Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maja1238

ABORCJA

Polecane posty

Gość gość
Z ta adopcja to jest totalna hipokryzja!!! Oj oj tyle bezpolodnch malzenstw malezenstw czeka na maluszka! Serio? Jest wielostronnicowy watek na kafe o in-vitro z komorka dawczyni!!!! Kobieta wywali kupe kasy aby urodzic genetycznie dla niej obce dziecko!!! Woli obce dziecko urodzic niz adoptowac.... smutne, ale nikt nie czeka w kolejce aby adoptowac niechcianego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce adopotowac z mezem dziecko,niestety procedury sa tragiczne,szacun dla par ktore to maglowanie przeszly bez depresji;(. A co do aborcji na zyczenie to ktos kto jest bezplodny szanuje kazde zycie,plodne laski sobie moga krzyczec " moje cialo,moj wybor". Tak naprawde ktos kto walczy o to by zostac rodziciem urodzi dziecko I tyle, nie patrzy czy ma raczki,serio.ale to zrozumie tylko ktos kto o to dziecko walczy,jezdzi po drogich badaniach I przezywa rozczarowanie co miesiac.czarne marsze oganiuja albo lesbijki,albo laski ok 20 do 26 lat,albo tze.singielko blogerki.czyli super fit wspolczesne woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23;48 - bardzo wspolczuje parom, ktore nie moga miec dziecka. Nigdy nie chcialam. Zawsze gumka i nawet nie wiem jak, ale wpadka. Widzac 2 kreski na tescie poczulam ogromna nirsprawiedliwosc. Tyle par na te 2kreski czeka, ale nie ja. Bardzo chcialabym ten pozytywny test przekazac innej kobiecie.Dlugo o tym myslalam, ze dla jednych szczescie, dla innych przeklenstwo. Usunelam, bo nawet jakbym urodzila, to bezplodnej kobiecie nic to nie da. Jednak nawet dzis mysle o tym jak o wielkiej niesprswiedliwosci losu. Nie zaluje, bo to byla moja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś aborcję? ... przezywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... w w w. netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aDembko
Temat na pewno nie nalezy do łatwych, ja akurat jestem z osób, które zamiast zakazywać wolą rzetelnie informować, edukować i zostawiać wolny wybór. Nie wiem czy ktoś kojarzy - http://9tygodni.pl/ bardzo fajne miejsce, dla osób, które szukają pomocy w temacie aborcji, niechcianej ciąży. Tabletki lekki wczesnoporonne jak widać, które w Polskim średniowiecznym prawie są zakazane w normalnych krajach są dostępne. Tam się ludzi edukuje, żeby podejmowali słuszne świadome decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję - masz pytania? Jesteś po aborcji - chcesz porozmawiać? www.netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz pomocy ?? BEZPIECZNE I SKUTECZNE TABLETKI PORONNE Wieloletnie doświadczenie !! Wsparcie w trakcie kuracji !! KONTAKT: ☎ 577_405_474 TABLETKI PORONNE: Misoprostol (CYTOTEC lub ARTHROTEC) i Mifepristone (RU486) WYSYŁKA Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą. (płacisz dopiero po otrzymaniu przesyłki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lojalnego sprzedawcę z ogłaszamy 24 577405474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa60685
Też polecam zamówić tabletki. W tych czasach to tak naprawdę jedyna możliwość dla wielu dziewczyn, które znalazły się w sytuacji niechcianej ciąży. Cięzko jednak jest znaleźć dobre i zaufane źródło. Ja sama parę miesięcy temu potrzebowałam pomocy i zdecydowałam się właśnie na kupno tabletek. Na jakimś forum udało mi się znaleźć stronę www.women-rights.org i szczerze ją polecam. Nawet jak nie chcecie zamówić tabletek, a po prostu potrzebujecie porozmawiać z kimś anonimowo na ten temat to polecam odezwać się do Pani na czacie, która jest bardzo miła, wyrozumiała i dobrze zaznajomiona w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki dzięki za pomoc pani Ewelinie i uczciwie ją polecam jej tel 577 405 474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone i skuteczne
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas stosowania tabletej jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 250zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 506-801-433 Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok bo jest tu wielu oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja to sprawa indywidualna ludzi na ziemii jest zbyt duzo nie ma co sie rozczulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tabletek z strony "wszystko o aborcji" pytanie do osób które miały styczność z tymi tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Eskulap Clinik
Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam tabletki ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim bezpieczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem 3 tydodnie po udanym zabiegu i wszystko jest ok czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieplanowana ciąża
Jesteś w nieplanowanej ciąży i chcesz o tym porozmawiać. Wejdź na stronę kobietawpigulce.pl Jesteśmy, aby być dla Ciebie wsparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulap Clinic
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas stosowania tabletej jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 250zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 506-801-433https://imageshack.com/a/img921/497/xr5tg5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta86
No tabletki poronne kupowane przez internet, z krajow, gdzie sa legalne i dostepne - to jest jakies wyjscie, jezeli chodzi o aborcje w Polsce. Jednak trzeba dokladnie sprawdzic, czy dana strona jest godna zaufania. Kolezanka kupowala ze strony zestawporonny.pl i co? I wyladowala na SORze po tym, jak zazyla te tabletki. Widocznie nie byly oryginalne - sa jakies ruskie podroby. MaSaKrA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulap Clinic
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas stosowania tabletej jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 250zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 506-801-433 Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok bo jest tu wielu oszustów https://imagizer.imageshack.com/v2/800x600q90/922/xY1SOT.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Eskulap Clinik

Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam wysyłke z tabletkami ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem po udanym zabiegu i czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433.

Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok.

poniewaz roi sie tu od oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aborcja? Masz pytania?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz na darmowy chat dla osób w nieplanowanej ciąży i po aborcji.

http://www.kobietawpigulce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam wczoraj tabletki że strony http://tabletki-poronne.pl . Zapłaciłam pieniądze i żadnego kontaktu. Na email nie odpisuje. Czy to prawdziwa strona czy jakieś oszustwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga OSZUST

UAWAGA OSZUSCI !!!

Dziewczyny uwazajcie na dwie osoby ktore tu oszukuja .
Oszustem jest pan z rosyjskim akcentem oraz pani o imieniu Ewelina nr tel (577 405 477)
Dziewczyny tabletka RU846 jest w polsce nie do kupienia a osoba ktora ja oferuje to OSZUST !!!
Proście zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek a zwłaszcza zdjecie tabletki RU486

Ja zostalam oszukana przez pania Eweline (577 405 477) na 450zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSlodycz

Mi pomogła  pani Ewelinie

polecam !!!

jej tel 577 405 474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_09

Mi też pomogła, zamawiałam misoprost z Ru i byłam zadowolona, w sensie, że środki były oryginalne szybka i bezpieczna wysylka, a co najważniejsze żadnych przelewow, bo płacisz u kuriera za pobraniem. Masz pewność, że Cię nie oszuka. Miałam z nią kontakt cała kuracje. Polecam  577 405 474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głossumienia

Aborcja to rzecz straszna ale kobietki to jej wybór. Nie chce dziecka- niech usunie. Ona będzie żyła z tą decyzją do końca życia, nie wy. Z drugiej strony lepiej żeby nie urodziła niż żeby dziecko porzucić, źle traktować, znęcać się nad nim, skazać na paskudny los. Bo jeśli nie czuje się/ nie widzi się w tej roli to będzie dla niej tylko skaraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam zestaw wczesnoporonny SKUTECZNY w 100%

Dziewczyny posiadam skuteczny zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek i oceniam jego skutecznośc na 100%. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pomogł Arthotec

Ja stosowałam Arthrotec w 9 tyg. Uwazam ze jest to bardzo skuteczny lek i mi osobiscie bardzo pomogł. wiec jesli macie mozliwosc zakupu to naprawde polecam. Wczesniej zamawiałam przez srone women web (WHW) wpłaciłam 90 euro zaliczki i do dzis nic nie dostałam.. Uwazajcie na osoby ktore wam oferuja tzw RU 486 to zwykły oszust bo ta tabletka nigdy nie wystepuje osobno tylko jest zapakowana w orginalne blistro w raz i 8-ma innymi tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki

Posiadam skuteczne tabletki wczesnoporonne  o nazwie Arthrotec ktory osobiscie stosowałam jakis czas temu i okazały sie bardzo skuteczne. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji to chetnie odsprzedam za cene 250zl. Oceniam skutecznośc tego leku na 100% bynajmiej tak było w moim przypadku. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Justyna 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×