x co dobitnie swiadczy o poziomie naszego spoleczenstwa, ktore chce, musi miec, a rzad ma to dac i basta! x i co z papryka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no offerma wielki znawca
a pierwszy lepszy jego szef mu sobie nim gębę wyciera na każdym kroku jak już raz tu płakał :D no bo za te 1500 to on stanie na głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast wypowiedzieć sie w temacie x jestes nierozgarnieta czy o co chodzi? widzisz temat? chcesz wychodzic na ulice to wychodz, ja nie wiem co znaczy "nas" "wszyscy" "kazdy" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie tematy powinny powstawać, nie tylko na kafe, ale wszędzie gdzie sie da. x pokaz gdzie taki temat zalozylas by "wszyscy" sie dowiedzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pouczajacy topik. dzieki niejakiemu areckiemu dowiedzialam sie ze zdobywam wiedze z reklam, dzieki dziubkowi wiem juz ze jestem tuba propagandowa w urzedzie pracy, dzieki ifce dowiedzialam sie rowniez ze nie uwzgledniam "ludzkiego prawa do checi godnego zycia w polsce" (wtf?). Dziubus tobie pozwalam zachowac poczucie ekstatycznej satysfakcji nie dementujac niczego, baw sie dobrze :) A teraz transparenty w dlon, maski na twarz, piesn na usta i na ulice! po kilkunastu stronach pierniczenia wypadaloby juz cos zrobic, a ja tym samym ... dziekuje i pozdrawiam jacek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocoalice
no przydałoby się!!! popieram wyjście na ulice !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"minelo juz 12 lat od tej akcji" x to nie jest jedna akcja. to jest tylko akcja największa, dowód na to że bezprawie i układy w polsce mogą zniszczyć każdego i fakt że "akcja" dotyczy giełdowej, olbrzymiej spółki a sprawcy pozostali bezkarni świadczy o tym w jakim kraju żyjemy. takich "akcji" wobec mniejszych przedsiębiorców były tysiące. oni nie mają gdzie pójść, ich historiami (a może akcjami) to się najwyzej zainteresuje polsat w programie "państwo w państwie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×