Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piterus82

wazne pytanie do kobiet w zwiazku. "moja uwielbia robic mi loda"

Polecane posty

Gość piterus82

witam serdecznie. jestem z dziewczyna od roku. obydwoje mamy po 30 lat. poznalem ja w pracy. normalna, cicha, spokojna, nie rzucajaca sie w oczy dziewczyna. skromna, nie uzywajaca makijarzu, nie chodzaca na dyskoteki, stroniaca od alkoholu. jednakze jak sie widujemy codziennie, to ona codziennie chce dotykac mego penisa, albo robic mi loda. nie musi byc sexu. wazne by mogla robic mi loda, lub bawic sie moim penisem. mowi mi, ze ona mnie kocha i kocha piescic mego penisa reka czy oralnie. ze sie mocno podnieca przy tym, ze cudownie sie z tym czuje. ja lubie podczas gry wstepnej miec zrobionego loda, a potem przejsc do sexu. sadze, ze sex oralny to cos normalnego w grze wstepnej przed sexem, ale czy normalna jest chec codziennego robienia loda dla swego faceta? czy kobiety ktore sa w normalnych zwiazkach i kochaja swoich facetow, tez tak maja? z gory dziekuje za udzielone odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety urodziłem się tutaj
30 lat i takie pytanie. Robienie loda to szatańska praktyka. Zaprowadź ją lepiej do egzorcysty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMIMMI
codziennie? nie,hmm dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterus82
no mnie robienie samego loda to sie kojarzy z takimi paniami z dyskotek, co faceci je na szybkiego do kibla zaciagaja, albo do auta, albo na parking na szybkiego loda. tez mi sie cos nie do konca podoba, ze ona tak kocha robic mi loda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli mogę się wtrącić
jestem chyba w podobnej sytuacji...jestem właśnie taka, spokojna prawie to co opisałeś :) mój chłopak też się dziwi, że jestem za mocno na niego napalona...a mi to naprawdę sprawia przyjemność robienie jemu 'przyjemności' kiedyś mi nawet powiedział, że nie pomyślał by, że tak mogę się zachowywać w sypialni a jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie dziewczyny
wtedy to sie nazywa szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli mogę się wtrącić
hehe no nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie dziewczyny
bede sie upierał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwak z ciebie. Zapewnia ci przyjemność codziennie a ty sie doszukujesz ukrytych zwyrodnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zona,matka
Uwielbiam piescic i obciagac pale mojemu facetowi,lubie jego smak,ksztalt.Lubie czyc jak w ustach robi mi sie coraz wiekszy,jak wigotnieje,jak sie prezy,lubie go lizac od samych jaj w gore,tak wolno lubie jak moj facet mnie pieprzy w usta,jestem caly czas podjarana,i co....dla mnie to jest super i tylko to sie liczy.Powinienes sie cieszyc a nie szukac problemu,chyba gorzej jakby ci nie chciala ssac kutasa....a tych tematow bylo juz sporo na kafe,wiec co lepsze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badoo27
Niektóre kobiety tak mają. Dla mnie też w seksie najważniejsze jest zrobienie lodzika memu facetowi. Mogę to robić wszędzie, i nie umiem się powstrzymać. Na szczęście mój facet też to uwielbia więc się dogadujemy dobrze. Witam, poszukuję sympatycznej, normalnej kobiety do trójkąta (KKM), ja 23 lata, mój partner 27. Gwarantuję pełną dyskrecję, spotkanie w hotelu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. badoo.badoo27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterus82
dziekuje slicznie wszystkim paniom za udzielenie odpowiedzi teraz moze mi ssac codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zona,matka
I wlasnie o to chodzi,cieszyc sie seksem na calego,a gwarantuje ci ze ona czerpie zajebista przyjemnosc z robienia laski.Pozdrawiam i obys mial tylko takie problemy caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×